Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Nike Lunarlon Vapor

Witam, mam pewne pytanie. Chciałbym zamówić buty ze SportClubu, ponieważ mają wyprzedaż. W Częstochowie nie ma żadnych sklepów gdzie mógłbym takie buty przymierzyć. W MartSporcie* są z tego co widziałem budżetowe wersje tych butów Nike Zoom Vapor Club. Chciałbym się spytać, może ktoś wie, czy "rozmiarówka" w tych butach jest taka sama i na ile te buty się mogą różnić po założeniu na stopę. Mógłbym przymierzyć budżetówki, a zakupić tamte ze SportClubu. Dlatego chciałem się dowiedzieć na ile one są "podobne".


* chyba tak się pisze
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Nike Lunarlon Vapor

Ja wziąłem 44,5 i leżą mi na nodze dobrze, tak jak inne buty Nike :).
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nike Lunarlon Vapor

Ogólnie producenci starają się trzymać daną długość wkładki. Starają się... :) Ale dochodzi jeszcze obudowa podeszwy i tu mogą być niewygody...
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nike Lunarlon Vapor

^ Święte słowa. W moim przypadku z obuwia Nike jak ulał pasuje rozmiar 43... zdarza się jednak, że muszę brać 44. Skoro nie idzie przymierzyć to zdecyduj się na standardowo kupowany "numer". W najgorszym razie prawidła albo 2 pary skarpet :wink:.
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Nike Lunarlon Vapor

W najgorszym wypadku wymienisz bądź zwrócisz, stracisz 15-30zł. :wink:
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nike Lunarlon Vapor

Pomijając problem dotyczący rozmiaru... zastanów się nad CB 2.3 ;-) Jedne z lepszych tenisowych butów, jakie miałem okazję używać.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nike Lunarlon Vapor

Rozmiarówka Nike jest bardzo stabilna, to tak z moich doświadczeń. Poza tym popatrz w innych sklepach, tam podają też rozmiarówkę w cm. Mierzysz stopę i nie można się pomylić. Zamawiasz potem w SC odpowiedni numer.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Nike Lunarlon Vapor

Ja posiadam wersję Club i normalną, ale nie z Lunarlonów tylko Vaporów VI. Cluby są jakby ciut bardziej "opakowane" w środku czyli bardziej do stopy przylegają co sprawia wrażenie mniejszych pomimo tego samego rozmiaru. Moim zdaniem śmiało można mierzyć rozmiarówkę Lunarlonów na Clubach.
Obrazek

Wróć do „Inny sprzęt”