Sztendi
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2013, 21:03

NTRP 3,5- pomoc w wyborze 2 rakiety

Witam,
Druga rakieta, no właśnie.. Zmuszony jestem zakupić coś w alternatywie do Aeropro Drive GT 300g. Jako, że od pewnego czasu prześladuje mnie ból nadgarstka przy grze moim szpadlem, poszukuje coś równie mocnego, ale zdecydowanie dającego więcej komfortu, no i może trochę więcej kontroli.. Spróbuje jeszcze zmienić naciąg w APD na coś bardziej miękkiego, bo jak na razie wciągnąłem Dunlop Black Widow na 26/25, nie powiem, gra mi się mega dobrze, ale przez nadgarstek spóźniam się do wielu uderzeń i właśnie to spóźnianie chciałbym czymś naprawić... tylko czym?

1. Trenuje 2 lata, od tego roku gram pod okiem trenera, wiele poprawiłem w swojej grze, jest dość usystematyzowana.
Co do NTRP 3-3.5.

2,3 Moja gra zważywszy na moją rakietę od razu podpowiada, że lubię tłuc zza końcowej, choć nie boje się także podejść do siatki po wyrzuceniu przeciwnika.. Forehand Eastern oparty na płaskich rotujących uderzeniach, backhand oburęczny również płaski, rzadko slajs.

3. Styl zdecydowanie baseliner, moja gra oparta jest na mocnych uderzeniach z końca kortu.

4. Waga rakiety na pewno nie przekraczająca 300g, o nie za dużym SW, ale jednocześnie o dużej sile, dobrej manewrowości
i nienagnanej kontroli.. Balans z racji na SW na rączkę.

5. Babolat Aeropro Drive GT 300g. Gra mi się nią idealnie, ale potrzebuje alternatywy na czas, kiedy uwikłam się z bólem nadgarstka.

Budżet nieograniczony.

Trener poleca mi Heada Speed Graphene S, ale wydaję mi się, że to troszkę za lekka rakieta dla mnie, posiadająca jednocześnie
spory SW.

Proszę o jakieś rady,

Pozdrawiam,
Dawid

Wróć do „Rakiety”