Awatar użytkownika
AgA_G
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 9 paź 2012, 16:35

Buty Babolat Drive II Lady

Witam.

Jestem początkującą tenisistką, póki co grającą w obuwiu biegowym. Ponieważ doświadczenie w kupnie butów biegowych nie do końca się przekłada na kupno butów do tenisa, mam nadzieję na uzyskanie pomocy tutaj :).
Zastanawiam się nad kupnem butów Babolat Drive II Lady: http://www.skleptenisowy.eu/pl/p/Buty-B ... -2-LADY/86
Czy macie jakieś opinie na ich temat albo może jakąś inną propozycję dla grającej kobiety? Do wydania mam 200-300zł i jak już wspomniałam wcześniej dopiero raczkuję w tym sporcie :).

Pozdrawiam AgA :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Babolat drive II lady

Ich męski odpowiednik jest cholernie wygodny, jeśli u pań jest równie fajnie będzie pociecha z buta. Może któraś z naszych nielicznych dziewczyn próbowała tego bucika?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty Babolat Drive II Lady

Moja matka (często i nawet nieźle grająca pani) gra w tych butach kilka miesięcy i je sobie chwali. Z kolei jedna z jej koleżanek (inna pani coś tam grająca) posiadająca ten model na niego narzeka - twierdzi że ją uwierają i woli modele Nike. Moja matka cieszy się za to bardzo z zakupu.

Czyli mam dwie opinie skrajnie różne. Buty to indywidualna sprawa, buty dla kobiet tym bardziej :).
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Babolat Drive II Lady

A na, jakiej nawierzchni głównie grasz?
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
AgA_G
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 9 paź 2012, 16:35

Re: Buty Babolat Drive II Lady

Obecnie głównie w hali. Latem na kortach zewnętrznych - nawierzchnia ceglasta. Trochę mi szkoda butów biegowych zużywać na tenisa poza tym kiepsko się sprawdzają na hali. A i to co robię jeszcze nie do końca można nazwać grą. :wink: No ale dopiero zaczynam. :D
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Babolat Drive II Lady

AgA_G pisze:Trochę mi szkoda butów biegowych zużywać na tenisa poza tym kiepsko się sprawdzają na hali. :D
Buty biegowe to prawdopodobnie najgorszy wybór z palety butów sportowych, które chcemy użyć do gry w tenisa. A wracając do meritum, moja żona bardzo chwali sobie: http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... THER-.html
Lekkie, z bardzo dobrą trakcją na cegle, raczej dla wąskiej stopy.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
AgA_G
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 9 paź 2012, 16:35

Re: Buty Babolat Drive II Lady

Dużo biegam więc biegowe posiadam. Zabawę z tenisem zaczęłam miesiąc temu więc dopiero zaczynam się wdrażać w potrzebny sprzęt :wink:.

Dziękuję za pomoc.

Wróć do „Buty”