Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Vivid vs. Piotr69

2009: 8-1 (17-5)
2010: 4-0 (8-0)
2011: 1-0 (2-0)

2012:
6:1 6:1
7:5 6:2
5:7 1:6

Dziś zagrałem z pogromcą Daroosa :)
Piotr69 to bardzo sympatyczny i pogodny człowiek, taki zakręcony fan tenisa. Charakterologicznie do nas pasuje.
Gra sobie w turniejach, nieźle wybiegany, regularny, dobry przegląd sytuacji na korcie i w 80% dobrze wybierający rodzaj zagrania i jego kierunek. Wie o co chodzi :)
Pograliśmy, pogadaliśmy, skończyło się koleżeńsko - pierwszy set mój 6:2 drugi Piotra69 3:6 :)
Fajnie było się spotkać i nie jest to spotkanie z gatunku pierwsze i ostatnie.
Dzięki za sympatyczną grę :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Dzięki za dobre słowo, ale zapomniałeś dodać, że ja grałem ponad to co umiem a Ty mam nadzieję chociaż na 75% tego co zwykle. Z resztą wydawało mi się, że wynik był dla Ciebie mniej istoty niż dla mnie. Podejrzewam, że następnym razem taryfa ulgowa się skończy. W pierwszym secie starałem się grać ze średnią siłą trafiać w kort. Ale Vivid miał tyle czasu, że gdy się ustawił to był strzał i koniec, nie było po co startować. Na szczęście dla mnie czasem nie trafiał. W drugim secie dałem z siebie wszystko wzmocniłem grę kosztem większej ilości błędów własnych, ale dało to rezultat. Cieszę się, że miałem okazję zagrać z Vividem a wcześniej z Daroosem. To ludzie pozytwnie zakręceni na punkcie tenisa a do tego sympatyczni, chętni do różnych porad, gra z nimi to prawdziwa przyjemność. Mam nadzieję na następne spotkania. Wiem dlaczego wszyscy podziwiają grę Vivida jak trafia, to przeciwnik musi startować chyba przed jego uderzeniem, bo później szkoda prądu. Technicznie gra wszystko, nawet piłki, które są już na ściance balona :D . Rewanż prawdopodobnie w sobotę. Dziękuję również :)
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Daroos już się na Ciebie szykuje ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Vivid vs. Piotr69

PIOTR69 pisze:Dzięki za dobre słowo, ale zapomniałeś dodać, że ja grałem ponad to co umiem a Ty mam nadzieję chociaż na 75% tego co zwykle. Z resztą wydawało mi się, że wynik był dla Ciebie mniej istoty niż dla mnie. Podejrzewam, że następnym razem taryfa ulgowa się skończy.
Nieee... Vivid jest, tfuu!, bardzo ludzkim i łagodnym człowiekiem. Nie dobija i nie pogrąża. Jak widzi że na danym tempie przeciwnik sobie nie radzi to zdejmuje nogę z gazu... odbijał przecież z Yogim... a gdyby chciał mógłby sobie z niego zrobić dywanik. O mnie nie wspominając bo z kopyt zrobiłby popielniczkę, a z wideł pogrzebacz do kominka.

Daroos to co innego. Stara zadziora będzie rządna satysfakcji... :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Nie demonizujcie. Ja staram się tylko trafić w piłkę a jak wpada tam gdzie trzeba to już nie moja wina :)
Co do Daroosa to fakt, chce krwi!! :)
Jak będę miał akurat czas to chętnie wpadnę popatrzeć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs. Piotr69

Ja już temat zarzuciłem Piotrowi na PM, czekam na odpowiedź. Mam nadzieję na rewanż w przyszłym tygodniu za ostatnie baty jakie mnie Piotr sprawił :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Tak mi jakoś temat umknął.
Spotkaliśmy się w ostatnią sobotę, tym razem na deblu. Zadzwonił do mnie kolega czy mogą wpaść na debelka i tak też zrobiliśmy.
Zagraliśmy o ile się nie mylę 3 setowe spotkanie. Ja z jednym kolegą Piotr69 z drugim.
Chłopaki wygrali po fajnym spotkaniu chyba wszystkie sety.
Mecz ciekawy a Piotr69 pokazał że i w debla grać potrafi a to przecież zupełnie inny tenis niż w przypadku singla. Fajnie bo do debla trzeba czterech i czasem jest problem ze skompletowaniem sensownego składu a tak doszedł kolejny gracz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Ja pamiętam dwa sety i dwa dodatkowe tibreaki. Fakt, że wygraliśmy,ale ja starałem się dociągnąć do poziomu. Choć często grywam w debla, ale nie w tym tempie, to jakbym przesiadł się z furmanki do bolidu F1. Nie ma czasu zastanowić się co zagrać, pod siatką jesteś czujny albo giniesz. Chłopaki biorą niesamowite piłki. Jeżeli pogram z nimi przez zimę to chyba trochę podniosę swoje umiejętności i pewność gry. Miałem trochę farta. Może mam zaniżoną samoocenę, ale patrzę z podziwem na takich graczy jak Vivid wydaje się w ich wykonanie, że tenis to taka prosta gra, każdą wyższą piłkę w pół kortu atakują z ogromną siłą, nie myślą jak się złożyć to wszystko wychodzi automatycznie i naturalnie. Ja jestem grajkiem a Vivid jest graczem, na szczęście grajek czasem też coś ładnie zagra, ale tylko czasem a gracze czasem się pomylą i tak można spotkać sie na pewnym poziomie i pograć w jednej kapeli. Oczywiście Vivid mnie załamał na koniec mówiąc, że jak się spotykają w swojej paczce do dopiero jest szybka gra i nie ma zmiłuj. Załamka :D
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Jest dobrze. Są pewne sprawy do poprawki ale tym możemy się zająć. O tym pogadamy jak się spotkamy.
Twój partner grał całkiem widocznie słabiej od Ciebie jak się z nim pierwszy raz spotkałem chyba 2001 roku. Grał jak wiesz w trakcie terapi na kolana a więc to nie był też "normalny" Jurek. Zabraliśmy się z kolegą za przemeblowanie Jego tenisa i widać efekty jak gra teraz. Leje aż miło.
Ty masz fajnie opanowane poszczególne elementy gry ale są kwestie pewnych szlifów i wejścia na ten wyższy poziom. Nad tym da się popracować normalnie grając.
Daroos też mocno się poprawił od czasu jak Go znam ale nie przypisuję sobie oczywiście tego faktu. Sam się rozwija a ja trochę podpowiadam, czasem posłucha :)
Akurat Daroos był prawidłowo rozwinięty.
Jurek jak może grać swobodnie to leje aż miło, teraz grał w trakcie leczenia kolan co Go ograniczało. Także jak się kiedyś trafi to zagrasz z nami i z Jankiem czy Piotrkiem (nie tym z którym ja grałem). Mocna, szybka gra. Chłopaki mają bardzo dobre podanie i momentalny wjazd na siatkę. Jest fajnie ale jest parę osób co nie chcą z nami grać bo się .... boją, za szybko im piłki koło głowy latają :)
To jest jednak konsekwencja już pewnego poziomu i precyzji. Nie jest przyjemne jak piłka frunie 0.5m-1m od człowieka tak pod 80-90km/h a tu trzeba ją jeszcze brać a nie uciekać. Bynajmniej nikt nikogo nie trafia ani nie celujemy w siebie. Niestety jak ktoś nie jest przyzwyczajony to się można wystraszyć. Zdarzało nam się grać z człowiekiem, który normalnie nam zwracał uwagę że za mocno i za bisko niego bijemy. W pierwszej chwili myśleliśmy że to żart i wszyscy hahaha ale on na serio. Krótsza piłka, przeciwnik do piłki a on się normalnie kulił. Trochę lipa była. Nawet tłumaczenie że przecież na siebie też tak gramy i nikt pretensji nie ma tylko kombinuje jeszcze jak tu z woleja dobrze pociągnąć, nie pomogło.
Nie masz co się martwić Piotr69. Grasz dobrze a reszta to kwestia ogrania na szybszym tempie i samemu nabrania przy tym odpowiednich nawyków.
Ja mam pozytywne zdanie o Twoim tenisie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Vivid vs. Piotr69

Ale sobie cukrzycie chłopaki ! :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

A co nam na starość zostało? :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Co ja mam powiedzieć o wieku, jestem o 7 lat starszy, ale dzięki za dobre słowo, skoro mówisz, że jest nadzieja na poprawę mojej gry, to tego będę się trzymał. Myślę, że uda nam się zagrać przed świętami a na porady z Twojej strony jestem otwarty. :idea:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Udało nam się dziś zagrać po wczorajszym deblu. Piotr69 to urodzony wojownik i nie bardzo wytrzymuje przebijanki, zadysponował grę na punkty :)
Pierwszy set tak trochę grałem na luzie. Skończyło się 6:3 dla mnie i dłuższą listą korekt do techniki i spraw taktycznych dla Piotra. To oczywiście nie koniec, będziemy kontynuować wskazówki i korygować grę bo fajnie jak zacznie na wiosnę łapać lepsze wyniki w turniejach :)
W drugim secie Piotrek chciał bym zagrał z większą uwagą. Wzmocniłem siłę serwisu i plasowanie. Zacząłem też mocniej i dokładniej posyłać piłki. Skończyło się tym razem 6:1.
Niemniej muszę Kolegę pochwalić, brak mu trochę ogrania z ludźmi którzy biją mocno i dokładnie a mimo to całkiem przyzwoicie sobie poczynał.
Po prostu jak się trochę z nami ogra to się przystosuje i będzie mu łatwiej.
Większą panikę w oczach miał już wczoraj na początku debla jak po moim w sumie dość szybkim i płaskim returnie stał sobie spokojnie a Janek mu wjechał z woleja przecinając mój return i Piotrek zobaczył już piłkę jak szła za jego plecami, płasko i ostro. Do tego przyzwyczajony nie jest. Niemniej szybko ochłonął i też mocno się pilnował by nie posyłać returnów w środek kortu bo to grozi odstrzałem :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Masakra, próbowałem wcielić sugestie Vivida w życie, ale mam za wolny procesor, głowa stara się dać informacje co należy zrobić a ciało robi swoje nauczone tysiącami odbić przez lata gry. Mętlik totalny nie wiem jak to będzie z moją grą. Plusem był tiebrek, który udało mi się wygrać. Co do debla, racja wczoraj pierwszy strzał minął o centymetry mój brzuch, ale powoli przyzwyczajam się do tej szybkości, co nie znaczy, że nadążam z reakcją. Ale nie jest tak źle dwa spotkania deblowe i kto gra ze mną w parze ten wygrywa. Więcej przemyśleń z ostatnich dwóch dni postaram się napisać w blogu. :mrgreen:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Nie wszystko na raz, powoli i systematycznie. Grasz dobrze a idzie ku temu byś grał lepiej :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs. Piotr69

Widzę, że teraz moja kolej na skrzyżowanie rakiet z Piotrem :) Ostatni nasz pojedynek nieco wjechał na moje ambicje, a ta zniewaga krwi wymaga :lol:
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

W środę gram prawdopodobnie debla, niedziela prawdopodobnie odpadnie z powodu wyjazdu (chyba, że nie dojdzie do skutku) a w sobotę pewnie będziesz grał z Vividem więc może być problem.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs. Piotr69

Znajdzie się dogodny termin, spokojnie :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Tylko się zbieraj byś znów łomotu nie dostał :P
Potraktuj Go jak swojego Ojca, jak mi doniesiono lejesz swojego Rodziciela bez skrupułów .... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Masz rację jakbym się wcześniej sprężył to Daroos mógłby być prawie moim synem w sensie różnicy wieku nas dzielącej :D
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”