Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Wynik jak wynik, ale kolejne doświadczenie dziewczyna zbierze.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Magda Linette

W pierwszym turnieju roku w Shenzhen Magda na początek ograła Cepelovą (dotychczasowy bilans 0:2), w trzech setach, więc dobrze dla psychiki. Miły początek sezonu :).
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Magda Linette

W 2. rundzie w Tajpej Magda zafundowała sobie horrorek, w drugim secie miała kilka meczowych, nie wykorzystała ich, przegrała TB, a w 3. secie broniła meczowych, miała TB i w końcu wygrała. I tak sukces, byłem pewny, że polegnie 1:6.

Niby mocniejsza psychicznie, ale nadal robi sobie jaja czasami.

No dobra, co nie zabije, to wzmocni. Ciekaw jestem następnych występów.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Magda Linette

Najbardziej zdziwiła mnie ta awantura Magdaleny z sedzią odnosnie chelleng. Magda nie miała kompletnie racji wywołała sprawdzenie po zakończeniu całej akcji dodatkowo piłka była w korcie w mojej ocenie. Jeszcze chciała wzywać supervisora turnieju- narobił niezle cyrki. Trochę mnie zniechęciło do jej osoby albo raczej jednak jeszcze do braku emocjonalnego. Co nie zmienia faktu, że z typowym rolerem.. Magda w drugim secie nie wykorzystała 4 piłek meczowych występujących w trzech gemach. Później w trzecim Larsson nie wykorzystala 4 meczowych. Kontuzja Linett.. Sporo sie działo. Trzeba przyznać Magda ostatecznie charakter pokazała ale po minie po środku meczu widać jak na dłoni jak bardzo jest chimeryczna. Ostatecznie 6:1 6:7 7:6 dla Magdy. Jest ćwierćfinał.
21 WS..
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Magda Linette

:] Dzięki za relację - ja siedziałem na spotkaniu i podgladałem tylko live score...
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Magda Linette

Czy mecz pokazywano gdzieś w TV?
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Magda Linette

Lukasz_b20 pisze:Najbardziej zdziwiła mnie ta awantura Magdaleny z sedzią odnosnie chelleng.
Nie wiem, jak to przebiegło, ale to nawet ciekawe. Magda to taka trochę cicha myszka - gra, stara się, czasem wygrywa, częściej przegrywa, pakuje manatki i wychodzi.

To, że teraz nagle się awanturowała (pomijam ocenę :)), może świadczyć o tym, że po pierwsze bardziej jej zależy, a po drugie, że jest pewniejsza siebie. Niech się kłóci, ale niech spierze kilka lepszych rywalek :).
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Magda Linette

Nawet przy zwycięstwie w całym turnieju, Magda jeszcze nie wyprzedzi Agnieszki. Ale myślę, że to kwestia czasu. Przy takim nastawieniu starszej Polki + przy takiej słabnącej kondycji i braku tenisowych argumentów będzie to nieuniknione...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Magda Linette

Ale może Agnieszkę wyprzedzić w race.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Magda Linette

Robinson pisze:Czy mecz pokazywano gdzieś w TV?
Ja oglądałem na stronie TVP Sport.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Magda Linette

Ogladam mecz Linette z Jakupovic w Bogocie i dochodzę do wniosku, że ona jest zwyczajnie głupia. Namolnie gra do FH, podczas gdy Jakupovic ma atomowy FH i ustawia nim sobie grę. Tymczasem Linette gra regularnie nie tylko FH po crossie, ale uwaga!!!, ona zamiast crossa z BH gra odwrotne BH do FH przeciwniczki!!! i 90% wywala, bo nie ustawia się, gra przez wysoką siatkę, etc.

Kurde, zero myślenia taktycznego, trener też jej nic nie podpowiada, przed chwilą się nawet pokłócili.

Nożesz co za gówniana gra...

Jak te wywiady z nią oglądałem, to wydawała się myślącą, ale tutaj wnerwia mnie bezmyślnością.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Magda Linette

No analiza na ten mecz na stronach bukmacherskich się w 100%ach sprawdziła. Linette ma tak chwiejną psychikę i brak jakiekolwiek rozsądnej taktyki na dany typ przeciwniczki, że aż dziw, że potrafiła dobić do top70 rankingu. Ma predyspozycje techniczne do lepszej gry, ale głowa czajnikowata. Jakupovic spokojnie mogła zamknąć mecz 2:0, ale seria niewymuszonych w drugim secie trwała za długo. Przy coachingu wyglądała tak, jakby się pogodziła z porażką, pierwsza wizyta trenera bodajże przy 2:4 w początkowym secie, a ta głowa spuszczona i jakby pogodzona z porażką. No ludzie, to nawet nie była połowa meczu...

Nie wspomnę o przej***nych BP'ach w pierwszym gemie trzeciego seta, gdzie większość była przy drugim serwisie rywalki. Ile ich wtedy nie wykorzystała? Siedem? O_O
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Magda Linette

:::gd:::
SABR pisze:No analiza na ten mecz na stronach bukmacherskich się w 100%ach sprawdziła. Linette ma tak chwiejną psychikę i brak jakiekolwiek rozsądnej taktyki na dany typ przeciwniczki, że aż dziw, że potrafiła dobić do top70 rankingu. Ma predyspozycje techniczne do lepszej gry, ale głowa czajnikowata. Jakupovic spokojnie mogła zamknąć mecz 2:0, ale seria niewymuszonych w drugim secie trwała za długo. Przy coachingu wyglądała tak, jakby się pogodziła z porażką, pierwsza wizyta trenera bodajże przy 2:4 w początkowym secie, a ta głowa spuszczona i jakby pogodzona z porażką. No ludzie, to nawet nie była połowa meczu...

Nie wspomnę o przej***nych BP'ach w pierwszym gemie trzeciego seta, gdzie większość była przy drugim serwisie rywalki. Ile ich wtedy nie wykorzystała? Siedem? O_O
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Magda Linette

Marcin_L pisze:Ogladam mecz Linette z Jakupovic w Bogocie i dochodzę do wniosku, że ona jest zwyczajnie głupia.
Bez względu na wszystko, tak mówić nie można! :::bd::
Już dawno ją skreśliłem, nic z niej nie będzie. Ale nigdy nie nazwę ją głupią bo jej nie znam.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=LIVE
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Jak gra w tenisa tak jak Poznaniacy jeżdżą samochodami ;) ... to się nie dziwię. :P

A tak serio, oglądałem chwilę ten mecz, faktycznie dziewczyna nie miała pomysłu na to spotkanie, co gorsze, w ogóle go nie szukała jak nie szło ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Magda Linette

Potrzebny jest dobry psycholog sportowy, inaczej nic więcej nie osiągnie. To nie pierwszy taki mecz.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Może mikst z Djokovicem? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Magda Linette

Linette walczy o życie z Olivią Rogowską:
Obrazek
Może się zdąży obudzić.

Tak z ciekawości oglądam to widowisko, 6:4 dla Linette w I-secie. Poziom ITF15k.
Magda oszczędza siły na mecz z Osaką, Rogowska zupełnie bez argumentów. Nabiła sobie punktów w turniejach w Australii i teraz tylko czas zajmuje.
6-4,6-1, koniec tego męczywołowego widowska. Linette pozwoliła Rogowskiej pograć i psuć. Tego się nie dało oglądać.
Koniec, zachowuję siły na Świątek i na Radwańską. Reszty nie oglądam. No może ostre strzelanie Osaki.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Magda Linette

Świątek też gra w USA??? Gdzie?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

TomPL pisze:Świątek też gra w USA??? Gdzie?
Na ścianie w Bronksie rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”