Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Buty dla Szowinisty

FEDEER pisze:Mają, ale ciut mniej w ilości mało rozróżnialnej przez amatorskiego gracza.
Myślę, że ktoś kto biega tyle co Gary spokojnie wyczuje różnicę (skoro nawet ja ją czułem).
FEDEER pisze:2K10 albo 11 też nie ma w pełnej jodle.
W tenisa gra się na palcach (przynajmniej teoretycznie) a tam "Bretki" mają normalną jodłę. Poza tym w obecnych butach ma taką samą podeszwę, więc niech Gary się wypowie, czy w V6 trakcja mu odpowiada, czy np. wolałby się łatwiej ślizgać.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty dla Szowinisty

Mankamentem 3 ostatnich serii Vapor jest podeszwa. Dużo lepsze były by z podeszwą "szóstkową", bo już nie licząc serii 7 i 8 z podeszwą na piance "marshmallow", to obecny Vapor powrócił to podeszwy zoomo'owej która ciut zbliża go do 6.
Obrazek
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Buty dla Szowinisty

O Lotto słyszałem dwie opinie. Jedną neutralną i jedną bardzo złą, odkleiła się podeszwa a sklep nie przyjął reklamacji.
Ja mogę polecić swoje Aśki. Stabilne, dobrze amortyzujące i z jodłą. Jedynie wentylacja jest przeciętna. Nie wyglądają na takie co zaraz się rozpadną więc powinny się sprawdzić. Przyjrzałbym się jeszcze nowym Babolcom, tym czerwonym. Miałem je na stopie i są ok. Maciek Braś ich używa i jest zadowolony.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty dla Szowinisty

Powiem tak:

1. Jeżeli chodzi o trwałość to tylko Adidas, górował i góruje nad innymi odkąd gram w tenisa (już 26 lat ...). Ale to nie dziwi bo ta firma pierwsza zajęła się poważnie produkcją butów dla naszej dyscypliny.
Nowe Barki nie są już takimi traktorami jak IV czy V, można je rozważyć.
Do tego Adizero Feather czy Adipure Pro.

2. Nike B2K11. Nie jest to klasyczna jodła ale trakcja jest bardzo dobra. Buty cholernie wygodne i dobrze trzymające stopę, takie "mięcho". Do tego przewiewne i trwałe. Nie są też ciężkie.

3. Asics. To marka, która nie inwestuje w marketing i PR, nie kupuje gwiazd. Za to inwestuje w badania i technologię w myśl filozofii, że jak but jest dobry to się sam sprzeda, ludzie sami mu reklamę zrobią. Od siebie dodam, że jak Nike dalej będzie produkować takie poczwarki nie buty to przesiadam się na "Aśki" i nic innego nie biorę raczej pod uwagę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Odp: Buty dla Szowinisty

ESP pisze:O Lotto słyszałem dwie opinie. Jedną neutralną i jedną bardzo złą, ...
To ja dołożę jeszcze dwie dobre i jedną neutralną. Grałem trzema modelami butów Lotto. Z dwóch byłem bardzo zadowolony i nosiłem je do momentu kiedy w jednej parze wytarła się podeszwa, a w drugiej popsuło się trzymanie pięty (mam taką piętę, która w jednym miejscu bardzo wyciera wew. część cholewki). Buty wytrzymały 2 sezony intensywnego grania. Problem z trzecią parą, był taki, że nie trafiłem w rozmiar (chociaż wziąłem ten sam rozmiar co dwa poprzednie modele) i wklęsła podeszwa bardziej mi przeszkadzała niż pomagała.

Asics'ami (GR4) jestem coraz bardziej zachwycony. Wygoda, wentylacja, trakcja, amortyzacja - wszystko tak jak być powinno. Optycznie miodzio, ale to już rzecz gustu. Na forum czytałem, że kolesiowi po pół roku wymienili parę na nową, bo rozdarł się mesh przy palcach.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
goti
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwie 2012, 22:59

Re: Buty dla Szowinisty

Grał ktoś z was butami firmy Joma? Mam tej firmy halówki i bardzo wytrzymałe i wygodne.
Np. takie coś:
SPOILER:
A co do Ascisów to naprawdę świetne buty robią.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty dla Szowinisty

Jomy są spoko. Bez wielkiej rewelacji (grałem w Rolandach), ale złe nie są.

Jednak ja raczej preferuję Adiki. Trwałe, sztywne - Barki to dla mnie "numero uno".
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Willy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 18 wrz 2007, 13:51

Re: Buty dla Szowinisty

Vivid pisze:Powiem tak:

Asics. To marka, która nie inwestuje w marketing i PR, nie kupuje gwiazd. Za to inwestuje w badania i technologię w myśl filozofii, że jak but jest dobry to się sam sprzeda, ludzie sami mu reklamę zrobią. Od siebie dodam, że jak Nike dalej będzie produkować takie poczwarki nie buty to przesiadam się na "Aśki" i nic innego nie biorę raczej pod uwagę.
Na poparcie tezy Vivida załączam link.

http://www.youtube.com/watch?v=bvBp6F7YYzs
Willy

Wróć do „Buty”