BP_Rocket
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2010, 21:29

NTRP 4.0 - Pomoc w doborze obuwia

Witam w tenisa gram 6,5 roku i jak dotąd nie przywiązywałem wagi do butów.
Teraz gram w jakiś Nike Zoom, lecz niestety nie są to buty do tenisa.
Postanowiłem wydać trochę kasy i mieć porządny but, który będzie wygodny.
Jako, że gram w szkółce gram w lecie na korcie ziemnym a w zimie na hali.
Nie jestem zwolennikiem butów uniwersalnych, ale dla amatora nie ma różnicy w trakcie gry.
Przynajmniej nie odczuwa tych małych różnic.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: NTRP 4.0-Pomoc w doborze odpowiednich butów.

BP_Rocket pisze: .... ale dla amatora nie ma różnicy w trakcie gry.
Przynajmniej nie odczuwa tych małych różnic.
Moim zdaniem ..... lub dla amatora takiego jak ja .....
Bo Cię zjedzą, na dodatek będą mieli rację. :mglss:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
BP_Rocket
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2010, 21:29

Re: NTRP 4.0 - Pomoc w doborze obuwia

No dobra dobra jeśli to taka zniewaga dla Was mistrzunie to spoko :D :::no.I:::
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: NTRP 4.0 - Pomoc w doborze obuwia

Jak zaczynasz dłużej uprawiać jakąś dyscyplinę, to zaczynasz zauważać pewne różnice pomiędzy sprzętem dedykowanym, a ogólno-sportowym i tutaj nie potrzeba wielkiego mistrzostwa.
Buty na kort ziemny charakteryzują się określonymi parametrami podeszwy, która może mocno ucierpieć na twardej nawierzchni.
Jeżeli kupisz buty tenisowe z uniwersalną podeszwą, to faktycznie na ziemi możesz wielkiej różnicy w stosunku do obecnych nie zauważyć.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
BP_Rocket
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2010, 21:29

Re: NTRP 4.0 - Pomoc w doborze obuwia

No tak, rozumiem Was. Raczej nie opłaca się kupno dwóch par na ziemne i twarde.
Myślę, że wiem co robić ;)
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: NTRP 4.0 - Pomoc w doborze obuwia

BP_Rocket pisze:Witam w tenisa gram 6,5 roku i jak dotąd nie przywiązywałem wagi do butów.Teraz gram w jakiś Nike Zoom, lecz niestety nie są to buty do tenisa.
6,5 roku na korcie, NTRP 4 i nie przywiązywałeś wagi do butów?! Coś mi tu nie pasuje...
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
BP_Rocket
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2010, 21:29

Re: NTRP 4.0 - Pomoc w doborze obuwia

Może dlatego, że nie gram często dwa razy w tygodniu a wcześniej to w ogóle olewałem sobie te treningi tzn. nie przykładałem się.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: NTRP 4.0 - Pomoc w doborze obuwia

BP_Rocket pisze:Może dlatego, że nie gram często dwa razy w tygodniu a wcześniej to w ogóle olewałem sobie te treningi tzn. nie przykładałem się.
A co to ma wspólnego z odpowiednim obuwiem na daną nawierzchnię? Na porządny dywan w obuwiu na mączkę nikt Cię nie wpuści bo mu zniszczysz nawierzchnię. Śmiem twierdzić że to wybór o wiele bardziej fundamentalny niż dajmy na to rakieta czy piłki.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: NTRP 4.0 - Pomoc w doborze obuwia

Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Buty”