Robak
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2011, 16:41

Re: Pomoc przy zakupie butów

Boisko jest nowe, więc i trawa jest git :) Przy niektórych modelach jest podane, że są na wszystkie nawierzchnie. Ja nie będę grał zawodowo, a do rekreacyjnej gry czegoś się tam nie wybierze? :)
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Pomoc przy zakupie butów

Czy na pewno mówimy o tym samym?
Może sztuczną trawą kolega Robak nazywa taką nawierzchnię jak hmm. Dywan posypaną piaskiem?
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Robak
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2011, 16:41

Re: Pomoc przy zakupie butów

No chyba mówimy o tym samym - króciuteńka trawka tzn. dywan i duuużo tego piasku.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Pomoc przy zakupie butów

Jeśli o takim dywanie mówimy to napiszę Ci co ja wybrałem. Swoje NTRP określam jako 2.0-2.5
Na tę nawierzchnię wybrałem Nike Lunar Vapor 8 TOUR Roger Federer Australian Open 2011 - to jest ta biało-żółta wersja. Zakupiłem bo bardzo dobrze obejmują stopę i była przecena - wziąłem ostatni rozmiar US11 :) .
Grałem w nich dopiero kilkanaście razy więc dogłębnej opinii Ci nie dam.
Grałem zarówno z trenerem jak normalne sety na punkty (przy trenerze mniej biegałem, co nie znaczy że się mniej zmęczyłem ;-) ).
W obu przypadkach podeszwa bardzo dobrze się sprawiała. Nie miałem uślizgów czy poślizgów przy starcie czy zworach. Ważę ~82KG i mam 181cm jeśli to ważne.
Te buty są wyższe przy kostce niż większość innych butów.
Uważam, że jeśli grasz na podobnym poziomie to takie buty powinny Ci wystarczyć
Zerknij tu: mój wątek o butachostatnio przechodziłem proces wyboru, zakupiłem 8 par i zostawiłem dwie, a resztę odesłałem.

Z tego co Pamiętam to Vivid w którymś z wątków o butach pisał że Lunar Vapor 8 Club cenowo nie zabija a całkiem przyzwoity but.
Na nowe rozmiarówki bym nie czekał z tych wyprzedażowych - nie będzie...
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Paveleks
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 10 lip 2011, 08:57
Lokalizacja: Brzeziny (Łódź)
Kontakt: Strona WWW

Re: Pomoc przy zakupie butów

BIOMIMETIC 500 TOUR
Aerogel 4D 500
Venom Elite
Six One Comp 2009

NTRP 2.5-3.0 Admin F4B

Wróć do „Buty”