Kto wygra tegoroczny US Open ?

Nadal
31%
19
Federer
41%
25
Djokovic
15%
9
Murray
2%
1
Roddick
8%
5
Blake
2%
1
Davydenko
Brak głosów
0
Ktoś inny
2%
1
 
Liczba głosów: 61
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US Open 2008 (Wielki Szlem)

Różnie bywa... oczywiście szybkie nawierzchnie są lepsze dla Murraya ale to Djokovic broni punktów na mączce więc to on będzie miał problem.

Naprawdę dziwniejsze rzeczy widywałem... taki Ljubicic. Powinien brylować na nawierzchniach twardych, a najlepszy występ w WS-ach ma w RG gdzie doszedł do półfinału.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US Open 2008 (Wielki Szlem)

Ljubicic mówił że jego ulubione korty to korty twarde co jest dziwne bo najlepszy wynik ma na RG. Pamiętam ten wywiad.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: US Open 2008 (Wielki Szlem)

Mnie zastanawia czy David Nalbandian wytrzyma w Top10 do końca 2009 roku... Jak myślicie?
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US Open 2008 (Wielki Szlem)

Nalbandian? Heh... on będzie miał szczęście jeśli w tym roku utrzyma się w 10-stce.

Teraz będzie bronił dwóch tytułów czyli łącznie 1000 punktów w rankingu, a mianowicie:
ATP Masters Series w Paryżu i ATP Masters Series w Madrycie...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: US Open 2008 (Wielki Szlem)

Ja bardzo bym chciał by Nalbandian nie wypad z czołówki, bo uwielbiam patrzeć na jego tenis, niestety teraz się trochę posypał...
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: US Open 2008 (Wielki Szlem)

Ci argentyńscy tenisiści budzą we mnie jakieś podejrzenia. Może i to przypadek, ale głośne dyskwalfikacje za doping jakoś często borykają ten naród - J. I. Chela, G. Coria, G. Canas. Zawodnicy pojawiają się jakby z nikąd i po pewnych sukcesach powoli słuch o nich cichnie - co robi teraz Gaston Gaudio, mistrz RG 2004? Nalbandian pod koniec ubiegłego roku odrodził się jak feliks z popiołów, a w sezonie 2008 prawie go nie widać. Teraz do głosu dochodzi, młody jeszcze, Juan Martin Del Potro. Ciekawe jak się rozwinie jego kariera? Ja, osobiście życzę mu zakwalfikowania się do Szanghaju. Zbliża się sezon halowy, więc z jego grą - ma całkiem niezłe widoki.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US Open 2008 (Wielki Szlem)

Turniej zakończony.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”