Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXVIII Narodowe Mistrzostwa Polski atp

abaszydze pisze:.... ale organizatorzy zadowoleni.
I to jest najważniejsze :wink:
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XXVIII Narodowe Mistrzostwa Polski atp

abaszydze pisze:Grałem tam, wyjątkowy bajzel organizacyjny, ale organizatorzy zadowoleni.
Witamy, my to wiemy od jakiegoś czasu że atp jest za każdym razem zadowolone. My też jesteśmy konsekwentni - wieczni malkontenci. rotfl

Wymagamy jakichś niestworzonych rzeczy, jak wyniki, dopóki ktoś pamięta że taki turniej był. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: XXVIII Narodowe Mistrzostwa Polski atp

PitS pisze:Wiesz, w tym roku drabinki od +35 (i Open) w górę są wolne od byłych zawodników .... Dla nich jest kategoria Open Pro.
Otóż właśnie postanowiłem jutro wystartować w turnieju Prince Open na poznańskim Kortowie.
W kategorii +35 do której się zapisałem, znalazł się niejaki Tomasz Schefke.
Czyli jednak nic się w atp nie zmieniło. rotfl
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XXVIII Narodowe Mistrzostwa Polski atp

Lemmy pisze:
PitS pisze:Wiesz, w tym roku drabinki od +35 (i Open) w górę są wolne od byłych zawodników .... Dla nich jest kategoria Open Pro.
Otóż właśnie postanowiłem jutro wystartować w turnieju Prince Open na poznańskim Kortowie.
W kategorii +35 do której się zapisałem, znalazł się niejaki Tomasz Schefke.
Czyli jednak nic się w atp nie zmieniło rotfl
Tylko jest kwestia czy od momentu jak przestał być notowany na listach zawodniczych upłynęło 15 lat czy nie. Jak upłynęło to sorry ma prawo grać. Ten przepis jest dobry bo ma wyeliminować tych co kilka lat temu grali jako zawodnicy a dziś chcą porywalizować z amatorami.

Z drugiej jednak strony facet nie odłożył rakiety na kołek zawodowo dalej zajmuje się tym sportem jako trener i to jest ten problem żeby im stworzyć (no i żeby sami chcieli) możliwość rywalizowania na tych samych warunkach a nie z kimś kto dla tenisa wyrywa swoje godziny z zajęć od tego sportu oderwanych i kto nie przechodził zawodniczego szkolenia.

Można to próbować opisać regulaminem ale i tak znajdzie się ktoś kto będzie szukał luk w nim żeby się dowartościować.


P.S.
Na Mistrzostwach wg atp wczoraj pojawił się komunikat o zakończeniu imprezy obwieszczający jaki to sukces organizacyjny, a dziś tenisiści zagrali pierwsze mecze ..... i hurtem wszystkie od razu (w zakładce wyniki) rotfl.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: XXVIII Narodowe Mistrzostwa Polski atp

PitS pisze:
Można to próbować opisać regulaminem ale i tak znajdzie się ktoś kto będzie szukał luk w nim żeby się dowartościować.
To jest niestety problem. Myślę, że dużo więcej by pograł, a i pewnie wygrał kategorie open pro. Nie wiem jaką można mieć radość z wygrania turnieju w kótrym się przegra może z 5 gemów :::yay:::.
No nic, tak czy inaczej rakiety w łapsko i do roboty.
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: XXVIII Narodowe Mistrzostwa Polski atp

PitS pisze:
Niestety Jak widzę rozstawiony z 2 Kamil Kaliński okazał się godnym przeciwnikiem.
A ten pan trenuje na pewnych kortach w moim mieście ;). Nie myślałem, że taki z niego dobry gracz, a tu proszę !
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: XXVIII Narodowe Mistrzostwa Polski atp

09-13.03.2013 odbywają się w Chorzowie Halowe Narodowe Mistrzostwa Polski Amatorów. Termin zgłoszeń upływa 07.03. Ktoś się wybiera?

http://atp.org.pl/turniej/3034/halowe_n ... lski_2013/
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: XXVIII Narodowe Mistrzostwa Polski atp

Mam pod nosem, ale zagrać nie planuję.

Kilku znajomych pewnie spróbuje szczęścia.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.

Wróć do „Turnieje amatorskie”