Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Torby Heada - Sharapova 2011

Nowa torba Sharapowej na 2011 rok. Instincty w końcu nie będą wyglądały jakby ktoś wylał na nie musztardę, a nowa torba jest nieco bardziej stonowana od poprzednich...

Tutaj concept art...
Obrazek

A tutaj rzeczywiste zdjęcie podróżnej torby...
Obrazek

Jednakże napis jest zdecydowanie za duży ale brak innych dopisków więc nie jest aż tak źle.
Jest lepiej ale dalej słabo. :::bd::
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Tak czy siak w moim odczuciu ta torba 'śmierdzi' słitaśnością na odległość rotfl

Jeśli każda będzie miała ten złoty napis to odpada. Myślałem, że będzie coś pod kolor rakiet czyli czarno-niebiesko, ale poczekamy zobaczymy.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

No facetom to raczej nie będzie pasować ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Facetom nie, ale niektóre Panie które znam narzekały że robi się z nich nie wiadomo co oferując specjalne linie (na to nie narzekały) z dziwnymi wzorami w cukierkowych kolorystykach (główny zarzut)...

Podejrzewam że chodziło im o coś takiego bo rozmowa dotyczyła torb Heada...
SPOILER:
Nie przytoczę Ci teraz co koleżankom przeszkadzało w torbach z innych linii (bo jaki problem kupić torby nie dedykowane?) bo... nie słuchałem.

Nie myśl tylko o sobie Vidziu :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

One nie są złe, one są koszmarne. O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Takiej to bym nie kupił nawet jakbym znalazł w taniej odzieży za 10 zł :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

PitS pisze:One nie są złe, one są koszmarne. O_O
Spójrz na linię poprzedzającą. Jest znaczący postęp. Nie jest to to co zaproponowali w pierwszej serii Airflow ale w porównaniu z tym co oferowali później jest postęp.

Poza tym PitS pasuje do Twoich i.Prestige'ów rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

I tu jest problem, dziś panie są bardziej normalne od tych metroseksulanych .... (autocenzura ;)).
I ja się im wcale nie dziwię, że wręcz za przejaw ignorancji oraz impertynencji sobie poczytują oferowanie "specjalnie" dla nich takiego dodopodobnego badziewia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

El Diablo pisze:Facetom nie, ale niektóre Panie które znam narzekały że robi się z nich nie wiadomo co oferując specjalne linie (na to nie narzekały) z dziwnymi wzorami w cukierkowych kolorystykach (główny zarzut)...

Podejrzewam że chodziło im o coś takiego bo rozmowa dotyczyła torb Heada...
SPOILER:
Mnie ten cukierkowy design bardzo razi, ale wiem że ma też niestety swoje zwolenniczki.

Ta torba Sharapovej nie jest taka zła, ale całość psuje gigantyczny napis i to z taką kiczowatą, ozdobną czcionką. Choć nadal nie jest to coś co chciałabym kupić, uważam że jest znaczący postęp w porównaniu do poprzednich linii.

Moim zdaniem wzorem do naśladowania dla innych producentów, którzy chcą tworzyć linie dla kobiet powinna być kolekcja Adidasa projektowana przez Stellę McCartney.

Dla porównania torba z tejże kolekcji - minimalistyczna, bez zbędnych pierdół i kolorowych, "słitaśnych" wstawek. Dla mnie świetna, jest tylko jeden mankament, cena. :] Za markę niestety trzeba trochę zapłacić.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Mouila pisze:Dla porównania torba z tejże kolekcji - minimalistyczna, bez zbędnych pierdół i kolorowych, "słitaśnych" wstawek. Dla mnie świetna, jest tylko jeden mankament, cena. :] Za markę niestety trzeba trochę zapłacić.
619zł? Przez moment myślałem, że źle widzę ;) Torba wizualnie w porządku, ale cena zabija.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

619zł?!?! Może i nawet to wygląda OK. Ale ja wolę być facetem, my jajeczni i z reklamówką Tesco też możemy iść na kort! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Bądź co bądź kolekcje autorstwa Stelli są ekskluzywne, więc cena nie powinna budzić zdziwienia. :]
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Mouila pisze:Bądź co bądź kolekcje autorstwa Stelli są ekskluzywne, więc cena nie powinna budzić zdziwienia. :]
Tak jak Lacoste...

Torba podobnych gabarytów do tej którą pokazałaś... cena 140 Euro (x3,8 = 532PLN).
Obrazek
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Tyle że Lacoste budzi jednak negatywne konotacje. Jak wiadomo jest to odzież powszechna wśród dresiarzy, głównie są to podróbki. W znaczącej mierze przyczyniło się to deprecjacji marki, więc z tą ekskluzywnością bym polemizowała. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Drechy i Lacoste O_O Mnie się zawsze z nimi Adidas kojarzył ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Vivid pisze:Drechy i Lacoste O_O Mnie się zawsze z nimi Adidas kojarzył ...
Dokładnie... Nie wiem może tak jest w W-wie? Ale pierwsze słyszę...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Wiesz ED, może my myślimy o dresach "szeregowych"? Ja tych "podoficerów" to faktycznie widuję w polówkach i butach Lacoste. Ale oni już dresików nie noszą, tylko karczycha się zgadzają z tymi u "szeregowych" :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Powiadasz stadium "wyższego dresa"? rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Dres Premium rotfl
Mouila wybredna? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Torby Heada - Sharapova 2011

Vivid pisze:Wiesz ED, może my myślimy o dresach "szeregowych"? Ja tych "podoficerów" to faktycznie widuję w polówkach i butach Lacoste. Ale oni już dresików nie noszą, tylko karczycha się zgadzają z tymi u "szeregowych" :)
O to to! Polóweczki Lacoste i 'gustowny' biały bucik z krokodylem to standardowy zestaw dresa klasy premium :] Pamiętajmy, że dresiarstwo to stan umysłu, więc brak dresa wcale nie oznacza że nie mamy do czynienia z dresem. ;-P Teraz się nieźle kamuflują.

Poza tym nie tylko w Polsce Lacoste został uzurpowany przez jednostki dresopodobne. Podobno we Francji są to ulubione ciuchy (pochodzące z wątpliwych źródeł) wśród imigrantów, ludzi z biednych dzielnic. Więc jakaś tam łatka została już doczepiona marce.

Jeszcze co do cukierkowego wzornictwa dla kobiet.
Ostatnio wybierałam rower dla siebie (swoją drogą wybór odpowiedniego roweru to jeszcze bardziej upierdliwa sprawa niż wybieranie rakiety :tired: ), więc wnikliwie przeszukałam rynek rowerowy a w szczególności linie dedykowane dla kobiet. Pojawia się ten sam problem - fatalny, kiczowaty design. Koniec końców kupiłam rower dwa razy droższy niż planowałam, tylko dlatego że nie byłam w stanie zdzierżyć kwiecistych kolorowych wzorków na ramie, mimo że rower pod względem osprzętu był dla mnie zadowalający.

Wróć do „Inny sprzęt”