Awatar użytkownika
Jacques D.
Orator
Orator
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

tots vs Jacques D.

6:1 6:3 6:4
6:2 6:2 4:2
7:6(0) 6:1 4:4 40:40
6:3 6:1 4:4



Skoro wszyscy zakładają tematy z totsem, założę i ja. :)

Trochę późno ten temat, bo mamy już za sobą kilka spotkań, ale ostatnio mało mnie było na forum. Ja pamiętam takie wyniki, jak powyżej, jeśli tots coś jeszcze pamięta, to może dopisze. :) Pierwsze dwa spotkania graliśmy, gdy miałem kiepską kondycję, więc tots zamęczał mnie regularnością. Następne już bardziej wyrównane. Ostatni wynik to dzisiejszy sparing - testowaliśmy rakiety obaj, ja się w nie słabiej wgrywałem niż tots i pierwsze dwa sety poszły na jego konto. Drugiego grałem do połowy Wilsonem BLX 6.1 95 309 g, którym grało mi się fatalnie i już nie zdołałem tego odrobić. Ostatni set już nowowybraną rakietą - grało się rewelacyjnie i szliśmy bardzo równo, ale już nie starczyło czasu, by to dokończyć.

Sparingi z Rafałem to łączenie przyjemnego z pożytecznym, bo oprócz bardzo fajnej atmosfery Rafał prezentuje również ciekawy tenis - głównie defensywa, ale miękka i z czuciem, jak u np. Murraya. Poza tym potrafi też zaskoczyć szybką piłką.

Mam nadzieję, że dzięki większemu ograniu, poprawionej kondycji i bardziej świadomemu ostatnio podejściu sprzętowemu uda mi się wreszcie Rafała solidnie przegonić po korcie. :)
Obrazek

NTRP 3.0

I know the pieces fit.

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”