Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Można spróbować. :::gd:::
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Zarejestrowałem się, ale jak dla mnie nie podobają mi się zasady gry. Jednak ta oficjalna gra była bardzo fajna. Ciekaw jestem dlaczego w tym roku nie wystartowali z tym? Kryzys czy co?
Trzeba poszukać, może istnieje coś opartego na tych samych zasadach...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Jakuboto pisze:Zarejestrowałem się, ale jak dla mnie nie podobają mi się zasady gry. Jednak ta oficjalna gra była bardzo fajna. Ciekaw jestem dlaczego w tym roku nie wystartowali z tym? Kryzys czy co?
Trzeba poszukać, może istnieje coś opartego na tych samych zasadach...
To szukaj, szukaj a nie siedzisz tutaj :D . To coś, gdzie się zarejestrowałeś znalazłem jakiś czas temu, ale też nie za bardzo mi podpasowało.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

scudetto pisze:To szukaj, szukaj a nie siedzisz tutaj :D . To coś, gdzie się zarejestrowałeś znalazłem jakiś czas temu, ale też nie za bardzo mi podpasowało.
I dopiero teraz to mówisz zamiast od tego czasu znaleźć już coś co by się nadawało? Powinieneś docenić, że siedzę, bo miałem problem z zalogowaniem (zmienne IP w hotelu i po zalogowaniu od razu wyrzucało). Dobrze, że ludzkość wymyśliła proxy.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Jakuboto pisze:
scudetto pisze:To szukaj, szukaj a nie siedzisz tutaj :D . To coś, gdzie się zarejestrowałeś znalazłem jakiś czas temu, ale też nie za bardzo mi podpasowało.
I dopiero teraz to mówisz zamiast od tego czasu znaleźć już coś co by się nadawało? Powinieneś docenić, że siedzę, bo miałem problem z zalogowaniem (zmienne IP w hotelu i po zalogowaniu od razu wyrzucało). Dobrze, że ludzkość wymyśliła proxy.
Szukam namiętnie, ale na razie nic sensownego nie znalazłem. :rolleyes:
Dlatego ja nie korzystam z hotelowych wifi, mam szybszy net w telefonie w czasie takich eskapad :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Akurat na szybkość nie narzekam. Bo nawet skype śmiga bez zacinania. Tylko to zmienne IP ... nie można mieć wszystkiego widocznie :-P.
Jak nic nie znajdziemy sensownego to rozgrywki trzeba będzie prowadzić na kartce rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Jakuboto pisze:Akurat na szybkość nie narzekam. Bo nawet skype śmiga bez zacinania. Tylko to zmienne IP ... nie można mieć wszystkiego widocznie :-P.
Jak nic nie znajdziemy sensownego to rozgrywki trzeba będzie prowadzić na kartce rotfl.
Ktoś bardziej biegły ( głównie ode mnie :D ) w tych sprawach mógłby wykombinować coś takiego, jak było na ostatnim TF-ie. Jeśli FantasyTF dało się zorganizować, to może dałoby radę zrobić też FantasyMasters? :::hmm:::
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

W sumie dało by radę takie coś w excel'u przygotować. Rozpisać drabinkę na dany turniej i prostymi formułami porównywać wartości komórek i zliczać punkty (chyba drabinki na Mastersy są jednakowe?). Tylko wtedy problem z wysyłaniem tego i nadzorowaniem. W excel'u nie problem to zrobić. A może jest ktoś bardziej ogarnięty na forum, co by dał radę takie coś ogarnąć jako jakiś skrypt na stronie internetowej?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Może zwyczajnie utworzyć nowy temat, każdy rozpisze drabinkę w poście, admin zamyka temat do końca turnieju, żeby nic nie zmieniać i na końcu podliczamy punkty. Zasady takie jakie były.
Ps. Żeby nie było widać kto jak typuje, można by wysyłać swoje drabinki do osoby, która byłaby odpowiedzialna za zabawę, przed rozpoczęciem pierwszego meczu byłyby opublikowane.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Madox ale wszystko się sprowadza do szybkiego podliczenia (patrz stała formuła w excel'u). Jeśli by się to dało jakoś wyeksportować i wszyscy by wklejali w jednym formacie (zarówno nazwisk jak i układzie tekstu) to by to można sprawnie przeprowadzić.

Jak by ktoś był chętny się poświęcić i to poprowadzić, to ja mogę przygotować excel'a z odpowiednimi formułami. Wystarczy wtedy wpisać ostateczną drabinkę po rozegraniu turnieju, wkleić poszczególne wyniki osób (np. kolejne karty) i by zliczało punkty.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

W sumie jeśli chodzi o same turnieje ATP1000 i WS to ja mógłbym się troszkę poświęcić jako 'prowadzący'. Albo raczej jako osoba zbierająca drabinki i licząca punkty, ew. prowadząca ranking. Tylko ustalcie reguły i sposób liczenia.
Prince Textreme Tour 100 310
dzikus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 319
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Jak ktoś chce typować mecze WTA, to proszę: http://drawchallenge.wtatennis.com/ Można już typować Indian Wells. Powodzenia. :twisted:
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: ATP World Tour FANTASY CHALLENGE

Zarejestrowałem się żeby zobaczyć jak wygląda to WTA. Niestety ponad połowę nazwisk i buziek nie kojarzę. :::donknow:::
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Wróć do „Różności tenisowe”