Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Ania pisze:Wszędzie mam daleko. Może coś nad morzem zorganizujecie? Albo w górach? Ja was do Szczecina zapraszam, o :D. Bo o Warmii i Mazurach to pisałam pracę magisterską, wystarczy wrażeń ;-P . Ale bawcie się dobrze, a wieczorem warmiński kufel (dzban?) opróżnijcie, do dna!
Ty, "Mamusia", wrzucaj pieniądze do skarbonki, żeby na podróż do Warszawy na TFa starczyło. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

RatRace pisze:Ty, "Mamusia", wrzucaj pieniądze do skarbonki, żeby na podróż do Warszawy na TFa starczyło. :wink:
Ty, "Księżulku" lepiej mi dorzuć trochę z tacy :wink: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Ania pisze:
RatRace pisze:Ty, "Mamusia", wrzucaj pieniądze do skarbonki, żeby na podróż do Warszawy na TFa starczyło. :wink:
Ty, "Księżulku" lepiej mi dorzuć trochę z tacy :wink: .
Ale jesteś bezwstydna. Na pewno odłożyłaś coś na boczku dla lepszej przyszłości, a teraz jeszcze do marnego kościółka się zgłaszasz. Ja byłem tylko biednym kapelonkiem w ubogim włoskim miasteczku. Zresztą, wszystko co miałem poszło na remont dachu. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Wiz pisze:Szkoda, że nie w jakiś weekend, wpadłbym... popatrzeć (bo grać to chyba jeszcze nie teraz :) ).
No co ty - następny kibic? Grać, grać! To co, że środa. :D
Gary pisze:Szkoda, że wybraliście taki wybitnie niekorzystny termin. W najbliższym czasie jedyne miejsce poza Warszawą, w które ewentualnie się ruszę to zlot FCBP w Sikorkach. A tak chciałem się sprawdzić z Tomem i hohvarem oraz poznać Kario. :/
Sikorki? To całkiem blisko - po drodze wstąpisz po Rottena i razem dalej do Olsztyna to już rzut beretem. :]
Awatar użytkownika
dawid3009
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 7 sty 2012, 14:25
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Może też się pojawię, ale również jako kibic. Nie chcę dostać 0:6 0:6 od wszystkich :).
Wiz
Bywalec
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 9 lis 2012, 16:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Tom tutaj bardziej chodzi o to, że na miejscu jestem tylko w weekendy i środek tygodnia nie wchodzi raczej w grę. Szkoda, chętnie bym wpadł. Grających wam nie powinno zabraknąć tak, czy siak. :wink:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Hohvar powrócił z wojaży, cały i zdrowy (podobno), więc informuję, że turniej się odbędzie :D

Na dziś mamy 6 zgłoszeń. Jeśli utrzyma się taka liczba grających, to:
- rezerwujemy 2 korty
- gramy w 2-ch grupach (my z hohvarem się rozstawimy, a pozostałych dolosujemy albo z kim będą woleli grać ;) ) każdy z każdym, potem wygrani o 1-miejsce, albo jeśli będzie czas to na krzyż półfinały i potem finał
- mecze jak na TF-ie: jeden set do 9 wygranych gemów od stanu 2:2, przy 8:8 - TB.
Turniej będzie trwał około 4 godzin w godz. od 15-16 do 19-20. Dokładny czas i miejsce podamy po potwierdzeniu rezerwacji kortów. Pogoda humorzasta i chmurzasta, więc staramy się o korty zadaszone, co pociągnie za sobą... wpisowe (około 30zł). Natomiast jeśli jednak pozostaniemy przy kortach otwartych to będzie to Kortowo i wpisowe będzie "co łaska". ;)
Do wszystkich zgłoszonych wysyłam PM-a z numerem kontaktowym i proszę zwrotnie o ponowne potwierdzenie i też jakiś numer kontaktowy.
Jeśli ktoś przyjdzie na korty bez wcześniejszego zgłoszenia to wystarczy, że powie hasło "Kufel", a też może grać. :)

Następny, oby ostateczny komunikat - w niedzielę.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Udanej imprezki życzę i... wygrania Kufla :D komukolwiek rotfl .

A ja, cichutko pochlipując z rozpaczy, wyruszę jutro rano w stronę Bieszczadzkich szczytów... :tired: Oby tam były korty :twisted: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Ja mam prośbę organizacyjną - dałoby się zacząć godzinkę wcześniej? O 20:10 mam ostatni autobus do Szczytna i tak się składa, że chciałbym zdążyć. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Co do godzin - to zależy od kortów. Staramy się by było w godzinach 15-19. Najwyżej odwieziemy cię do Szczytna. :D
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Tak odnośnie kortów to moim zdaniem warto podjąć decyzję we wtorek jak już będą wiarygodne prognozy na środę, fajnie jakby udało się zagrać na otwartych, mój aparat byłby wdzięczny. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

OK, przed chwilą dzwonili z potwierdzeniem z kortów, że mamy do dyspozycji 2 zadaszone + w razie pogody jakieś szanse grania również pod chmurką (tfu, na psa urok: chciałem powiedzieć pod słoneczkiem :wink: ). Tak więc niezależnie od pogody nasze kuflowe rozgrywki są niezagrożone :::gd::: .
Szczegóły dotyczące godziny i miejsca spotkania poda TomPL.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Komunikat oficjalny i ostateczny. :)
Spotykamy się na kortach nad jeziorem przy ul. Jodłowej 9, w środę 24 lipca o godz. 15-tej.
Mimo że mamy korty zadaszone od 16-tej, to trzeba się policzyć, polosować, a jeśli będzie można to zaczniemy przed 16-tą na jakimś korcie otwartym. Jeśli ktoś nie da rady na 15-tą, to niech da znać, że się spóźni - dojedzie to będzie grać.
Mapa ogólna położenia obiektu:
http://s21.postimg.org/3m3pg5et3/Korty_Jodlowa_1.jpg
Mapa szczegółowa dojazdu:
http://s8.postimg.org/5r14bjhp1/Korty_Jodlowa_2.jpg
Można dojechać od ulicy Bałtyckiej albo od Sielskiej (ulicami Jeziorna, Żeglarska, Grabowa). Uwaga: Ulica Jodłowa jest drogą szutrową (około 500m), od połowy prowadzącą przez las!
Na miejscu nie ma żadnego bufetu czy sklepu, ale jest fajne zadaszone miejsce do biesiadowania. Grilla jednak raczej nie przewidujemy, weźcie ze sobą kanapki, banany albo co tam kto lubi. :]

Jakieś pytania?
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Trzeba będzie odpalić GPSa... :]
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

A kompas nie wystarczy? :wink:
Kiedyś harcerz brał finkę i kompas i szedł w las. I nie zabłądził, chyba że w pokrzywy wlazł, z dziewczyną. :]
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

TomPL pisze:A kompas nie wystarczy? :wink:
Kiedyś harcerz brał finkę i kompas i szedł w las. I nie zabłądził, chyba że w pokrzywy wlazł, z dziewczyną :]
Nie, bo cała Bałtycka w remoncie :dvl(: , sam kompas by zwariował. :) Na mapce wygląda, że łatwo tam trafić, no zobaczymy :wink: .
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Fajno, że korty załatwione, mam nadzieję, że uda się zagrać na otwartych.

PS. Dzięki Tom za telefon, będzie fajnie jak się uda. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

Czytam Wasz temat od czasu do czasu i kibicuję mocno Waszej inicjatywie, Bracia Krzyżacy! :!ok!: Choć mam niedaleko to pojawić się nie mogę, ale ufam, że to pierwszy z wielu Turniejów o Warmiński Kufel.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

We wrześniu zeszłego roku zrobiłem sobie dwudniowy wypad (bagatela około 500 km w jedną stronę :)) na turniej organizowany właśnie w tym ośrodku. Przyjechałem dzień wcześniej i oczywiście musiałem, późnym wieczorem po dotarciu do Olsztyna odwiedzić starym wojennym zwyczajem miejsce bitwy, która miała się rozegrać następnego dnia. Pamiętam, jak jechałem zgodnie ze wskazaniami GPS'a i w pewnym momencie prawie zwątpiłem. Głucha cisza, ciemność dookoła - kończy się asfalt, zaczyna się szuter, chaszcze - przez moment poczułem się jak w horrorze klasy "B", tylko czekałem co też mnie zaatakuje zza krzaka, czy raczej będą to zombie, czy też może jakaś mordercza rodzinka :). Trochę makabryczne skojarzenia, ale pora i dojazd sprzyjały tego typu przemyśleniom :).

W końcu zobaczyłem światła obiektu, zaparkowałem samochód obok o dziwo sporo jeszcze zaparkowanych aut (biorąc pod uwagę późną porę) i poszedłem wziąć w ręce garść kortowej mączki, żeby przyzwyczaić się do miejsca.

Bardzo spodobała mi się ta eskapada i następnego dnia nie tylko, że nie miałem problemów z dotarciem na miejsce, lecz także czułem się dużo bardziej znajomo. Obiekt jest ładnie położony, w zeszłym roku była dobra nawierzchnia kortów i przyjemnie się grało.

Życzę Wam (wszystkim uczestnikom) wspaniałej zabawy i emocji w rywalizacji na zaplanowanym turnieju. Duchowo będę z Wami :), gdyż w tym roku chyba tylko na jeszcze jeden wyjazd się tylko zdecyduję (będę miał wtedy możliwość odwiedzić okolice PitS'a).
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca(?)

lion_dragon pisze:Głucha cisza, ciemność dookoła - kończy się asfalt, zaczyna się szuter, chaszcze - przez moment poczułem się jak w horrorze klasy "B".
Witamy w warmińsko-mazurskim. rotfl Ja w "bramie Mazur" mam za oknem widok rodem z Czarnobyla. :D
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”