Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Letnie obozy tenisowe

Ja mam doświadczenie takie, że Tenis Travel są świetnie. Niezłe warunki noclegowe, dobre żarcie, dużo tenisa, fajne zajęcia rekreacyjne i profesjonalna kadra powoduje, iż poważnie się zastanawiam nad wyjazdem z tym biurem.
Awatar użytkownika
tred102
TROLL
Posty: 4
Rejestracja: 3 sty 2013, 18:59

Re: Letnie obozy tenisowe

Od samego początku lokalizacją wypoczynku dla dzieciaków było Olecko, małe miasteczko położone na Mazurach, które zachwyca turystów swoim urokiem i licznymi walorami turystycznymi . Olecko położone jest nad jeziorem Oleckim Wielkim, jednym z najczystszych jezior mazurskich. Atrakcyjne położenie miasta sprzyja doskonałemu wypoczynkowi na łonie przyrody. W miejscowości corocznie odbywa się Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego, Maraton Pływacki, Oleckie Biegi Uliczne i wiele imprez kulturalnych. Więcej informacji znajdą Państwo na www.olecko.info
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Letnie obozy tenisowe

Czwarty post i czwarty identyczny. Każdy wygląda jak CTRL+C >> CTRL+V :] Albo mamy tu Omnibusa. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Letnie obozy tenisowe

Martinek pisze:Ja mam doświadczenie takie, że Tenis Travel są świetnie. Niezłe warunki noclegowe, dobre żarcie, dużo tenisa, fajne zajęcia rekreacyjne i profesjonalna kadra powoduje, iż poważnie się zastanawiam nad wyjazdem z tym biurem.
Moje córki były i się im podobało (a im nie łatwo dogodzić).
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Letnie obozy tenisowe

W tym roku też było fajnie, tylko że zmienili kucharki :/ . Jedzenie było fatalne, czasem myślałem że to trenerzy gotują obiady :D .
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Odp: Letnie obozy tenisowe

Martinek pisze:W tym roku też było fajnie, tylko że zmienili kucharki :/ . Jedzenie było fatalne, czasem myślałem że to trenerzy gotują obiady :D .
Lepiej w tę stronę, niż żeby to kucharki prowadziły treningi. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Odp: Letnie obozy tenisowe

Gary pisze:
Martinek pisze:W tym roku też było fajnie, tylko że zmienili kucharki :/ . Jedzenie było fatalne, czasem myślałem że to trenerzy gotują obiady :D .
Lepiej w tę stronę, niż żeby to kucharki prowadziły treningi. ;-P
Oczywista oczywistość ;-P. I tak się niektórzy karmili jakimiś zupkami, ale wolę twardego kotleta od niezdrowej chińszczyzny.
SPOILER:
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Letnie obozy tenisowe

Chyba żartujesz. Żarcie > wszystko.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Letnie obozy tenisowe

kolt pisze:Chyba żartujesz. Żarcie > wszystko.
Oppa Vivid Style!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Odp: Re: Letnie obozy tenisowe

Martinek pisze:
kolt pisze:Chyba żartujesz. Żarcie > wszystko.
Oppa Vivid Style!
rotfl :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Midi
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 5 cze 2011, 11:00

Re: Odp: Re: Odp: Letnie obozy tenisowe

Martinek pisze:Raz na jednym turnusie pokój złożył się na pizzę z miejscowej pizzerii. Było malowniczo. Bardzo. Nie polecam pizzy z Harasiuków ;-P
Byłem 2 razy w Harasiukach, 2 razy zamawialiśmy pizzę i nie była taka tragiczna, ale jednak do wybitnej jej sporo brakowało :D.

Ogólnie polecam obozy z Tenis Travel, całkiem fajna sprawa i sporo tenisa. W Harasiukach korty bardzo przyjemne a i warunki noclegowe w porządku.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Letnie obozy tenisowe

Midi, w te wakacje też jedziesz?
Awatar użytkownika
Midi
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 5 cze 2011, 11:00

Re: Letnie obozy tenisowe

Raczej tak.

Wróć do „Technika, taktyka, trening”