Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Hubert Hurkacz

Jeśli się HH nie przestraszy, zagra spokojnie, odważnie i po prostu będzie się cieszył meczem z Federerem to może być fajne spotkanie niezależnie od wyniku.
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: Hubert Hurkacz

Onet- Federer o Hubercie:
– Hubert to jedna z tych tenisowych historii, którą bez wątpienia warto śledzić. Występował w Nex Gen Finals, jest częścią tej grupy. W poprzednim sezonie poznałem go w Szanghaju. Trenowaliśmy, rozgrzewaliśmy się, a gdy popełniał jakieś błędy – a nie popełniał ich prawie wcale – od razu za nie przepraszał. A więc to bardzo miły facet. Cieszę się, gdy widzę, że spisuje się tu tak dobrze. Pokonując dwa razy Nishikoriego i teraz Shapovalova, pokazał, na co co go stać. To już jest duży wynik. Jestem pewny, że usłyszymy o nim w przyszłości – stwierdził Federer, zapowiadając, że szykuje się z Hubertem na ciekawy pojedynek.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

Miejmy nadzieję, że to przepraszanie z przeszłości nie zamieni się na wiernopoddańczą grę na korcie :).
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Hubert Hurkacz

Gemset pisze:Onet- Federer o Hubercie:
– Hubert to jedna z tych tenisowych historii, którą bez wątpienia warto śledzić. Występował w Nex Gen Finals, jest częścią tej grupy. W poprzednim sezonie poznałem go w Szanghaju. Trenowaliśmy, rozgrzewaliśmy się, a gdy popełniał jakieś błędy – a nie popełniał ich prawie wcale – od razu za nie przepraszał. A więc to bardzo miły facet. Cieszę się, gdy widzę, że spisuje się tu tak dobrze. Pokonując dwa razy Nishikoriego i teraz Shapovalova, pokazał, na co co go stać. To już jest duży wynik. Jestem pewny, że usłyszymy o nim w przyszłości – stwierdził Federer, zapowiadając, że szykuje się z Hubertem na ciekawy pojedynek.
Coś fantastycznego. :D Wielbię Fedzia platonicznie, ale Hubert mógłby go puknąć. :D To byłaby historia, a to "tylko" sport więc dlaczego nasz bocian nie miałby zapisać się w historii tego pięknego sportu ? Tsitsipasowi udało się, myślicie, że Hubert nie ma papierów na WIELKIE granie? Bo moim zdaniem ma.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hubert Hurkacz

Ma papiery na ogranie Federera. Pewnie by to było spełnieniem marzeń mimo wieku Rogera :). W best of 3 ma szanse.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Hubert Hurkacz

A co miał Fed powiedzieć? Zwykła PR-owa kurtuazja ..,
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

Też bym się cieszył, ale nie pompujcie...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Hubert Hurkacz

rafbat pisze:Wreszcie jest za kogo trzymać kciuki i się nie wstydzić ("how many times").
Wyjąłeś mi to z klawiatury... :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Hubert Hurkacz

Hurkacz ma tzw. papiery na, powiem oszczędnie, udaną karierę tenisową co najmniej na poziomie Fibaka, ale, mam nadzieję, że będzie lepiej. Najbardziej się cieszę, że w przeciwieństwie do Agnieszki i Jurka oderwał się od lotnej polskiej myśli trenerskiej. Siedzi w USA, które są dla tenisisty najlepszym miejscem do pracy i rozwoju, buduje profesjonalny zespół w oparciu o ludzi, którzy rzeczywiście mogą mu pomóc wypłynąć na szerokie wody.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Hubert Hurkacz

Przy analizie spotkań Hurkacza na pewno na pierwszym miejscu wg mnie rzucają się w oczy dwa aspekty:

1) świetny placement pierwszego serwisu wraz z umiejętnym dozowaniem mocy, ciężko się "dobrać" do jego jedynki,

2) niesamowicie chłodna głowa, brak teatralnych gestów, pogadanek z samym sobą, koncentrowanie się na każdej następnej piłce i brak rozpamiętywania błędów.

Chuchać i dmuchać, uważać na stawy, szczęście w braku kontuzji i mamy zawodnika w TOP 50 na długie lata. :::gd:::
8:7 40:15
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: Hubert Hurkacz

Monte Carlo 19

Hubert > Coric > Munar > Nishikori > Zwieriew (Auger) > Nadal
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Hubert Hurkacz

Żeby się już na pierwszym nie "potknął". :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

Po przejściu eliminacji to Madrytu (ATP 1000) i odprawieniu DeMinaura w pierwszej rundzie Hurkacz osiąga 43 ATP :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Hubert Hurkacz

Pytanie - jak długo utrzyma? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Hubert Hurkacz

Długie lata, mark maj łerds.
#NKrising
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

Ciekawostka: na menstennisforums.com bardziej ożywiona dyskusja o HH niż na naszym.

U nas jednak bardziej grzeją dyskusje o polityce :[ .

https://www.menstennisforums.com/2-gene ... 752?page=1
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hubert Hurkacz

Szkoda, że do Rzymu musi się przebijać przez kwalifikacje znowu...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Hubert Hurkacz

Jakuboto pisze:Szkoda, że do Rzymu musi się przebijać przez kwalifikacje znowu...
Nie szkodzi , jemu gry teraz dużo potrzeba i zbierania doświadczeń z różnymi stylami gry :D
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6731
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Hubert Hurkacz

No za dużo to sobie w Rzymie nie pograł - w I rundzie kwalifikacji przegrał 1:2 z Kecmanovicem...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

TomPL pisze:No za dużo to sobie w Rzymie nie pograł - w I rundzie kwalifikacji przegrał 1:2 z Kecmanovicem...
Biorąc pod uwagę, że w Madrycie grał eliminacje, za tydzień gra w ATP Lyon 250, a za dwa tygodnie startuje Roland Garros, to nie wiem, czy ta porażka nie była jakaś "taktyczna".

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”