Awatar użytkownika
PMS87
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sie 2011, 15:24
Lokalizacja: Szczecin

Slazenger Championship Hi Vis

Witam, co sądzicie o tych piłkach Slazenger Championship Hi Vis:
Obrazek
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Slazenger Championship Hi Vis

Swego czasu Dunlop oferował piłkę Championchip HiVis. Slazenger należy do Dunlopa, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że to ta sama piłka. Grałem tymi piłkami i według mnie zachowywały się podobnie jak Fort'y i Tounament'y. "HiVis" dlatego, że kolor filcu jest bardziej jaskrawy, co predentuje te piłki do użytku przy gorszym oświetleniu (hala/balon).
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Slazenger Championship Hi Vis

Grałem nimi kilka razy. Przyzwoite piłki. Walorów bardzo nie pamiętam, ale nie byłem do nich zrażony.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Slazenger Championship Hi Vis

Grałem tą Dunlopową wersję tych piłek i bardzo dobrze je wspominam, zarówno pod względem "walorów użytkowych" jak i wytrzymałości.
Awatar użytkownika
PMS87
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sie 2011, 15:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Slazenger Championship Hi Vis

Dzisiaj pierwszy raz nimi zagrałem, piłki bardzo dobrze się spisywały a jaskrawy kolor będzie ich zaletą gdy zabiorę je na halę :)

Ciekawe jak będzie z ich żywotnością...
Sopell
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2011, 23:54

Re: Slazenger Championship Hi Vis

Ostatnio grałem nimi oraz Dunlop Fort All Court. Oba komplety nowe. Nie zauważyłem znaczącej różnicy na korzyść lub niekorzyść którejś. Jutro kolejna gra, więc może coś już wyjdzie.
Awatar użytkownika
riddick
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2011, 23:58
Lokalizacja: Nysa

Re: Slazenger Championship Hi Vis

A dla mnie tragedia... najgorsze piłki jakimi grałem... latają jak kamienie... Ostatnio na lokalnym turnieju jak tylko zobaczyłem, że mecze będą rozgrywane tymi piłkami już mi było nie po myśli. Myślałem, że może tylko ja jestem do nich zrażony, więc podpytałem kilku chłopaków po pierwszych meczach jakie mają odczucia i były takie same jak moje. Piłki nie trzymają się rakiety, poza tym szybko się zużywają. No cóż... to tylko moje odczucia, pzdr.
Prince Ozone Tour MP

Prince EXO3 Graphite
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Slazenger Championship Hi Vis

Mam podobne odczucia w stosunku do Dunlopów Hi-Vis.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
gjz
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 3 lis 2011, 19:55

Slazenger Championship Hi Vis

Piłki bardzo dobre na mączkę. Trwałość na wysokim poziomie. Nie polecam na korty twarde(niekontrolowane odbicia od podłoża, znacznie gorsza kontrola uderzeń).
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Slazenger Championship Hi Vis

A mi grało się nimi beznadziejnie na cegle, jeszcze tak nietrwałymi piłkami to ja nie grałem, po dwóch godzinach jest już bardzo słabo. W porównaniu do Tretornów Serie + Control to jest przepaść (jeśli chodzi o trwałość).
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"

Wróć do „Piłki”