Awatar użytkownika
author
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2012, 13:40

Ręczniki?

Witam wszystkich - mam taką trochę nietypową sprawę - ostatnio dużo tenisa leci w TV, wiadomo trwa Australian Open, oglądam dużo, podpatruję, uczę się itp. Pytanie moje dotyczy jednak tego, co się dzieje po meczu :) Mianowicie - większość pakuje bez pardonu do toreb ręczniki, których przecież ze sobą nie przynieśli. Po co oni to robią? Przecież nimi nie handlują :) , nie używają ich też, jako takich? Czy można powiedzieć, że kierują się czystą pazernością - jak sugeruje mój kuzyn? Jestem ciekaw, co myślicie na ten temat??
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Ręczniki ?

Powiedz kuzynowi, że zabierają też mydełka i szlafroki z hoteli.

Jest to wspaniała pamiątka, którą można podarować fanom, można podarować z własnym podpisem na aukcję. Wyobraźnia jest nieograniczona, szkoda, że kuzyn ma taką skromną.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ręczniki ?

Nikt tego nie zabrania, nie kradną :)
A tak jak wspomina PitS, pamiątka dla samego zawodnika, czasem też biorą na prośbę kogoś z rodziny, znajomych czy sztabu szkoleniowego.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Ręczniki ?

Vivid pisze:Nikt tego nie zabrania, nie kradną :)
A tak jak wspomina PitS, pamiątka dla samego zawodnika, czasem też biorą na prośbę kogoś z rodziny, znajomych czy sztabu szkoleniowego.
Im to przysługuje oficjalnie po każdym meczu to raz. Dwa, że organizatorom to pasuje, że im zabierają, choć dla kuzyna to może być dziwne. :D
Chodzi o to, że jak Federer zabierze to X będzie sobie mógł kupić taki sam ręcznik jak MA Federer?
Po co kupować ręcznik, którego Federer nie chciał? :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Ręczniki ?

Ja też po zakończeniu meczu na Turnieju Forumowiczów zabieram ze sobą ręcznik, który leży przy mojej ławce :wink: Jeszcze nikt z organizatorów nie zwrócił mi uwagi :D
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ręczniki?

Kolejny powód, żeby zostać zawodowym tenisistą -> darmowych ręczników starczy ci do końca życia :::yay:::.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Ręczniki?

widget pisze:Kolejny powód, żeby zostać zawodowym tenisistą -> darmowych ręczników starczy ci do końca życia :::yay:::
A ja głupi się uczę :/.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
author
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2012, 13:40

Re: Ręczniki?

Dziękuję - Panowie - myślę podobnie, temat można zamknąć. :)

Wróć do „Różności tenisowe”