Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Buciki dla Martinka

Szukam butów dla siebie. Mój rozmiar buta 39. Koszt butów musi być do 230 zł. Generalnie dużo gram na mączce, jednakże w zimie gram na hali i nie chcę aby buty odpadły na tej nawierzchni. Gram 2-3 h w tygodniu (hala), 4h na mączce.

Bardzo ważne! Mam chudą stopę. Tak, tak to nie żart. Jak chodzę po sklepach w tenisowych butach to boli mnie w miejscu między podbiciem a palcami stóp - wtedy kiedy "zginam" buta przy robieniu kroku. Moje ostatnie buty to Wilson Challenge 600 i z nimi tego problemu nie było.

Ktoś by mi poradził?
hubi1212
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 195
Rejestracja: 1 lut 2009, 19:58

Re: Buciki dla Martinka

Wracam po 10 latach przerwy.

Head Graphene 2021 Gravity MP
Head Youtek Radical MP
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buciki dla Martinka

Jak Ci pasują Wilsony, to szukaj w Wilsonach. Swoją drogą zastanów się, czy nie warto kupić osobnych butów na halę i ziemię. Buty na halę możesz wziąć z twardszą podeszwą i lepszą amortyzacją. Dłużej Ci wytrzymają i nogi mniej to odczują. Buty na ziemię możesz dobrać pod lepszą trakcję i czucie.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Buciki dla Martinka

ppeter pisze:Jak Ci pasują Wilsony, to szukaj w Wilsonach. Swoją drogą zastanów się, czy nie warto kupić osobnych butów na halę i ziemię. Buty na halę możesz wziąć z twardszą podeszwą i lepszą amortyzacją. Dłużej Ci wytrzymają i nogi mniej to odczują. Buty na ziemię możesz dobrać pod lepszą trakcję i czucie.
Co do Wilsonów bardziej chciałbym Nike, bo marka itd. itp. Latem gram na mączce, zimą na hali dla ścisłości.
hubi1212 pisze:Moim zdaniem zobacz:
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... Nadal.html
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... -2011.html
Przypadły mi te buty do gustu jeszcze się zastanowię.
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Buciki dla Martinka

Martinek pisze:
ppeter pisze:Jak Ci pasują Wilsony, to szukaj w Wilsonach. Swoją drogą zastanów się, czy nie warto kupić osobnych butów na halę i ziemię. Buty na halę możesz wziąć z twardszą podeszwą i lepszą amortyzacją. Dłużej Ci wytrzymają i nogi mniej to odczują. Buty na ziemię możesz dobrać pod lepszą trakcję i czucie.
Co do Wilsonów bardziej chciałbym Nike, bo marka itd. itp. Latem gram na mączce, zimą na hali dla ścisłości.
Mam rozumieć, że Wilson to jakaś gorsza marka od Nike?

Ja jeszcze nie znalazłem fajnych Najków z podeszwą, która by mi odpowiadała na mączce, za to świetnie gra mi się w nich czasami latem na betonie, a zimą na dywanie. Natomiast jak dla mnie Wilsony sa bezkonkurencyjne pod względem wygody oraz trakcji na mączce. Stąd mój arsenał jeśli chodzi o obuwie, to Nike Zoom Breathe 2k10 2010 (te niebieskie) na dywan ew. beton, stare, wysłużone i przyciasnawe Nike Courtballistec "ileśtam" także na beton oraz Wilson Tour Vision na mączkę. Każde z nich mogę polecić, jeśli byłbyś którymiś zainteresowany :::gd:::.
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Buciki dla Martinka

bombonus pisze: Mam rozumieć, że Wilson to jakaś gorsza marka od Nike?
Mam uprzedzenia do tej marki, jak niektórzy. Kupuję Najki Maxcourtballistec, hubi1212 dzięki za radę. Sądze, że portfel rodziców nie wytrzyma dwóch par butów na osobne nawierzchnie :D .
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Buciki dla Martinka

Twój wybór, oby się dobrze sprawowały. :!:brv_cmn:!:
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
hubi1212
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 195
Rejestracja: 1 lut 2009, 19:58

Re: Buciki dla Martinka

Moim zdaniem Courtballisteci są dobrym wyborem. Grasz na mączce i na hali, podeszwa która w nich jest nie powinna sprawiać problemów na tych nawierzchniach. Tylko najpierw spróbuj gdzieś je znaleźć i przymierzyć.
Wracam po 10 latach przerwy.

Head Graphene 2021 Gravity MP
Head Youtek Radical MP
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Buciki dla Martinka

Ja jak w nich grałem na mączce, to czułem się jak na lodowisku. :tired:
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Buciki dla Martinka

bombonus pisze:Ja jak w nich grałem na mączce, to czułem się jak na lodowisku :tired:
To może dobrze, zacznę trenować łyżwiarstwo figurowe. :] Widziałem te buty wcześniej, nie byłem pewien czy te buty będą się sprawować podobnie jak "dorosłe" Courtballisteki. Ale po takich zapewnieniach... Nic tylko kupować!
hubi1212
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 195
Rejestracja: 1 lut 2009, 19:58

Re: Buciki dla Martinka

Dla mnie powinno być podobnie. Poczytaj może są testy na TW.
Wracam po 10 latach przerwy.

Head Graphene 2021 Gravity MP
Head Youtek Radical MP

Wróć do „Buty”