Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Dziś od 10:00 odbyło się nasze czwarte spotkanie na korcie, jednak mimo to mając po drugiej stronie siatki kogoś przypominającego Agassiego lub Ljubicicia czułem niesamowitą presję, stresowi nie pomagał huragan, przez który obaj mieliśmy problem z odpowiednią oceną lotu piłki. Pierwszy gem i już przełamanie dla mnie, zadowolony oddałem swój serwis popełniając 3 podwójne błędy. I tak od stanu 1:1 Dun konsekwentnie grał swoje, a ja w końcu zagrywałem piłkę w siatkę lub na aut. Seta przegrałem 3:6. Już się bałem, że będę musiał wymyślać rymy do kolejnego trenu, jednak wtedy...

Pomyślałem, że tak dalej być nie może, zacząłem grać z trochę większą rotacją i wyżej nad siatką opłaciło się! Przebieg seta był tak prosty, że nawet mi udało się zapamiętać kto po kolei zdobywał gemy (zwykle nie mam do tego głowy). Od mojej strony wyglądało to tak:
1:0 2:0 3:0 4:0 5:0 5:1 6:1.

Po pierwszym gemie decydującego seta Dun chyba chciał sprawdzić na mnie wskazówki z „Tenis- wewnętrzna gra” i powiedział „byle nie do zera” i udało mu się, skończyło się 6:2 (patrząc od mojej strony), przebiegu gem po gemie oczywiście nie byłem w stanie zapamiętać :D.

W każdym secie zdarzały się zarówno bardzo ciekawe wymiany jak i śmieszne błędy. Muszę pochwalić Dawida za minięcia i loby, którymi zdobył naprawdę dużo punktów.
jaccol55 pisze:No zgoda, ale Wyczes ma teraz takiego cela, że Dun musi iść do okulisty. :P
Wtedy grałem trochę w bilard i może stąd to trafianie w kulki, nie wiem czy dobrze czy źle, że akurat w te ;).
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Świetna jest idea tego działu, szczególnie dla tak sentymentalnych osób jak ja. fajnie było raz jeszcze przeczytać ten wątek.
DUN I LOVE pisze:3.10.2010 - początek nowej Ery w tenisie. Historia "białego sportu" zna wiele znakomitych rywalizacji, ta przyćmi wszystkie. ;)
Przesadnie się nie pomyliłem.
mtenis team
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Niewątpliwie ostatnie dwa i pół roku było ciężkie dla fanów tenisa, aby zmienić ten stan rzeczy postanowiliśmy z Dunem spotkać się na korcie i walczyć do ostatniego grama tlenu w naszych organizmach, "bo kim jesteśmy? Jesteśmy zwycieńscami!*"...

...Nie wyszło. :D

Gdzieś między rozmowami rozegraliśmy mecz, a tematów nam nie brakowało. Wracając do tenisa... szkoda, że Dun gra tak mało, bo pomysł na grę ma, tylko przy tej intensywności gry po prostu nie umie wprowadzić go w życie, ale potencjał jest. W najbliższym czasie planujemy więcej gier. :)

Mecz zakończył się wynikiem 1:6 2:6.

*Zapis celowy.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Taki oklep od moderatora TenisNet-u. :/

Niesamowite postępy poczyniłeś Szymon od czasu naszej ostatniej potyczki. Widać to tak naprawdę w każdej możliwej sekwencji Twojego kortowego jestestwa. W zasadzie niemal w ogóle brakowało mi pewnych zachowań czy elementów typowych dla totalnego amatora - było widać te godziny spędzone na korcie i duże ogranie. W późniejszym czasie postaram się to rozwinąć, teraz mam trochę przemęczony umysł.

Fajnie jest wznowić rywalizację - daję sobie rok, żeby nawiązać z Tobą walkę.
mtenis team
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

DUN I LOVE pisze:Taki oklep od moderatora TenisNet-u. :/
Zawsze miło jest wygrać z adminem... tutaj mam szanse tylko z EDem. :D
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”