Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Wyczes szuka butów

W związku z tym, że Wilsony Open II nie spełniły moich wymagań sprzedałem je i szukam czegoś nowego na mączkę. Na pierwszym miejscu stawiam wygodę na drugim trwałość. Stopę mam raczej średnio szeroką. Na tą chwilę faworytem są Nike Zoom Breathe 2k10. Maksymalnie mogę wydać 230 złotówek.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Wyczes szuka butów

Można rozważyć jeszcze:
Wilson Trance Strike -> 229 PLN SC
Adidas Genius Novak -> ok. 200 PLN Allegro (ostatnio wklejał gdzieś chyba TadX)

Co Ci nie pasowało w Open II?
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Wyczes szuka butów

Może Nike Air Zoom Vapor IV TD?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Wyczes szuka butów

jurek pisze:Co Ci nie pasowało w Open II?
Uwierały w wewnętrzną część stopy i odstawały w okolicy palców, wolę jak przylegają do stopy (tak jak w Adidas Accelerator).
jurek pisze:Wilson Trance Strike -> 229 PLN SC
Adidas Genius Novak -> ok. 200 PLN Allegro (ostatnio wklejał gdzieś chyba TadX)
Wilsonów raczej nie dostanę do przymiarki u siebie, a Openy II zraziły mnie na tyle, że nie wezmę w ciemno kolejnych. Adidasy ma znajomy i mówił, że ten plastik po bokach mocno uwiera i mimo, że ma już je jakiś czas to dalej gra z plastrami.
napalm pisze:Może Nike Air Zoom Vapor IV TD?
Paskudne :teathy:. Jeśli mam wybór między budżetowymi Vaporami, a najwyższym modelem jak Breathe, to wolę te drugie ;).
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyczes szuka butów

wyczesany pisze:Adidasy ma znajomy i mówił, że ten plastik po bokach mocno uwiera i mimo, że ma już je jakiś czas to dalej gra z plastrami.
Święta prawda ale tylko w wersji II, mam już jakiś czas i co kilak gier wracam z obtartymi kostkami :(, ale poza tym but super na cegłę. Zawsze możesz wziąć jedynki i tam nie ma tego problemu, bo nie ma twardego plastiku :).
Obrazek
_____
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Wyczes szuka butów

jurek pisze:Adidas Genius Novak -> ok. 200 PLN Allegro (ostatnio wklejał gdzieś chyba TadX)
Tak, to ja ;).
htb pisze:Święta prawda ale tylko w wersji II, mam już jakiś czas i co kilak gier wracam z obtartymi kostkami :(, ale poza tym but super na cegłę. Zawsze możesz wziąć jedynki i tam nie ma tego problemu, bo nie ma twardego plastiku :).
Potwierdzam :).
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Wyczes szuka butów

Kuszące te Geniusy I, tym bardziej, że TadX w recenzji zrobił im niezłą reklamę ;). Jednak nie mogę znaleźć mojego rozmiaru i wydają się trochę wąskie...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Wyczes szuka butów

Gumiaki polecam :). Promocja w Realu jest!
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Wyczes szuka butów

Poczytałem parę opinii na TW i okazuje się, że te Nike mają wręcz fatalną trwałość, niektórzy piszą nawet o kilku tygodniach gry, może ktoś z forumowiczów może powiedzieć jak faktycznie wygląda ich trwałość? Wiem, że wcześniej napisałem, że jest to drugi numer na mojej liście jednak nie mogę sobie pozwolić na tak częste wymiany butów.
Traw3k pisze:Gumiaki polecam :). Promocja w Realu jest!
Chętnie ale potrzebuję lepszej wentylacji.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Wyczes szuka butów

Gram w tych Nike'ach od miesiąca, wiem, że nie długo, ale intensywnie... Jak na razie tylko kilka przetarć związanych z normalnym użytkowaniem. Moje stare Nike Courtballistec 2.2 albo 2.3, nie pamiętam, służyły mi przez 1,5 roku, do stycznia, kiedy się zrobiły za małe. Wracając do Breathe'ów, jak lubisz przylegające buty, to są dla ciebie, jak się je porządnie rozchodzi, to nie są złe, acz wolę luźniejsze i raczej nie kupię następnej wersji, Tobie mogę natomiast je polecić...
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Wyczes szuka butów

Dziękuję wszystkim za pomoc!
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Buty”