Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Przełamanie dla Szwajcarii, utrzyma?
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Utrzyma! Jest as!
21 WS..
Przem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 22 lut 2010, 01:05

Niewiarygodne jak jeden zawodnik może tak niesamowicie odstawać od reszty kondycyjnie. Djoko biega w każdym punkcie od lewej do prawej 2-3 razy przynajmniej na pełnej szybkości i on nie tyle, że nie jest zmęczony... on nawet głęboko nie oddycha :O szok.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Kerm, niczego to nie zmienia, czy hasło wymyśliłeś sam, czy zrobił to za ciebie sprytny pr-owiec z Nike czy innego Wilsona. Jeśli ksywka sugeruje, że jesteś "naj, naj, naj" a ty sam o sobie mówisz w ten sposób (a ubranie koszulki walącej po oczach wielkim napisem Stan the Man jest złożeniem publicznie takiej deklaracji"), to dopuszczasz się działania obciachowego. Chyba, że jesteś bokserem. Ale w tenisie jest to zachowanie nuworyszowe i zupełnie nie korespondujące z tradycją tego sportu. Finito :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Nadzieja nie umarła- 3:4 Staś z przełamaniem :::gd:::

PS. Rzeczywiście, WTA jest bardziej przewidywalne rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Stach - reanimacja! Brawo!
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Artlight pisze:
Cambrinus pisze:
Artlight pisze:O, to było ładne! Stop wolej z boczną rotacją w linię w wykonaniu Stana the Mana (co za debilna ksywka...).
Piłka reczywiście niesamowita, ale czemu ksywka debilna? Wprawdzie nie jest to granitowa skała czy słońce Bałkanów, ale chyba nie jest też tak źle.
No zastanów się chwilkę. Rozumiem, że to się dobrze rymuje Stan-Man, ale pomyśl co oznacza. The Man w tym kontekście to tyle co" ten facet", "ten gość", "ten jedyny". To trochę jak the Special One. Czyli - jak dla mnie - lekko megalomańsko-obciachowe. A co gorsza, widziałem jak w studiu Eurosportu Wawrinka udzielał wywiadu w koszulce z tym hasłem (gdzie do cholery jest emotka z face palmem!?, no gdzie? :D ). To taka sama wioska, jak kiedyś rodzinka Novaka w koszulkach z jego podobizną.
Koszulki nie widziałem, więc się nie wypowiadam, ale co do The Man, to twoje tłumaczenie nie jest za dobre ("(...) it may also serve as a term of respect and praise" - Wikipedia), poza tym chyba to nie on sobie nadał tę ksywkę prawda?

A tymczasem 5:3 dla Szwajcara. :::yay:::
Ostatnio zmieniony 30 sty 2015, 12:31 przez Cambrinus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re:

Przem pisze:Niewiarygodne jak jeden zawodnik może tak niesamowicie odstawać od reszty kondycyjnie. Djoko biega w każdym punkcie od lewej do prawej 2-3 razy przynajmniej na pełnej szybkości i on nie tyle, że nie jest zmęczony... on nawet głęboko nie oddycha :O szok.
To na pewno przez to, że odstawił gluten rotfl Rafa i wujek go wszystkiego nauczyli :angel:
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Cambrinus pisze:
Artlight pisze:
Cambrinus pisze:
Artlight pisze:O, to było ładne! Stop wolej z boczną rotacją w linię w wykonaniu Stana the Mana (co za debilna ksywka...).
Piłka reczywiście niesamowita, ale czemu ksywka debilna? Wprawdzie nie jest to granitowa skała czy słońce Bałkanów, ale chyba nie jest też tak źle.
No zastanów się chwilkę. Rozumiem, że to się dobrze rymuje Stan-Man, ale pomyśl co oznacza. The Man w tym kontekście to tyle co" ten facet", "ten gość", "ten jedyny". To trochę jak the Special One. Czyli - jak dla mnie - lekko megalomańsko-obciachowe. A co gorsza, widziałem jak w studiu Eurosportu Wawrinka udzielał wywiadu w koszulce z tym hasłem (gdzie do cholery jest emotka z face palmem!?, no gdzie? :D ). To taka sama wioska, jak kiedyś rodzinka Novaka w koszulkach z jego podobizną.
Koszulki nie widziałem, więc się nie wypowiadam, ale co do The Man, to twoje tłumaczenie nie jest za dobre ("(...) it may also serve as a term of respect and praise" - Wikipedia), poza tym chyba to nie on sobie nadał tą ksywkę prawda?

A tymczasem 5:3 dla Szwajcara. :::yay:::
Twój cytat z wiki potwierdza to, co pisałem. Jest to wyraz chwalenia, uznania. Ale samochwalstwo w postaci noszenia takiej koszulki to chyba lekka przesada. Naprawdę uważacie, że jak ktoś powie o mnie "bosko zagrałeś ten forhand", to nazajutrz mam zapierdzielać po Warszawie w koszulce "Jestem bogiem". No bez przesady. Dobra, wracamy do gry!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Artlight pisze:Kerm, niczego to nie zmienia, czy hasło wymyśliłeś sam, czy zrobił to za ciebie sprytny pr-owiec z Nike czy innego Wilsona. Jeśli ksywka sugeruje, że jesteś "naj, naj, naj" a ty sam o sobie mówisz w ten sposób (a ubranie koszulki walącej po oczach wielkim napisem Stan the Man jest złożeniem publicznie takiej deklaracji"), to dopuszczasz się działania obciachowego. Chyba, że jesteś bokserem. Ale w tenisie jest to zachowanie nuworyszowe i zupełnie nie korespondujące z tradycją tego sportu. Finito :D.
Jasne, że nie koresponduje jeśli jest to "na poważnie", chciałem tylko zauważyć, że po prostu ma do siebie dystans i nie uważam, że zakładając taką koszulkę okazuje innym jakąś wyższość. Koniec OT. ;-P

Stan the Man ( :D ) spiął się i dąży do 2:2, super. :::yay:::
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Kerm pisze:.. Wkładając koszulkę z tym hasłem podkreślił, że ma do siebie dystans, nie?
Nie.Jak dla mnie to właśnie brak dystansu do siebie. Tak samo jak rodzice Novaka w koszulce, czy nawet zgoda Rogera na tytuł książki. :wink:
Ksywki są dla kibiców - ewentualnie komentatorów czy dziennikarzy- nie zawodników czy ich bliskich.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Jestem zmuszony porzucić ten mecz po czterech setach. Piąty polecę z odtworzenia. Pozdro @ll. :wink:
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Artlight pisze: Twój cytat z wiki potwierdza to, co pisałem. Jest to wyraz chwalenia, uznania. Ale samochwalstwo w postaci noszenia takiej koszulki to chyba lekka przesada. Naprawdę uważacie, że jak ktoś powie o mnie "bosko zagrałeś ten forhand", to nazajutrz mam zapierdzielać po Warszawie w koszulce "Jestem bogiem". No bez przesady. Dobra, wracamy do gry!
Ale co ma noszenie koszulki do ksywki? Jakby Federer wystąpił w koszulce z FedExpress, to wtedy ten pseudonim stałby się debilny?

Yes, yes, yes! Jak to mówił pewien premier. Po 2 w setach.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Jest! Motyla noga, jest! 5-ty set. :::yay:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Majorka pisze:
Kerm pisze:.. Wkładając koszulkę z tym hasłem podkreślił, że ma do siebie dystans, nie?
Nie.Jak dla mnie to właśnie brak dystansu do siebie. Tak samo jak rodzice Novaka w koszulce, czy nawet zgoda Rogera na tytuł książki. :wink:
Ksywki są dla kibiców - ewentualnie komentatorów czy dziennikarzy- nie zawodników czy ich bliskich.
Roger nie zgadzał się na żaden tytuł książki. Nie wiem czy się orientujesz ale żadna z biografii Federera/książek o nim nie była do tej pory przez niego autoryzowana.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2015, 12:37 przez Kerm, łącznie zmieniany 1 raz.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Czas prawdy nadchodzi! Novak ma takie wahnięcia formy, że tu wszystko może się zdarzyć.
(O Stachu nie wspominam, bo to u niego normalka.)
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Praca liniowych w tym turnieju, to jest kabaret.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

2:2. Mam nadzieję, że Andy w spa, a Amelie pilnie ogląda - i notuje, notuje.. :wink:
Kerm pisze:..Roger nie zgadzał się na żaden tytuł książki. Nie wiem czy się orientujesz ale żadna z biografii Federera nie była do tej pory przez niego autoryzowana.
A to przepraszam, nie wiedziałam. Odszczekuję. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Majorka pisze:
Kerm pisze:..Roger nie zgadzał się na żaden tytuł książki. Nie wiem czy się orientujesz ale żadna z biografii Federera nie była do tej pory przez niego autoryzowana.
A to przepraszam, nie wiedziałam. Odszczekuję. :wink:
;-P

Piąty set, kurde Wyczes spręż się i wyrzuć Novaka z turnieju. :wink:
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Niezależnie od wyniku, kto by pomyślał dwa lata temu, że dla Serba największym wyzwaniem w "jego" turnieju będzie Staś.
Nowak w dołku.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”