green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Pokrowiec do Babolata

Witam, pozwolę sobie zasięgnąć pewnej informacji. Kupiłem w zeszłym tygodniu Babolata APD GT. Oczywiście w sprawdzonym warszawskim sklepie, tak więc nie podróba. Z tym, że oryginalnie były one pakowane jedynie w folię bąbelkową i wierzchnią folię. Chcę więc dokupić do niej termobag (chodzi oczywiście o pełny pokrowiec - on się chyba tak fachowo nazywa). Kiedyś było tego mnóstwo na Allegro - do wybór, do koloru. Teraz jest z tym kicha. Chciałbym dokupić ten dedykowany do APD. Może wiecie gdzie można coś takiego kupić?
Z góry dzięki!
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Termobag do Babolata

Spróbuj skontaktować się z dystrybutorem Babolata w Polce, może mają...

http://tenis.shop.pl/
Kamil
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:33

Re: Pokrowiec do Babolata

green1212 pisze:Witam, pozwolę sobie zasięgnąć pewnej informacji. Kupiłem w zeszłym tygodniu Babolata APD GT. Oczywiście w sprawdzonym warszawskim sklepie, tak więc nie podróba. Z tym, że oryginalnie były one pakowane jedynie w folię bąbelkową i wierzchnią folię. Chcę więc dokupić do niej termobag (chodzi oczywiście o pełny pokrowiec - on się chyba tak fachowo nazywa). Kiedyś było tego mnóstwo na Allegro - do wybór, do koloru. Teraz jest z tym kicha. Chciałbym dokupić ten dedykowany do APD. Może wiecie gdzie można coś takiego kupić?
Z góry dzięki!
Tylko z twojego opisu nie wiemy czy ma to być tylko na rakietę czy jeszcze na piłki i picie. :wink:
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Pokrowiec do Babolata

Pokrowiec to pokrowiec a thermobag to thermobag. Choć thermobag thermobagowi nie równy ;) Choćby czy są komory thermo ;)
green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Re: Pokrowiec do Babolata

Pokrowiec, futerał - chodzi tylko o rakietę. Z reguły rakieta jest sprzedawana z pokrowcem, futerałem; w tym przypadku była sprzedawana bez.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokrowiec do Babolata

W ostatnim czasie chyba coraz częściej producenci rezygnują ze sprzedaży rakiet w tradycyjnych pokrowcach :?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Wielki Szu
Bywalec
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2010, 16:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Pokrowiec do Babolata

Czasem ktoś na Allegro sprzedaje osobno sam pokrowiec więc musiałbyś się tam rozglądać.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Pokrowiec do Babolata

basic pisze:W ostatnim czasie chyba coraz częściej producenci rezygnują ze sprzedaży rakiet w tradycyjnych pokrowcach :?
No właśnie... Dla mnie to bez sensu. Argument mają taki, że i tak większość ludzi ma thermobagi... Moim zdaniem i tak lepiej mieć w pokrowcu w torbie niż gołą rakietę. A jak ktoś nie ma torby? Lepiej, żeby sprzedawali z pokrowcami, ewentualnie żeby był wybór - kupuję z lub bez.
Kamil
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:33

Re: Pokrowiec do Babolata

A nie lepiej kupić coś takiego za małe pieniądze http://www.strefatenisa.com.pl/product. ... roduct=594 Na pewno rakieta jest bezpieczniejsza od jakichkolwiek uszkodzeń.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pokrowiec do Babolata

Kamil pisze:A nie lepiej kupić coś takiego za małe pieniądze http://www.strefatenisa.com.pl/product. ... roduct=594 Na pewno rakieta jest bezpieczniejsza od jakichkolwiek uszkodzeń.

Wkładać torbę w torbę? To nie jest zbyt mądry pomysł. Marnowanie miejsca. Ja mam jeden pokrowiec na dwie rakiety, więc starą wkładam luzem do torby, a Heada dodatkowo zabezpieczam pokrowcem.


Torba - Thermobag
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Kamil
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:33

Re: Pokrowiec do Babolata

WarriorsOfAden pisze:
Kamil pisze:A nie lepiej kupić coś takiego za małe pieniądze http://www.strefatenisa.com.pl/product. ... roduct=594 Na pewno rakieta jest bezpieczniejsza od jakichkolwiek uszkodzeń.

Wkładać torbę w torbę? To nie jest zbyt mądry pomysł. Marnowanie miejsca. Ja mam jeden pokrowiec na dwie rakiety, więc starą wkładam luzem do torby, a Heada dodatkowo zabezpieczam pokrowcem.


Torba - Thermobag
Według mnie to jest dobry pomysł, i dlaczego marnowanie miejsca skoro kolega ma jedną rakietę a do tej torby na maksa można włożyć trzy.
green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Re: Pokrowiec do Babolata

Wielki Szu pisze:Czasem ktoś na Allegro sprzedaje osobno sam pokrowiec więc musiałbyś się tam rozglądać.
Wiem, bo już raz dokupywałem i było tego całkiem sporo, a teraz sprawdzam i... kryzys.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pokrowiec do Babolata

Kamil, Ty chyba nie rozumiesz to o czym piszę, może znów jakoś niezrozumiale się wyrażam? ;-P

Marnowanie miejsca w torbie, do której wkładamy to cudo Babolata na trzy rakiety. Wkładanie torby w torbę, to jest marnowanie według mnie. Włożenie pokrowca do torby to co innego. Poza tym, czy to się zmieści? Wątpię. Jeszcze raz, ja wkładam ją dla bezpieczeństwa i dopieszczenia jej do pokrowca, a później do torby. Chyba, że kolega chce kupić sam pokrowiec, a torby jeszcze nie ma, wtedy taka trójka może być dobra na rakietę i jakieś drobiazgi.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Re: Pokrowiec do Babolata

Torbę mam :D - jakkolwiek by to rozumieć. Poza tym w podobny sposób dopieszczam rakiety.
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Pokrowiec do Babolata

TadX pisze:
basic pisze:W ostatnim czasie chyba coraz częściej producenci rezygnują ze sprzedaży rakiet w tradycyjnych pokrowcach :?
No właśnie... Dla mnie to bez sensu. Argument mają taki, że i tak większość ludzi ma thermobagi... Moim zdaniem i tak lepiej mieć w pokrowcu w torbie niż gołą rakietę. A jak ktoś nie ma torby? Lepiej, żeby sprzedawali z pokrowcami, ewentualnie żeby był wybór - kupuję z lub bez.
Dokładnie. Niby nic takiego, a okazuje się że ciężko zdobyć taką pierdołę, która bądź co bądź jest często przydatna.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pokrowiec do Babolata

Za tą pierdołę jak piszecie Head kiedyś sobie winszował ... 150zł ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokrowiec do Babolata

Szkoda, że dopiero od niedawna czytam to forum ... na jesień robiłem porządek w magazynie i wyrzuciłem 3 pokrowce (2 były pełne, kryjące rączki) i kilka rakiet po rodzicach - zostawiłem tylko te drewniane :D. Jak bym wiedział, że to chodliwy towar to bym pewnie to przemyślał hehe.

Ja wrzucam rakietę po prostu do torby i już. Instytucja pokrowca do mnie nie przemawia -> Ciężko tam upchać ciuchy na zmianę i picie.
Kamil
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:33

Re: Pokrowiec do Babolata

green1212 pisze:Torbę mam :D - jakkolwiek by to rozumieć. Poza tym w podobny sposób dopieszczam rakiety.
W takim razie przepraszam, myślałem, że Ty nie masz torby. Ale jak masz to to rzeczywiście bez sensu pakować torbę w torbę. :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokrowiec do Babolata

Jeśli nie musisz mieć koniecznie pokrowca do rakiety, firmy Babolat, to możesz kupić np. pokrowiec Head'a
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... ERBAG.html
Obrazek Speed Graphene MP
green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Re: Pokrowiec do Babolata

Rozmawiałem już z dystrybutorem Babolata w Szczecinie i mają w sprzedaży po 15 zł, z tym że nie są to już te oryginalnie dedykowane (np. do APD - taki chyba skajowy, czarny z żółtymi paskami), tylko uniwersalne, taki materiał zbliżony do termobagów. W ogóle ponoć nie dostają już rakiet zawodniczych z pokrowcami, tylko sami pakują w te "zastępcze".

Wróć do „Inny sprzęt”