xadox
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2013, 01:21

Buty Nike City Court VII - jakie macie opinie?

Witam,

Od kilku lat grałem w butach Lotto (nie gram często), były świetne ale się rozleciały.

Chciałem kupić kolejne Lotto, ale nie wiem gdzie na Górnym Śląsku jest jakiś sklep stacjonarny z tymi butami - możecie podpowiedzieć?

Generalnie buty do tenisa miałem zawsze białe, ale najchętniej grałbym w czarnych i jako jedyne w miarę sensownej cenie znalazłem te:
http://www.tenniswarehouse-europe.com/d ... CC7BR.html
Obrazek

Jakie jest wasze zdanie na temat tych butów? Chodzi o komfort, wytrzymałość itd.

Kurcze, czemu tak trudno dostać czarne buty do tenisa?

Najchętniej kupiłbym Lotto, a w następnej kolejności Asics, ale nie ma nic czarnego za rozsądną kasę.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Buty Nike City Court VII - jakie macie opinie?

Nie wiem jak się sprawują, ale też obiły mi się o oczy :wink: . Tyle tylko, że w Strefie Tenisa, są za 169 zł, więc mniej więcej ta sama cena a nie trzeba ciągnąć po całej Europie :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Buty Nike City Court VII - jakie macie opinie?

Gram w tych butach od 3 miesięcy, sprawują się całkiem nieźle, ale do bardzo częstego grania się nie nadają.
Po pierwsze trakcja - na betonie gdzie jest bardzo mało mączki jest kaplica (choć mało które buty sobie radzą z taką sytuacją na korcie), ale na dobrze utrzymanym korcie sprawują się zupełnie przyzwoicie pomimo uniwersalnej podeszwy.
Wytrzymałość - to się dopiero okaże, ale czuję że nie jest źle, rok powinny bez większego problemu wytrzymać.
Wentylacja - zupełnie średnia, jak całe buty :D.
Komfort - mam idealnie dopasowany rozmiar i moje stopy czują się bardzo dobrze w tych butach, żadnych problemów pod tym względem nie zanotowałem.
Ogólnie buty z takiej średniej-niższej półki. Szału nie ma, ale jak ktoś potrafi się poruszać po korcie i nie waży przy tym 100kg to buty są godne polecenia za tą cenę. Aha, jakby co to ten model w Strefie Tenisa jest wyprzedawany po niecałe 140zł, tyle, że w innych kolorach (jaśniejszych).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty Nike City Court VII - jakie macie opinie?

O! Dokładnie w takich Daroos pomyka :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inny sprzęt”