Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Gary pisze: 2 cze 2022, 16:41 Koszyczek i sztundki... rotfl
Też TO pamiętam! rotfl
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Widzę śmichy chichy a i tak pingwin pogromca rotfl wszystkich Was rozliczy :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

live pisze: 2 cze 2022, 18:08 Widzę śmichy chichy a i tak pingwin pogromca rotfl wszystkich Was rozliczy :lol: :lol: :lol:
Pingwin pogromca jest w zasadzie o 2 sety od kompletnej kompromitacji i obalenia przez Świątek wszystkich jego tez i prawd wygłaszanych na tym forum przez ostatnie lata.
Jeżeli Świątek wygra w sobotę to jedyne co będzie mógł rozliczać związane z jej meczami to własne dyrdymały wypisywane przez ostatnie lata. rotfl rotfl rotfl
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

To jak jutro będzie? Zverev rozejdzie Nadala któremu starczyło pary na półtora seta z Djokovicem? A nie czekaj.... :D
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Jak to jak?
Rava obłoży stopę kapustą i będzie grał jak z nut :::no.I:::
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Nie mam większych wątpliwości co do pierwszego półfinału, ale jestem nieco zaskoczony jak wg bukmacherów dosyć wyraźnym faworytem w drugim SF jest Ruud. Ja patrząc na ostatnie 2 występy Cilica myślę że ma naprawdę duże szanse na finał i tego też mu życzę :D
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Bez względu na wynik finału pań, ten szlem się nie liczy. :::stop_no_gd::: Nie ma Barty. :::book:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

No i na początku turnieju było w Paryżu zimno. Trochę jak w ... październiku :)
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Artlight pisze: 2 cze 2022, 16:46 A, i jeszcze jedno: Martyn Pawelski - być może kolejny nasz mini (póki co) diamencik z tego samego pokolenia co Maks Kaśnikowski. Wiadomo, że w męskim tourze cholernie trudno jest przebić się na stałe do seniorskiej bardzo szerokiej czołówki (powiedzmy że chodzi wpierw o stałe miejsce w setce, a potem mozolne wspinanie w kierunku top 50 czy 25) ale być może za sprawą tych chłopaków czeka nas ciekawa tenisowa przyszłość…
Być może czekają nas ciekawe rzeczy, ale Czesi mają trzy juniorki w półfinałach (a oprócz tego już w tourze Noskowa i Fruhvirtowe) i większe szanse :-)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Derler pisze: 2 cze 2022, 21:42 Bez względu na wynik finału pań, ten szlem się nie liczy. :::stop_no_gd::: Nie ma Barty. :::book:::
To te Nadala czy Djokovicia też nie powinny się liczyć, w końcu nie ma Borga, Agassiego i Samprasa :rolleyes:
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

SevenUP pisze: 3 cze 2022, 08:27
Derler pisze: 2 cze 2022, 21:42 Bez względu na wynik finału pań, ten szlem się nie liczy. :::stop_no_gd::: Nie ma Barty. :::book:::
To te Nadala czy Djokovicia też nie powinny się liczyć, w końcu nie ma Borga, Agassiego i Samprasa :rolleyes:
Jasne. :mrngpress: Ale powiedz to Vividowi. :::lghcry:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Słabo :( :::bd::
Liczyłem, że będzie tak z fasonem i się niektórzy rozwiną :D Jak widać nawet tego nie potrafią :::bd::
Żeby chociaż Jadzi Jędrzejewskiej z grobu nie wykopać?! O_O No cieniutko :lol:

Ale nie zajmując się bzdetami a prawdziwym tenisem, czyli męskim.
Sport jest tylko sportem, każdy wynik możliwy, ale nie podzielam takiej wiary w Cilica. Dla mnie najbardziej prawdopodobne jest to, że o ile coś się ekstra nie zadzieje, to Ruud w 3-ech, góra 4-ech.
Bardziej jednak ciekawi mnie drugi mecz. Jeżeli chodzi o Nadala i jego postawę to nie mam wątpliwości, będzie grane. Chyba, że paluszek i główka ;) ...
Dla mnie niewiadomą jest Zverev. Nie chodzi mi o sferę fizyczną a mentalną. Oglądałem mecz z Alcarazem i widziałem jak mu zależy, jak bardzo był skupiony. Jak nie on :P Ewidentnie weszło mu na ambicję, a raczej ubodło, że mówiono o tej części drabinki w kontekście Nadala/Djokovica i potem Alcaraza. Jego - Żvereva, pomijano. Sam Alcaraz podobno też gdzieś nieopatrznie się wypowiedział w kontekście pojedynku z wygranym z meczu "dziadków". Zvorek wyraźnie się wściekł i bardzo chciał wszystkim pokazać - ja tu jestem, i takiego wała jak długość wszystkich jego łańcuchów ;P, że będą mieć Alcaraza. I dopiął swego :::gd:::
I teraz pytanie - co z głową dalej? Dla mnie są, poza resztą, dwa skrajne scenariusze.
Jeden, mocno się wydrenował emocjonalnie na młodym Hiszpanie i na starego nie starczy.
Drugi, dostał to na czym mu akurat obecnie mocno zależało i paradoksalnie, jeszcze na tej satysfakcji, nie zdoła wzniecić w sobie aż tyle ambicji i zaangażowania. Mówiąc językiem mechaniki ;) - ciśnienie mu zeszło i nie wiem czy uzyska ponownie odpowiedni poziom kompresji :P
Zobaczymy ....
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Vivid pisze: 3 cze 2022, 11:09 Oglądałem mecz z Alcarazem i widziałem jak mu zależy, jak bardzo był skupiony. Jak nie on :P Ewidentnie weszło mu na ambicję, a raczej ubodło, że mówiono o tej części drabinki w kontekście Nadala/Djokovica i potem Alcaraza. Jego - Żvereva, pomijano. Sam Alcaraz podobno też gdzieś nieopatrznie się wypowiedział w kontekście pojedynku z wygranym z meczu "dziadków". Zvorek wyraźnie się wściekł i bardzo chciał wszystkim pokazać - ja tu jestem, i takiego wała jak długość wszystkich jego łańcuchów ;P, że będą mieć Alcaraza. I dopiął swego :::gd:::
Zgadzam się w 100% z tym. Ciężko się w dzisiejszych czasach zawodnikom w 100% odciąć od newsów/opinii/przewidywań/komentarzy, a o Zverevie nikt nie mówił nic, jakąś absolutnie oczywistą rzeczą było zwycięstwo Alcaraza i spotkanie z Nadalem lub Djokovicem. Nie były to też przewidywania niczym nie poparte, parę tygodni temu dostał łomot w finale w Madrycie i Alcaraz był w niesamowitym gazie. To wszystko najprawdopodobniej było powodem takiej ogromnej motywacji Zvereva i takiego poziomu skoncentrowania od pierwszych piłek.

Jak będzie dzisiaj? Jakiej motywacji by nie miał nie sądzę, żeby wygrał więcej niż seta, ale bardzo chętnie obejrzę jakieś zaskakująco wyrównane widowisko.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Ja patrząc na Zvereva, to wydaje mi się że on najlepiej gra gdy nie jest faworytem. Wtedy jego tenis jest naprawdę dobry. Tutaj jak piszecie nikt na niego nie stawiał i to mu pozwoliło zagrać na bardzo wysokim poziomie. Pewnie doszło trochę nerwa z powodu że wszyscy go olali, ale myślę że bardziej mu to właśnie pomogło niż zaszkodziło.
Z Nadalem myślę, że nie ma szans, mimo że nic nie musi, ale pewnie wszyscy pamiętają jak sobie radzi z kulawymi :) więc nawet jeśli ma jakiś plan, to wystarczy że Rafa zacznie trochę utykać i pójdzie cały ten plan w pi.... rotfl
A jak wygra Rafa to nie ma znaczenia kto wyjedzie z drugiej połówki. No chyba że wyjdzie Marin i trafi dzień jak kiedyś Robin w połówce, ale myślę że Marin już swoje ugrał w tym turnieju.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Vivid pisze: 3 cze 2022, 11:09 Słabo :( :::bd::
Liczyłem, że będzie tak z fasonem i się niektórzy rozwiną :D Jak widać nawet tego nie potrafią :::bd::
Żeby chociaż Jadzi Jędrzejewskiej z grobu nie wykopać?! O_O No cieniutko :lol:
Spokojnie, nie nerwowo, wszystko musi dojrzeć. :wink:
I jak tak patrzę na fh Coco, to myślę sobie, że ładnie dojrzeje nam ta sytuacja.
Vivid pisze: 3 cze 2022, 11:09 Ale nie zajmując się bzdetami a prawdziwym tenisem, czyli męskim.
Czyżbym widziała zaczątki fundamentów ostatniej reduty? :D
Vivid pisze: 3 cze 2022, 11:09 Sport jest tylko sportem, każdy wynik możliwy, ale nie podzielam takiej wiary w Cilica. Dla mnie najbardziej prawdopodobne jest to, że o ile coś się ekstra nie zadzieje, to Ruud w 3-ech, góra 4-ech.
Bardziej jednak ciekawi mnie drugi mecz. Jeżeli chodzi o Nadala i jego postawę to nie mam wątpliwości, będzie grane. Chyba, że paluszek i główka ;) ...
Dla mnie niewiadomą jest Zverev. Nie chodzi mi o sferę fizyczną a mentalną. Oglądałem mecz z Alcarazem i widziałem jak mu zależy, jak bardzo był skupiony. Jak nie on :P Ewidentnie weszło mu na ambicję, a raczej ubodło, że mówiono o tej części drabinki w kontekście Nadala/Djokovica i potem Alcaraza. Jego - Żvereva, pomijano. Sam Alcaraz podobno też gdzieś nieopatrznie się wypowiedział w kontekście pojedynku z wygranym z meczu "dziadków". Zvorek wyraźnie się wściekł i bardzo chciał wszystkim pokazać - ja tu jestem, i takiego wała jak długość wszystkich jego łańcuchów ;P, że będą mieć Alcaraza. I dopiął swego :::gd:::
I teraz pytanie - co z głową dalej? Dla mnie są, poza resztą, dwa skrajne scenariusze.
Jeden, mocno się wydrenował emocjonalnie na młodym Hiszpanie i na starego nie starczy.
Drugi, dostał to na czym mu akurat obecnie mocno zależało i paradoksalnie, jeszcze na tej satysfakcji, nie zdoła wzniecić w sobie aż tyle ambicji i zaangażowania. Mówiąc językiem mechaniki ;) - ciśnienie mu zeszło i nie wiem czy uzyska ponownie odpowiedni poziom kompresji :P
Zobaczymy ....
Tenisistą się bywa, Zworkiem się jest, ale z braku laku życzę powodzenia.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Ostatnio przed meczem z Djokovicem, nikt nie dawał szans Nadalowi. Teraz nikt nie daje szans Saszy więc.. :D . Panowie będą grali dziś pod dachem, więc to delikatnie podwyższa szanse Niemca, ale dalej są one stosunkowo niewielkie.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

ReTo pisze: 3 cze 2022, 14:48 Ostatnio przed meczem z Djokovicem, nikt nie dawał szans Nadalowi. Teraz nikt nie daje szans Saszy więc.. :D . Panowie będą grali dziś pod dachem, więc to delikatnie podwyższa szanse Niemca, ale dalej są one stosunkowo niewielkie.
To nie tak że nikt mu nie daje szans, ale z reguły się wykładał w takich meczach. Z drugiej strony Nadal też już nie musi mieć takiej spiny/koncentracji/motywacji jak na mecz z Djoko, więc to różnie może być
Obrazek
_____
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

6:2 w TB to za mało na Rafę w Paryżu. Piłka przy 6:6 to po prostu jakiś majstersztyk. 1:0 Rafa
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

7:6 Rafa.
A Sasza - góry i doliny. Momenty znakomitej gry i nagle seria fatalnych zagrań .
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Nie wiem jakim cudem On wygrał ten pierwszy set O_O . Vamos dziadku !!!!
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”