Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

niespotykany pisze:Panowie brakuje mi w tej drabince Gulbisa? Ktoś wie czemu nie gra Erni?
Ja wiem, ale może jakiś Pan ci odpowie :).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

Ja Ci powiem, choć pani.... :D
Był już zbyt umęczony na grę w kwalifikacjach, a Amerykańcy nie chcieli mu dać WC.
Wot, dyskryminacja na tle rasowym! :wink:
Dredy górą!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

To z rankingiem około 60 trzeba w Miami grać eliminacje???
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

TomPL pisze:To z rankingiem około 60 trzeba w Miami grać eliminacje???
O rozstawieniu/kwalifikacji decyduje ranking sprzed iluś tygodni przed turniejem, żeby każdy z wyprzedzeniem wiedział, czy się łapie czy nie. Gulbis był wtedy poza "100".
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

bart0ssy pisze:Petkovic już gra raczej bardziej rekreacyjnie o czym sama wspominała. Po tylu kontuzjach o prawdziwy sukces i powrót do niezłej gry może być ciężko i ona zdaje sobie z tego sprawę.
Szkoda mi jej, bo potencjał miała spory.
Mi też jej szkoda, ale co poradzić... Pamiętam jej świetny mecz z Agnieszką w Pekinie albo Tokio 2011, już nie pamiętam dokładnie. Ale mecz był zacięty i emocjonujący - denerwowałam się jak nie wiem :::crazy:::.
Awatar użytkownika
bart0ssy
Orator
Orator
Posty: 526
Rejestracja: 18 wrz 2011, 19:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

To był Pekin. Moim zdaniem to był najlepszy mecz kobiecy tamtego sezonu, a może i nawet kilku ostatnich lat.
Bardzo miło wspominam także całą rywalizację Petkovic vs Radwanska o miejsce w finałach WTA, czego podsumowaniem było właśnie to niesamowite spotkanie.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

niespotykany pisze:Panowie brakuje mi w tej drabince Gulbisa? Ktoś wie czemu nie gra Erni?
Ja obstawiam, że Erni pojechał do Miami i gra... ale w kasynie :::poker::: i się dobrze bawi wieczorami :D. W końcu za ostatni turniej zgarnął trochę $$ więc czas wydawać :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
franko
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 21 paź 2012, 18:02

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

Tennisowy pisze:Ja też wątpię, żeby dotarła aż do 1/4 finału. Bal Agnieszki, niestety, powoli dobiega końca.
Z całym szacunkiem, ale jeżeli dla Ciebie dojście obecnej 4 rakiety i obrończyni tytułu do 1/4 finału jest czymś "aż" to pozdrawiam rotfl.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

niespotykany pisze:Panowie brakuje mi w tej drabince Gulbisa? Ktoś wie czemu nie gra Erni?
Gulbis powiedział, że nie chce mu się przedzierać przez kwalifikację i szykuje się do sezonu mączkowego.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

Trochę to dziwne. Po wygranej w Delray Beach i 4 rundzie Indian Wells Gulbis awansował dość znacznie. Nie sądzę by musiał rozgrywać kwalifikacje.

Jeśli Janowicz trafi na Belluciego to wcale nie będzie miał tak łatwo. Brazylijczyk woli grać na mączce co nie oznacza, że będzie to spacerek dla Jerzyka.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

niespotykany pisze:Trochę to dziwne. Po wygranej w Delray Beach i 4 rundzie Indian Wells Gulbis awansował dość znacznie. Nie sądzę by musiał rozgrywać kwalifikacje.
Przeczytaj sobie jeszcze raz to, co napisałem kilka postów wyżej. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

bart0ssy pisze:To był Pekin. Moim zdaniem to był najlepszy mecz kobiecy tamtego sezonu, a może i nawet kilku ostatnich lat.
Bardzo miło wspominam także całą rywalizację Petkovic vs Radwanska o miejsce w finałach WTA, czego podsumowaniem było właśnie to niesamowite spotkanie.
Aż chyba sobie go obejrzę, jak go znajdę w necie, dla przypomnienia. :] Jakby ten poziom gry u Agi wrócił, byłoby czadowo. :rolleyes:
Pamiętam łzy Andrei, miała mecz już prawie wygrany - prawie. (:]
Awatar użytkownika
rkempes
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2013, 12:31
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

Witam wszystkich, dawno już czytam to forum i w końcu dołączyłem. :)

Łukasz gra właśnie 1 seta z Dancewicem, trzymam kciuki.


Było chyba lepiej siedzieć cicho, na razie zapeszyłem. :?
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

Tymczasem Isia w 3 rundzie. Chciałabym zobaczyć jej pojedynek z Sereną. Dawno ze sobą nie grały.
rkempes pisze:Witam wszystkich, dawno już czytam to forum i w końcu dołączyłem. :)

Łukasz gra właśnie 1 seta z Dancewicem, trzymam kciuki.


Było chyba lepiej siedzieć cicho, na razie zapeszyłem. :?
No to już lepiej ani mru mru.
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
bart0ssy
Orator
Orator
Posty: 526
Rejestracja: 18 wrz 2011, 19:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

Nie oglądam meczu Łukasza, ale patrząc na wynik to wyczuwam "syndrom Kubota". Trzymamy się ładnie przez całego seta, może nawet mamy inicjatywę, ale w ważnym momencie głowa siada, a set idzie w...
Awatar użytkownika
rkempes
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2013, 12:31
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

Uff, po ciężkich bojach Łukasz w drugiej rundzie :::yay::: .
W końcu coś wygrał, dzisiejsze punkty są mu niezwykle potrzebne by utrzymać się w pierwszej setce . W drugiej wpada na Querreya którego dwa lata temu ograł na AO w 5 setach z pamiętnym kankanem na koniec :) .
Realnie jednak patrząc to chyba już se ne vrati ...
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

A szalona Karolina przegrała pierwszego seta z Pliskovą 5:7, a prowadziła już 5:2 o ile mnie oczy nie pomyliły.
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
bart0ssy
Orator
Orator
Posty: 526
Rejestracja: 18 wrz 2011, 19:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

O super, że Kubot przeszedł. Szczerze powiedziawszy nie wierzyłem w niego... Myślę, że Sam jest w jego zasięgu.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5861
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

Przeglądałam drabinki i dopiero teraz zwróciłam uwagę... Dawidenko - Lorenzi 6:0, 2:6, 6:0. O_O To dopiero wynik... ciekawe, jak ten mecz wyglądał.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Masters & WTA Premier Miami Sony Open 2013

niespotykany pisze:Panowie brakuje mi w tej drabince Gulbisa? Ktoś wie czemu nie gra Erni?
Ernie stwierdził, że ostatnio grał strasznie dużo i postanowił spokojnie przygotować się do PD i rozgrywek na cegle.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”