Awatar użytkownika
mati
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2012, 21:04
Lokalizacja: Poznań

Völkl PRO

Witam,
Szukam opinii nt. piłek Völkl PRO. Grał ktoś? W internecie istnieje dosłownie jedna opinia na ten temat (na stronie Völkl'a)
Do administracji: nie przychodzę tutaj z żadną kryptoreklamą, proszę o obiektywne podejście
Dzięki za odpowiedź!
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Völkl PRO

mati pisze: W internecie istnieje dosłownie jedna opinia na ten temat (na stronie Völkl'a)
To chyba sporo o nich świadczy. :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Völkl PRO

Kolega przyniósł, nie wiem ile grane, łapią wilgoć, nie warto.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Völkl PRO

Straszne śmieci, z dala od tego! Polskie Polsporty był lepsze ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Völkl PRO

Vivid pisze:Straszne śmieci, z dala od tego! Polskie Polsporty był lepsze ...
No i mamy dylemat. Czy my z Vividem naprawdę graliśmy tymi piłkami czy przyjęliśmy tylko konwencję Matiego, żeby mu uzmysłowić w jakie patowe sytuacje brnie ukrywając kryptoreklamę pod pseudopytaniem o piłki. Teraz jest w szachu bo nie napisze że są dobre skoro o nie rzekomo pytał? Nie może wiedzieć jak się sprawują. rotfl

My wiemy że Mati próbował umieścić w okazjach swoje własne aukcje rakiet z Allegro (co za przypadek że również "Fiołki"), jak też gdzie indziej próbował jednocześnie o nie pytać jako klient.
Sugestia że to nieuczciwe skutkowała atakami na moderatorów i tłumaczeniami.

Mati nie wie czy my te piłki mieliśmy w rękach, czy była to taka sama pseudorecenzja jak pseudopytanie, które zawierało linki do promowanego przez siebie portalu z rakietami?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Völkl PRO

Trzeba było napisać mi jakieś PW, już ja bym jakąś fajną recenzję tych piłek wymyślił. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
mati
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2012, 21:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Völkl PRO

Bawią mnie Wasze komentarze :). Podejrzenia, snucie spisków. Proszę bardzo, lubicie to i pytaniem o głupie piłki na forum tego nie zmienię. Usuwanie postów, bo ktoś sprzedaje rakietę albo torbę czy cokolwiek - najlepiej jak na forum nie pojawia się żaden post przez tydzień. Poprawia popularność portalu, albo sugeruje coś jednoznacznie o klimacie tam panującym.

Przy okazji: kupiłem sobie dwa Power Bridge 1 za śmieszne pieniądze i nigdy nie grałem w tenisa.
Informując o jakości piłek robicie przysługę producentowi, nie mnie. Piłka może nie trzymać ciśnienia, słabo się odbijać - z takimi opiniami się spotkałem. Kawałek o wilgoci potwierdza moją wcześniejszą tezę.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Völkl PRO

O popularność naszego portalu niech kolega się nie kłopocze, jest największa w kraju, stąd tak usilne próby niepełnosprytnych dystrybutorów wkręcenia się z ofertą tylnymi drzwiami, pod płaszczykiem użytkowników. Tam gdzie nikt nie zagląda nie miałoby to sensu, prawda?

My to demaskujemy z dwóch powodów, informujemy naszych użytkowników o czymś o czym my łatwo możemy się dowiedzieć a oni nie, chroniąc tym samym ich interes do obiektywnej informacji, oraz interes reklamodawców którzy z otwartą przyłbicą pokazują swoje produkty.

Nie rozumiem faceta: pyta o piłki, czy warto je kupić, po czym one są głupie i nie warte uwagi, pyta o rakiety (czy warto), które sam oferuje na Allegro, gdzie indziej umieszcza je jako okazja (czyli uważa że warto), po czym pisze, że kupił dwie (od swojego drugiego ja), ale w tenisa nie gra. O_O Do trzepania dywanów? Za sztywna rama i za gruba rączka.
Takie objawy opisują schizofrenika.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Völkl PRO

A to gagatek :D.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Völkl PRO

PitS, ilu to już niepełnosprytnych tu już mieliśmy? Kto by to zliczył :).

Widzisz Mati, gdybyś odrobinę ruszył mózgownicą to można w prosty i legalny sposób u nas zrobić dobry PR i ruch koło produktu, dodam, że zupełnie za darmo.
A jak to zrobić to oczywiście moja słodka tajemnica ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Piłki”