Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Duża woda

Dziś na południu Warszawy był mały hydrologiczny armagedon. Na swoją górkę dotarłem, ale dookoła jest jakaś abstrakcja. Niedaleko jakiś kozak postanowił, że on da radę swoją furą i teraz pływa sobie grzecznie w kałuży z wodą do klamek... Generalnie ja na to jak zwykle patrzę ze stoickim spokojem, bo ode mnie każda woda spływa, ale nie zazdroszczę ludziom w koło... Korki gigantyczne, poprzewracane drzewa i woda... Aż mi odwołali tenisa, bo zamiast kortów mają basen po tym, jak im burza wyrwała bok hali i wszystko wlało się do środka... znów się rozkręca... może warto włączyć TVN24?

A jak tam u Was? Jak Wam się powodzi? Nie przelewa się?
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Duża woda

YOGItheBEAR pisze:A jak tam u Was? Jak Wam się powodzi? Nie przelewa się?
Na razie powtórki z 97' nie ma.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Duża woda

Ja też na górce więc u mnie spływa. Burza była ale szybko przeszła. W mieście drzewa połamane i jakieś auta zniszczone. Ale ja akurat mieszkam w tej części gdzie jest spokój, u nas jest taki mikroklimat, że generalnie obrywa południowa i południowo-wschodnia część miasta.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Duża woda

Vivid pisze:u nas jest taki mikroklimat, że generalnie obrywa południowa i południowo-wschodnia część miasta.
Wiem, widziałem kiedyś na własne oczy... ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Duża woda

A u mnie delikatnie pokropiło, troszkę się pobłyskało, ale z tego co słyszę, to tu była lekka mgiełka :)
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Duża woda

W 3m trochę popadało, potem słońce a teraz znowu zbliża się burza. Mieszkam "na wsi" 5m od Wisły więc mam raczej spokój. Czekam za to na wysyp "okazji" na OtoMoto ;-)
Awatar użytkownika
buka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 21 lut 2011, 10:25

Re: Duża woda

Chorzów - Bytom - Katowice, padało ale bez większych "rewelacji"
obecne NTRP 2.7264 --> planowane NTRP 3.1415
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duża woda

Garaż podziemny na Ochocie (Wawa) zalany. Woda po kostki. Wlazłem tam po auto i wyglądało to dość dziwnie. Jezioro :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Duża woda

W południowej Warszawie dziś w zasadzie wody trzeba by było szukać. O ile ktoś nie ma naprawdę pecha, to wszystko sobie grzecznie przez noc popłynęło...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duża woda

Na Bielanach w Warszawie już prawie sucho. Dziś chyba ma być podobnie z deszczem, jak wczoraj... :rolleyes:
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Duża woda

Zaczynam się bać... W zeszłym roku PiS modlił się o deszcz... A potem była powódź. Teraz Prezes pojechał modlić się na Jasną Górę o poparcie dla swoich tez i równolegle posłał list do Premiera, w którym postulował m.in. dostosowanie polityki rolnej do potrzeb żywnościowych kraju... Rząd się nie przejął, więc w sukurs przyszły niebiosa. A że mieliśmy około 25% nadprodukcji... Ponoć żniwa w takim deszczu mogą być mniej obfite...

Stare powiedzenie mówi, że należy uważać o co się człowiek modli, bo może przypadkiem zostać wysłuchanym... Jarosław i Spółka powinni uważać w dwójnasób...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Duża woda

U mnie nieusunięte skutki trąb powietrznych sprzed tygodnia, dachu nie ma co trzeci dom. Jak wracałem w sobotę to myślałem że drogę będą poszerzać bo pousuwali wszystkie drzewa, jak zobaczyłem że "pousuwali" wszystkie słupy energetyczne i co trzeci dach (fajnie wygląda cała szkoła bez dachu - płaskiego!) to zrozumiałem że droga będzie wciąż wąska.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”