kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Wilson Trance Impact II 2012

Planuję zakupić nowe buty na sezon letni i zastanawiam się nad Wilsonami. Chodzi mi tylko i wyłącznie o sprzęt na mączkę - czy ktoś miał styczność z tymi butami i może coś o nich napisać?
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wilson Trance Impact II 2012

Mam Wilson Trance Impact teraz chyba już będzie czwarty sezon. Co prawda na mączce grywam w sezonie letnim ze dwa razy w tygodniu, ale buty pomimo mojej wagi mocno powyżej 90kg, dalej wyglądają świetnie, a jodełka na podeszwie jest w doskonałym stanie, ale gram w nich wyłącznie na mączce.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Wilson Trance Impact II 2012

Ja miałem Trance Tour'y z podeszwą na mączkę i bardzo je sobie chwaliłem. Grałem w nich kilka sezonów, w tym zimą na zwykłym parkiecie. Nic im nie dolegało, solidne kalosze. :::gd:::
Kiedyś na pewno znowu zakupię jakieś Wilson'y.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
blinket
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 9 lis 2010, 14:08

Re: Wilson Trance Impact II 2012

Także mam takie kapcie, po 2 sezonach na mączce zero śladów zużycia podeszwy, ani innych części buta. Wzorowa trakcja i trwałość. Wygląd nie powala na kolana, ale wszystko inne, włącznie z ceną przekonuje.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wilson Trance Impact II 2012

Dzięki za opinie. Pozostaje mi przymierzyć jak leżą na nodze i jeśli będą pasować kupię parę. Sezon się zbliża to czas zbrojeń nadszedł.

EDIT:
Zamówiłem Impacty z protenisa. Jak przyjdą i trochę pogram to dam znać jak się sprawują.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)

Wróć do „Inny sprzęt”