Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Typowanie - MŚ w Piłce Nożnej 2014

No w końcu jakieś zmiany ;-).

Obrazek
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - MŚ w Piłce Nożnej 2014

I weź tu wygraj z niemiecką maszyną i jej zwolennikami. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - MŚ w Piłce Nożnej 2014

Elf pisze:I weź tu wygraj z niemiecką maszyną i jej zwolennikami. ;)
Jak dzisiaj będzie podobny wynik na pomarańczową korzyść, to po finale możesz zrzucić z tronu największego wielbiciela kiełbasek i piwa :D . Oby :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - MŚ w Piłce Nożnej 2014

scudetto pisze:
Elf pisze:I weź tu wygraj z niemiecką maszyną i jej zwolennikami. ;)
Jak dzisiaj będzie podobny wynik na pomarańczową korzyść, to po finale możesz zrzucić z tronu największego wielbiciela kiełbasek i piwa :D . Oby :] .
To wiem, ale jakoś po wczoraj ciężko mi wierzyć w pomarańczowych. Zwłaszcza, że już dziś się o nich obawiam (i jakaś grypa żołądkowa u nich krąży, sabotaż, mówię Wam... rotfl )...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Typowanie - MŚ w Piłce Nożnej 2014

Czy jest w pobliżu Ania? Hej, hej! Które zająłem miejsce w końcu? :]

------------------------------------------------------------------------------------
aktualizacja: 15.07.2014 r.
Najwyższy czas na podsumowanie. Ania pewnie wyjechała na wakacje, bez dostępu do internetu. :wink:
W każdym razie wygrał Gary, druga jest Elf (wraz ze mną :::yay::: ), trzeci La_Patik.
Nie śledziłem dokładnie ale drugie miejsce zawdzięczam prawdopodobnie przyzwoitemu typowaniu w grupach, choć dokładnych wyników nie udało mi się za wiele trafić. A co tam :/ , srebrny medal też nie jest zły. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Typowanie - MŚ w Piłce Nożnej 2014

Hej ho hej ho, wybaczcie obsunięcie w czasie, odłączono mnie od wielkiego świata, ale widzę, że Alfred czuwa. Tak tylko dla potwierdzenia:

Obrazek

Gary, gratulacje, oto twoja nagroda:
SPOILER:
Dziękuję wszystkim za zabawę :) .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - MŚ w Piłce Nożnej 2014

Gratulacje dla medalistów, gdybym był wierny sloganowi Linekera, byłoby lepiej. Niestety, za bardzo wierzyłem w pomarańczową rewolucję :) .
Dzięki wszystkim za zabawę i oczywiście podziękowania dla Ani za organizację i ogarnięcie tego bałaganu :) :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”