Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Feliciano Lopez

Tak zakładam te tematy o zawodnikach. :) Założyłem o Harrisonie, potem o Mugro, ten drugi niestety nie wypalił. Po prostu są to zawodnicy, którzy zwracają moją uwagę. Tak wiem, że oni (chyba) nigdzie teraz nie grają. Bardzo lubię patrzeć na grę Hiszpana, podoba mi się jego technika. Dobrze że w tym sezonie trochę odbił się od dna, między innymi zwycięstwo w Eastbourne. Na pewno ten sezon był lepszy od sezonu 2012 w wykonaniu Lopeza. Życzę mu dobrego sezonu 2014.
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Feliciano Lopez

Z ciekawostek można dodać, że ten zawodnik jako chyba jedyny z czołówki ma kontrakt odzieżowy z Wilsonem, co wyróżnia go pod tym kątem na korcie. Wilson ma dość ciekawe opcje kolorystyczne i wzory:

Obrazek
8:7 40:15
Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Feliciano Lopez

wwojtek pisze:Z ciekawostek można dodać, że ten zawodnik jako chyba jedyny z czołówki ma kontrakt odzieżowy z Wilsonem, co wyróżnia go pod tym kątem na korcie. Wilson ma dość ciekawe opcje kolorystyczne i wzory:

Obrazek
Wcale nie, jeszcze Nieminen i paru innych miało stroje Wilsona.
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Feliciano Lopez

Kapuścińskiego (Kohlschreiber) Ci wcięło. ;)
Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Odp: Feliciano Lopez

Martinek pisze:Kapuścińskiego (Kohlschreiber) Ci wcięło. ;)
Przecież napisałem: i paru innych. :wink: Ale masz rację, to może przez to, że go nie lubię. ;-P
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Feliciano Lopez

Cieszę się, że Lopez pod koniec kariery zdobył wreszcie swój pierwszy tytuł w Wielkim Szlemie. Zawodnikowi z tak pięknym, ułożonym estetycznie tenisem po prostu się należało. :) Brawo dla Hiszpanów!
8:7 40:15
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Feliciano Lopez

wwojtek pisze: 5 cze 2016, 15:10 Cieszę się, że Lopez pod koniec kariery zdobył wreszcie swój pierwszy tytuł w Wielkim Szlemie. Zawodnikowi z tak pięknym, ułożonym estetycznie tenisem po prostu się należało. :) Brawo dla Hiszpanów!
No i kariera będzie wreszcie zakończona, bo Majorka to już ostatni turniej Feliciano. Pewnie myśleli, że polegnie w pierwszej rundzie, ale on dwie rundy się przepchnął i dziś Hanfamanna ma na rozkładzie - polecam ten mecz. Ostatni tak grający muszkieter na trawie. Lubiłem jego grę - trochę taki serw and wolej na trawie ale nie zupełnie bez głowy i bez oklepywania się z końcowej. Coraz mniej grających ładnie w tym tourze.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”