Awatar użytkownika
Yhr1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 8 sie 2013, 23:51
Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Head YT IG Prestige Pro | Head Speed Graphene Pro

Czy macie jakieś rady jakie naciągi warto włożyć do tych rakiet, zakłądając, że na początek chciałbym coś wypośrodkowanego.

Prestige Pro jest dość ciężka i w sumie umiarkowanie sztywna - czy myślicie że warto jakąś hybrydę? Co byście polecili?

Speed Pro ma większą główkę i jest dość dynamiczna. Ale nic a nic nie wywalam. Mam druta 27kg AluPower - co chyba było głupim rozwiązaniem. Myślicie, że też może warto hybrydę?

Wiem jedno, o naciągach prawie nic nie wiem. A taka wiedza to już coś. Liczę na wyrozumiałość.
Chroniczne poszukiwanie rakiety idealnej. Stadium zaawansowane.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Head YT IG Prestige Pro | Head Speed Graphene Pro

Od hybryd nie zaczynaj- za dużo kombinowania, można się nad nimi zastanowić jak będziesz już wiedział czego oczekujesz, wtedy i tak nie trafisz z odpowiednią. Naciąg który będziesz chciał zmiękczyć lub usztywnić po dodaniu innego na pion czy poziom będzie zachowywał się inaczej niż to sobie wyobrażałeś.

Zacząłbym od naciągnięcia z siłą ze środka widełek zalecanych przez producenta. Jeśli oczekujesz czegoś "wypośrodkowanego" to, na podstawie recenzji Vivida, polecałbym zacząć od Pacific Poly Force, zagrasz, opiszesz wrażenia i pomyśli się nad czymś innym, chyba że się spodoba, wtedy po problemie. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Head YT IG Prestige Pro | Head Speed Graphene Pro

Pacific Poly Force - mnie się tym grało świetnie, zgrałem jedną szpulę, ale drugiej nie kupowałem - znalazłem coś kilkukrotnie tańszego bez większej różnicy w grze :). Jednak zmierzam do tego, że kolega marcintenisozo (chyba tak się pisze Twój nick, Marcin :wink: ) był z niego bardzo niezadowolony. Tak więc odczucia zupełnie odmienne. W każdym bądź razie nie zaszkodzi go przetestować, szczególnie, że w SportClubie jest teraz w wyprzedaży (przecena z 59zł na 19zł !!!).
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Head YT IG Prestige Pro | Head Speed Graphene Pro

Zawsze warto znaleźć na dobry początek naciąg, który "nie przeszkadza" w grze, a potem ewentualnie szukać czegoś lepszego. Dla mnie taką rolę spełniałą PP Vendetta. Różne odczucia z gry to normalka, są nawet ludzie którym wspomniana Vendetta nie pasuje... O_O

;)
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Naciągi”