marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Elf pisze:
Martina pisze:Może niedługo zaczną jeszcze butami i gaciami rzucać? :wink:
Butami już widziałam...
A biorąc pod uwagę obecne zestawy odzieżowe, to piżamami. rotfl
Kiedyś w Australii jakiś żabojad (Clement lub Llodra, ewentualnie mogli obaj) wyrzucił wszystko w trybuny, łącznie z butami. Zostawił jedynie matki na sobie. Ciekawe czy ktoś łapał skarpety po kilku godzinach gry. :/
neil2121
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2014, 20:31

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Dzisiaj w Melbourne będzie granych kilka ciekawych partii. :D
Na pierwszy ogień idzie pojedynek faworyta turnieju, Nole z bądź co bądź niewygodnym przeciwnikiem, (Uzbekistańczykiem?) Istominem, który przy dobrym układzie może pokusić się o niespodziankę.
Druga najciekawsza partia według mnie to pojedynek Robredo z Gasquetem. Tutaj może się zdarzyć dosłownie wszystko.
Oczywiście dzisiaj gra jeszcze Jurek który wątpie by coś specjalnego ugrał. Również ciekawie zapowiada się mecz Kevina Andersona i Ferrera. Myślę że Berdych nie powinien mieć problemów ze znalezieniem się w IV rundzie. ;)
Na koniec zostawiam mojego cichego faworyta (może nie faworyta ale co najmniej czarnego konia turnieju :P), mowa tu o Querrey'u, któremu kibicuję z całego serca.
Zapowiada się więc ciekawa noc. :wink:
FuriatZTRZ
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2014, 23:19

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Dzisiaj z pewniejszych meczy uznane za "wyrównane" to jest Mayer i Gasquet z panów. :) Przeciwnicy nie mają argumentów na obydwu panów. Janowicz ma większe szanse na wygraną niż Robredo z Francuzem, ale niestety nie ten Janowicz, więc dzisiaj płynie. Z kobiet Flavia i Ivanovic. Śledzę od 2 lat forum i widzę, że ekscytujecie się ATP, a moim zdaniem nie licząc poszczególnych meczy, graczy nie z czołówki i walk pomiędzy Nole, Rafą, Andym, Fedem, Delpem itd, to WTA jest ciekawsze. ; ) Więcej się dzieje, dużo zwrotów akcji. Ale jak czytałem to co ktoś napisał mając tutaj 4000 postów ponad i nie wiedział, kto to jest jakaś tam zawodniczka, która była 100 w rankingu i ograła kogoś znanego, to pożal się Boże. Tenis nie opiera się tylko na facetach, jest bardziej przewidywalny niż u kobiet, np jak dzisiaj Bautista. Wiadomo, że gość ma argumenty na Delpo. 11 kurs, a wy piszecie głupoty jakieś, że Bautista nie ma argumentów, bo co taki kurs wystawiony? Niektorzy to znawcy od siedmiu boleści. Alfred czy jak on sie tam zwie może zapaleniec na Djokera, ale najbardziej ogarnia chyba stąd tenisa i potrafi najmadrzej się chyba wypowiadać, stąd bo ma racje Djoker jest od 2 lat (nie licząc slabszych okresów co mu sie rzadko zdarza) najlepszym zawodnikiem w tourze. ;)

Rety ... ciężko zrozumieć co piszesz. Post nieco przeczyszczony z błędów ortograficznych, stylistycznych i interpunkcyjnych. Błagam o pisanie bardziej staranne. Łatwiej będzie można zrozumieć sens Twoich wypowiedzi. Dziękuję. //Obiektyw
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Jerzy z Mayerem już się rozgrzewają. Dotrwałem do tej pory to już może obejrzę ;). Mam nadzieję na ciekawy mecz z wygraną Polaka. Do boju :)!

E: Nawet doping naszych jest, jak na razie sympatycznie. Mayer też brawa na powitanie dostał.
Awatar użytkownika
madridista
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 29 mar 2013, 20:39

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

FuriatZTRZ pisze:Dzisiaj z pewniejszych meczy uznane za "wyrównane" to jest Mayer i Gasquet z panów :) przeciwnicy nie maja argumentów na obydwu panów , Janowicz ma wieksze szanse na wygrana niz Robredo z francuzem, ale niestety nie ten Janowicz , wiec dzisiaj plynie, z kobiet Flavia i Ivanovic , sledze tu od 2 lat forum i widze,ze ekscytujecie sie ATP , a moim zdaniem nie liczac poszczegolnych meczy graczy nie z czołówki i walk pomiedzy Nole Rafa Andym Fedem Delpem itd to WTA jest ciekawsze ; ) więcej sie dzieje, duzo zwrotów akcji.
Na jakiej uczelni wykładasz polonistykę?Ja bym takiego zawijasa nie ukręcił rotfl
Co do samej treści:Nie,tu nie ma treści... rotfl
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Czy Janowicza doping w TAKIM stylu nie wkurza? Ja już bym im coś powiedziała do słuchu... A ten goły, z trzęsącym się brzuchem, przekracza już granice... :?

Ale libacja... rotfl
Nie ma lepszego od Janowicza Jerzego... :::%%%:::

Z jednej strony piżamy, z drugiej - sporo białego na tym AO (mówię o ciuchach) i podoba mi się to. Jakby powrót do klasyki...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Elf pisze:Czy Janowicza doping w TAKIM stylu nie wkurza?
Ostatnio na fejsie wprost napisał, że dziękuje za doping i żeby przyszli na następny mecz ;). Nie wiem, po prostu może się cieszą i tyle. A Pan z gołym brzuchem to się naraża na poparzenie. W słońcu lepiej być zakrytym ;).
Elf pisze:sporo białego na tym AO (mówię o ciuchach) i podoba mi się to. Jakby powrót do klasyki...
Też mi się to podoba ;).

E: Ale cieszyć się zanim punkt się nie skończył i Mayer biegł w stronę piłki to nie musieli...
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Musi być medical, no bo przecież Mayer nie robi żadnych błędów. :)
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
dawid3009
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 7 sty 2012, 14:25
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Janowicz robi strasznie dużo błędów, niektóre strasznie rażą w oczy. Serwisy Mayera są strasznie wolne, niektóre tylko dobrze trafione, a Jerzy nie odbiera praktycznie niczego. :/
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

4:1 i set poddany, po co walczyć , może uda się w następnym.
Przyszli goście do medicala ale to chyba jeszcze nie teraz i poszli. rotfl
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
piomad
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2014, 12:58

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Niestety 6:2, Jurek chyba już nie wierzy, że da radę i jest to najprawdopodobniej spowodowane jego samopoczuciem...ale poczekajmy może się odrodzi, choć ciężko w to uwierzyć. Zaraz wskoczy na antenę Eurosportu 2 może to mu pomoże. :P
SPQR
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 9 lip 2013, 16:46

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Dziwny mecz. Janowicz od początku jakoś tak snuje :wink: się po korcie. Zachowuje się jak by już postawił kreskę na tym meczu. Może po tej przerwie dojdzie do siebie...
piomad
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2014, 12:58

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Myślę, że zniechęca go też prawie bezbłędna gra Niemca, który w pierwszym secie nie zrobił ŻADNEGO niewymuszonego błędu. Mimo wszystko ja dalej wierzę, że znowu pokaże charakter. :)
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

piomad pisze:Jurek chyba już nie wierzy, że da radę i jest to najprawdopodobniej spowodowane jego samopoczuciem...
A jak się Jurek czuje bo ja chyba czegoś nie wiem...
Ale gra jakby mu się nie chciało.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
piomad
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2014, 12:58

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Wzywał na początku drugiego seta lekarzy i brał jakieś tabletki i jeszcze jakiś specyfik, więc wydaje mi się, że chyba upał daje mu się we znaki. I chyba po meczu...
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Może upał bo zdziwiło mnie że niektóre piłki odbijał jak zupełnie zdrowy.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
SPQR
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 9 lip 2013, 16:46

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

piomad pisze:Myślę, że zniechęca go też prawie bezbłędna gra Niemca, który w pierwszym secie nie zrobił ŻADNEGO niewymuszonego błędu. Mimo wszystko ja dalej wierzę, że znowu pokaże charakter. :)
Niemiec dobrze gra, ale to jest WS - tutaj wszyscy grają dobrze. :) Chce awansować, musi grać jeszcze lepiej niż przeciwnicy. Byłoby szkoda gdyby to przegrał, bo raz że Niemiec jest jak najbardziej w zasięgu, a dwa - naprawdę mu się poszczęsciło w losowaniu, warto by było to wykorzystać. Im wyżej w rankingu, tym większa szansa na zasuwany dach w przyszłym sezonie. ;)
piomad
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2014, 12:58

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

A jak się zapatrujecie na mecz Ferrer - Chardy? Myślicie, że Francuz może nawiązać walkę? Moim zdaniem w tym meczu może być niespodzianka, bo to co prezentuje Hiszpan w ostatnim czasie woła o pomstę do nieba. Gdzieś zagubił swoją regularność, z której słynął - po prostu wydaje się być bez formy.
usi.

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Słoneczko czeka, aż mecz się skończy ... za gorąco.
JANO 2:4 w trzecim secie.

Nie ma w tym roku dobrej sportowej atmosfery, coś puste te korty i chyba nikomu się nic nie chce.
Ja, w takich temperaturach nawet myśleć nie potrafię, a co dopiero wykonać wysiłek fizyczny...
i po meczu: 5:7 2:6 2:6... bye
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Liczba niewymuszonych błędów mówi sama za siebie 7-44. Mayer przebijał tylko spowrotem co się dało- w zupełnosci wystarczyło.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”