ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Novak chyba chodzi przed meczami do bukmachera, i obstawia łamaki na siebie, bo innego wytłumaczenia nie ma :D
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Ja mam stan przedzawałowy i 112 na szybkim wybieraniu. Trzymaj to ty psycholu!!!
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Denerwować to byś się mogła gdyby Djokovic wygrał pierwszego seta, bo wyszłoby, że jest nieregularny.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

No popatrz, a jednak nie mogę się przyzwyczaić.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Gdybym nie widział kto stoi po drugiej stronie siatki, to pomyślałbym że poraz kolejny puszczają powtórke meczu z Berretinim.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Nie no, jednak co by nie mówić o Zworku, bh ma na zupełnie innym poziomie.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

53 uderzenia!!! Kosmos
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Nieźle się przejechał po Niemcu w tym ostatnim gemie. No, bliżej niż dalej.
Ed. Dwa do przodu, jeden do tyłu. Weź się Novak ogarnij.
Po dwa w setach. To nie na moje nerwy, dobranoc.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Sasza również stwierdził że to nie na jego nerwy, i także postanowił pójść spać po secie czwartym. Możecie sobie podać dłonie.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Na finale Wimbla w 2019 też wychodziłam od czasu do czasu i pomogło, więc tu też musiałam spróbować. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Możecie sobie pisać w jakiej to Medvedev nie jest formie, że Novak nie jest w pełni swojej formy, ale nie uwierzę że on to wypuści. Po prostu nie nazwałby się wtedy Novak Djokovic.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

ReTo pisze: 11 wrz 2021, 05:28 Możecie sobie pisać w jakiej to Medvedev nie jest formie, że Novak nie jest w pełni swojej formy, ale nie uwierzę że on to wypuści. Po prostu nie nazwałby się wtedy Novak Djokovic.
Na pewno jest faworytem, ale też i człowiekiem, a nie robotem. Kilka lat temu w identycznej sytuacji była ikona kobiecego tenisa - Serena Williams, która nieoczekiwanie odpadła w półfinale.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Przyznaję, że nie oglądałem. Wypiłem wczoraj trochę i po meczu Ruskiego usnąłem. Patrzę rano - ogarnął ale w męczarniach. A Miedwiediew wymiata masakra! :::JdP::: Ja wiem, że mówicie Novak to, Novak tamto, jednak myślę że finał przegra. :( Nawet postawię na Ruskiego. Kurs na "Fortunie" 3,2.
A poza tym to skąd ci Ruscy się wzięli?!!! :::A!A!A::: Już wolałem Nadala I Federera. (:]
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Derler pisze: 11 wrz 2021, 08:06 Przyznaję, że nie oglądałem. Wypiłem wczoraj trochę i po meczu Ruskiego usnąłem. Patrzę rano - ogarnął ale w męczarniach. A Miedwiediew wymiata masakra! :::JdP::: Ja wiem, że mówicie Novak to, Novak tamto, jednak myślę że finał przegra. :( Nawet postawię na Ruskiego. Kurs na "Fortunie" 3,2.
A poza tym to skąd ci Ruscy się wzięli?!!! :::A!A!A::: Już wolałem Nadala I Federera. (:]
Nie kracz, będzie dobrze :::gd:::
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

live pisze: 11 wrz 2021, 08:23
Derler pisze: 11 wrz 2021, 08:06 a wiem, że mówicie Novak to, Novak tamto, jednak myślę że finał przegra. :(
Nie kracz, będzie dobrze :::gd:::
Ja myślę, że będzie jak zwykle. Chciałbym tylko, żeby Serb musiał sięgnąć po oręż, którym do tej pory nie miał okazji
na US Open się posłużyć. Żeby było tak gorąco :-)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Co to się narobiło. Finał pań będę oglądał z dużym zainteresowaniem. A finał panów? Też popatrzę, ale który z nich nie wygra to i tak jakoś mniej ciekawe.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Vivid pisze: 11 wrz 2021, 09:27 Co to się narobiło. Finał pań będę oglądał z dużym zainteresowaniem. A finał panów? Też popatrzę, ale który z nich nie wygra to i tak jakoś mniej ciekawe.
Czyli kręcą Cię tylko takie U-20?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Jakuboto pisze: 11 wrz 2021, 10:00
Vivid pisze: 11 wrz 2021, 09:27 Co to się narobiło. Finał pań będę oglądał z dużym zainteresowaniem. A finał panów? Też popatrzę, ale który z nich nie wygra to i tak jakoś mniej ciekawe.
Czyli kręcą Cię tylko takie U-20?
I to jeszcze kolorowe. O_O Ciekawe preferencje... :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

CFA pisze: 11 wrz 2021, 08:44 Żeby było tak gorąco :-)
Bo do tej pory to było letnio, co? :wink:
Bardzo ciekawy był to mecz, chociaż jak widać z zapisu, pękłam nerwowo na początku piątego seta.
Kiedy Sasza gra wyluzowany, tak jak w czwartym secie, naprawdę trudno go nie doceniać. ( zresztą pierwszego seta też zagrał świetnie). Fh - jest, Bh- jest, serwis - daj boże taki każdemu. Czego nie rozumiem, to dlaczego kiedy Sasza się spina, zaczyna podejmować niepotrzebne ryzyko przy drugim serwisie, co nakręca spiralę DF-ów, co powoduje, że zaczyna spinać się jeszcze bardziej, co powoduje awarię fh. Serb ze swojej strony awarię fh też miał i to już w pierwszym secie. I gdyby to nie było tak wkurzające, to byłoby nawet zabawne, bo najpierw ewidentnie był przy fh za wcześnie, a potem, już w drugim secie się do nich spóźniał, jakby sobie nie mógł tempomatu wyregulować. Za to w odróżnieniu od Saszy, który w momentach kryzysu nie za bardzo miał plan B, Novak taki plan miał. Jak zwykle zresztą. Gra przy siatce, 81% skuteczności, wygrał 35/43 takich wymian. Bardzo dobrze pracował slajs bh i jedynka, zwłaszcza w dalszych fazach meczu. To, jak Serb zamknął trzeciego seta w ostatnich dwóch gemach.. Ktoś tam na mt pluł się na siermiężność tej długiej wymiany, spoko, tylko to nie była ta jedna wymiana, tylko tryb ściana starannie obliczony na maksymalne zmordowanie przeciwnika przed atakiem na decydujący gem w secie. Czego się nie spodziewałam, po Zworku, to tak zdecydowanej kontry w czwartym ( i za to duży szacun) oraz ( i tu absolutnie rozumiem wk.. kibiców Saszy) tak szybkiego spięcia w obwodach w piątym secie. Z drugiej strony, patrząc na grę Novaka w czwartym, widać było, że Serb oszczędza zasoby na finałową rozgrywkę. I to Saszę przerosło, przeniesienie meczu na zupełnie inny poziom, ten mentalny. Podsumowując, nie odbieram Daniilowi szans, ale patrząc na zasoby, lekkie wskazanie na Novaka w finale.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Jakuboto pisze: 11 wrz 2021, 10:00
Vivid pisze: 11 wrz 2021, 09:27 Co to się narobiło. Finał pań będę oglądał z dużym zainteresowaniem. A finał panów? Też popatrzę, ale który z nich nie wygra to i tak jakoś mniej ciekawe.
Czyli kręcą Cię tylko takie U-20?
Między 18 a 20 jest bezpiecznie :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”