Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Mini TF o "Warmiński Kufel Tenisowy"
Obrazek
Miejsce: Olsztyn, ul. Jodłowa 9
http://s21.postimg.org/3m3pg5et3/Korty_Jodlowa_1.jpg
http://s8.postimg.org/5r14bjhp1/Korty_Jodlowa_2.jpg
Można dojechać od ulicy Bałtyckiej albo od Sielskiej (ulicami Jeziorna, Żeglarska, Grabowa). Uwaga: Ulica Jodłowa jest drogą szutrową (około 500m), od połowy prowadzącą przez las!
Na miejscu nie ma żadnego bufetu czy sklepu, ale jest fajne zadaszone miejsce do biesiadowania. Grilla jednak raczej nie przewidujemy, weźcie ze sobą kanapki, banany albo co tam kto lubi.
Korty: ziemne, zadaszone a może i otwarty...
Termin: 24 lipca, po 15-tej
Nagrody: Kufel Warmiński i piwo (Świeże)
Liczba uczestników: 4-8
Formuła rozgrywek: do oporu i do zmroku oraz bez przejść i bez koszulek
Piłki: okrągłe i żółte złote - Head ATP Gold, zapewnia organizator
Wpisowe: zależne od liczby uczestników, około 30pln

Zgłoszenia (wraz z kreatywnymi sugestiami): przesyłać na PM do hohvar i TomPL (jednocześnie tu i tu!). Można zgłaszać się na "ostatnią chwilę" :]

Ostateczna lista zgłoszeń:
hohvar
TomPL
wyczesany
Jakub86
keicam
Janek
robin7744
Ostatnio zmieniony 25 lip 2013, 11:36 przez TomPL, łącznie zmieniany 11 razy.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Na 90% dam radę być. Dopiszcie mnie do listy.

Pozdrawiam

Maciek
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

keicam pisze:Na 90% dam radę być. Dopiszcie mnie do listy.

Pozdrawiam

Maciek
Zgłoszenia (wraz z kreatywnymi sugestiami): przesyłać na PM do hohvar i TomPL (jednocześnie tu i tu!).
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

wyczesany pisze:Zgłoszenia (wraz z kreatywnymi sugestiami): przesyłać na PM do hohvar i TomPL (jednocześnie tu i tu!).
Jak zwykle oblałem test na inteligencję. ;(

Nie jestem w stanie jednocześnie wysłać PM do hohvar'a i Tom'a PL. Niestety zawsze któryś otrzymałby wiadomość pierwszy. :(

Stwierdzając że się nie nadaję,

Życzę udanej zabawy!

PS Kolego Wyczesany szczery podziw!!! Jak Ty sobie poradziłeś?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

keicam pisze:Na 90% dam radę być. Dopiszcie mnie do listy.
Jak dasz rade na 99%, to napisz jeszcze raz zgłoszenie, do mnie i do hohvara.
I nie musi być jednocześnie z dokładnością do sekundy - dopuszczamy jednoczesność z dokładnością do 3 minut :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

TomPL pisze:Jak dasz rade na 99%, to napisz jeszcze raz zgłoszenie, do mnie i do hohvara.
OK tak zrobię.
TomPL pisze:...I nie musi być jednocześnie z dokładnością do sekundy - dopuszczamy jednoczesność z dokładnością do 3 minut :D
Dzięki! 3 minuty poślizgu daje mi poczucie "luzu w rajstopach"!
(Przyjadę choćby po to, żeby się dowiedzieć w jaki sposób kolega "W" dał radę jednocześnie :))
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Jak kolega W dał radę... To jego sługa dała radę! Jak wysoko postawiony członek Władzy Sowieckiej ma tragarzy, pielęgniarki, lokajów, no i tych od wysyłania wiadomości... jednocześnie.

PS Piłki okrągłe i żółte... Śmierdzi mi Artengo 800. :/
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

keicam pisze:Nie jestem w stanie jednocześnie wysłać PM do hohvar'a i Tom'a PL. Niestety zawsze któryś otrzymałby wiadomość pierwszy. :(

[...]

PS Kolego Wyczesany szczery podziw!!! Jak Ty sobie poradziłeś?
Klikasz "PW" pod postem, a następnie w okienku z lewej strony wpisujesz nazwy użytkowników, wiadomość zostanie wysłana jednocześnie, albo TomPL lubi mnie na tyle, że nie ma nic przeciwko tak małym opóźnieniom. :P
keicam pisze:Przyjadę choćby po to, żeby się dowiedzieć w jaki sposób kolega "W" dał radę jednocześnie :)
Co prawda już wyjaśniłem, ale mam nadzieję, że i tak wpadniesz. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Widzę temat ruszył :D . Tak się zastanawiałam, czy wpaść, ale to, że będziecie bez koszulek ostatecznie mnie przekonało :D .
Wiem pewnie mogą się wypowiadać Ci, co się zgłoszą, ale czuję się zaproszona :D .
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Fajnie, że będziemy mieli widownię.
Kario pisze:Widzę temat ruszył :D . Tak się zastanawiałam, czy wpaść, ale to, że będziecie bez koszulek ostatecznie mnie przekonało :D .
Mnie by to prędzej odstraszyło niż zachęciło, ale o gustach się nie dyskutuje. rotfl

W przerwach między meczami postaram się pstryknąć parę fotek. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Kario pisze:Wiem pewnie mogą się wypowiadać Ci, co się zgłoszą, ale czuję się zaproszona :D .
Jak najbardziej. I w przeciwieństwie do dużego TF'a nie będziemy zaganiać do garów :]
Tylko jedno mnie trochę martwi... turniej o kufel piwa i patrząc na zgłoszenia to trzeba będzie sprawdzać, kto ma już dowód osobisty :rolleyes:
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

No to super :) . Już załatwiłam drugiego widza.

Co do garów, to wiadomo, że jedlibyście na swoją odpowiedzialność :wink: .

Co do zdjęć, Wyczes to ja Ci popilnuję aparatu pomiędzy przerwami :wink: . Tak na wszelki wypadek.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Niestety problemy stomatologiczno-logistyczne sprawią, że najprawdopodobniej mnie zabraknie, mimo początkowo idealnie pasującego mi terminu :( . Co prawda jest jeszcze szansa, ale bardzo niewielka. :/
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

TomPL pisze:Hohvar w rozjazdach, ale jednak nakazał już ogłosić nabór:
Mini TF o "Warmiński Kufel Tenisowy"
Miejsce: Olsztyn, korty ziemne
Termin: 24 lipca, po 15-tej, najprawdopodobniej, ale data i czas ciągle są do ustalenia
Możliwe, że pod koniec lipca będę się wybierał w okolice Olsztyna, jeszcze nie wiem dokładnie kiedy... ale 24lipca - środa - chcecie robić takie rozgrywki?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Basic pisze:Możliwe, że pod koniec lipca będę się wybierał w okolice Olsztyna, jeszcze nie wiem dokładnie kiedy... ale 24lipca - środa - chcecie robić takie rozgrywki?
Ale że co? Nie lubisz grać w środy? :]
Termin był ustawiany pod kogoś (tylko hohvar pamięta pod kogo), "turystyczny", i łatwiej o korty niż np. w sobotę, ale nie jest jeszcze ostateczny...
scudetto pisze:Niestety problemy stomatologiczno-logistyczne sprawią, że najprawdopodobniej mnie zabraknie, mimo początkowo idealnie pasującego mi terminu...
Ja tu znam niezłego stomatologa, mogę ci polecić, a gdyby chodziło o coś poważniejszego, to ja ci przyłożę z forhandu a hohvar z backhandu (ma lepszy!) i ząb musi puścić! :wink:
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Mam nadzieję, że nie pode mnie... :(

Z zupełnie niezależnych ode mnie powodów mam problem organizacyjny. Lipiec mię się kompletnie nie ułożył i pozostało mi się skoncentrować na grze na swoim podwórku.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

TomPL pisze:Ale że co? Nie lubisz grać w środy? :]
Termin był ustawiany pod kogoś (tylko hohvar pamięta pod kogo), "turystyczny", i łatwiej o korty niż np. w sobotę, ale nie jest jeszcze ostateczny...
Po prostu zapytałem czy taki termin, mój wyjazd na Warmię w tym okresie jest mocno niepewny na dzień dzisiejszy, więc mi to i tak rybka :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

TomPL pisze: Ale że co? Nie lubisz grać w środy? :]
Termin był ustawiany pod kogoś (tylko hohvar pamięta pod kogo), "turystyczny", i łatwiej o korty niż np. w sobotę, ale nie jest jeszcze ostateczny...
scudetto pisze:Niestety problemy stomatologiczno-logistyczne sprawią, że najprawdopodobniej mnie zabraknie, mimo początkowo idealnie pasującego mi terminu...
Ja tu znam niezłego stomatologa, mogę ci polecić, a gdyby chodziło o coś poważniejszego, to ja ci przyłożę z forhandu a hohvar z backhandu (ma lepszy!) i ząb musi puścić! :wink:
Napisałem kiedyś, że w mniej więcej w tym terminie jestem dyspozycyjny i najchętniej w środę, więc kolega hohvar to podchwycił i się porobiło :D . Niestety jest duża szansa, że jednak nie będę do dyspozycji, żeby mnie ograć, więc wyjdę na łajzę :D :oops: .

Już wy mi zębów tenisem nie leczcie :D , chyba że to zakamuflowana wiadomość co się stanie, jak przyjadę rotfl . Ostro walczycie w przedbiegach o ten Warmiński Kufel :D .

Na razie walczę z połowicą o warmińskie wakacje, więc jak dla mnie termin może ulec zmianie ( już nie podam kolejnej daty, o nieee :D ). Jeśli uda mi się przeforsować moje racje :] , to w terminie 22-28 będę w okolicach, nad jeziorem Pluszne prawdopodobnie i nawet mają tam kort :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Basic pisze:
TomPL pisze:Ale że co? Nie lubisz grać w środy? :]
Termin był ustawiany pod kogoś (tylko hohvar pamięta pod kogo), "turystyczny", i łatwiej o korty niż np. w sobotę, ale nie jest jeszcze ostateczny...
Po prostu zapytałem czy taki termin, mój wyjazd na Warmię w tym okresie jest mocno niepewny na dzień dzisiejszy, także mi to i tak rybka :) .
To ludzie proponujcie ewentualne przesunięcie, między 22 a 31 (a nawet później...) wszystkie terminy dozwolone, trzeba tak dopasować, żeby pasiło wszystkim. No wiem, że pewnie się nie da, ale warto próbować :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Sierpień byłby super, ale chyba Wyczesowi nie pasi z tego co pamiętam :D . Ustalajcie, jak mi termin przypasuje to przyjadę, na mnie nie patrzcie :D .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”