Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Daroos vs PitS

No dobra, jak to już Vivid wspomniał, PitS najechał dzisiaj Łódź i wyzwał nas na, brzydko mówiąc, pojedynek :wink: Było miło i przyjemnie. Najpierw zanim Vivid do nas dołączył zagraliśmy seta - wynik 6:3. Później chłopaki sobie pograli (przyp. 6:0 6:0 Vivid) i znowu secik z PitS, tym razem 6:4 (od stanu 5:1 i 30-0 po dwóch asach, zagrałem 3 podwójne z rzędu i czwartą piłkę przegrałem, koszmar - to nie powinno się wydarzyć ! :([ ). Rozegraliśmy jeszcze kilka pojedynków tiebreakowych, ale to najmniej istotne. Prawda jest taka, że następnym razem jak będziemy grali na większym luzie może być naprawdę dobre widowisko.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Daroos vs PitS

Daroos na swoją piąteczkę, solennie zasługuje. Specyficzny trudny w odbiorze serwis bo z dość ruchomej pozycji i krótkiego wyrzutu (nigdy nie wiadomo gdzie wyląduje). Po opisach ilości podwójnych błędów myślałem że Daroos nie ma drugiego serwisu i poniekąd się nie myliłem. Nie ma - serwuje dwa pierwsze :). Mimo pierwszego wrażenia z rozgrzewki ( jak go tu ugryźć jak on gra praktycznie wszystko) jednak udało mi się tu prowadzić w miarę wyrównaną walkę ale to bardziej za sprawą temperamentu rywala. Grania jak już napisałem było w bród bo i z Daroosem zmieściły nam się jeszcz dwa supertajbreki i tu też jeden był mój, głównie za sprawą dyscypliny, a po części za sprawą Vividowego szczęśliwego szpadelka ?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Daroos vs PitS

Bez przesady z tymi dwoma pierwszymi, czasami mnie ponosi i jeśli pierwszy o mały włos spudłował, to staram się na tę samą modłę szurnąć jeszcze raz z drobną korektą i z różnym skutkiem. Generalnie między pierwszym i drugim jest spora różnica, czasami jak dynamiczniej uderzę z rotacją wychodzi mocny i pewny, jak to drugi. Gdy wyżej podrzucam piłę do serwisu wówczas rotacja jest bardziej widoczna, gdy niżej wyrzucę, co ma miejsce nadzwyczaj często, wówczas wychodzi płasko i dość mocno, i niestety często ląduje w siatce. Ja o drugim teraz :wink:

Szpadelkiem Vivida szło Ci o wiele lepiej. Pomyśl nad jakąś rozsądną zmianą. Może zacznij od jakiegoś dynamicznego syntetyka w swoim Radicalu ?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Daroos vs PitS

Nie widziałem Waszego pierwszego seta ale moim Yonkiem poczynał sobie nieźle :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”