Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłki Head ATP

WarriorsOfAden pisze:Kupiłem je w zeszłym tygodniu w Decathlonie Okęcie, faktycznie na stronie nic nie ma.
Byłem dzisiaj piłek już niestety nie ma :(
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Piłki Head ATP

Nic nie kupowałem. :wink:
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
blinket
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 9 lis 2010, 14:08

Re: Piłki Head ATP

Skorzystałem z promocji w Decathlonie i zakupiłem wspomniane Heady Pro. Sprawdzę je w boju dopiero na wiosnę na clayu, teraz na hali chcę wyeksploatować obecne Wilsony US Open.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłki Head ATP

blinket pisze:Skorzystałem z promocji w Decathlonie i zakupiłem wspomniane Heady Pro.
Eeee czyli w promocji były nie Head ATP Gold, a Head Pro?! ...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłki Head ATP

El Diablo pisze:Eeee czyli w promocji były nie Head ATP Gold, a Head Pro?! ...
Zgadza się, a dużo odbiegają od Gold-ów?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłki Head ATP

mtarnas pisze:
El Diablo pisze:Eeee czyli w promocji były nie Head ATP Gold, a Head Pro?! ...
Zgadza się, a dużo odbiegają od Gold-ów?
...

Delikatnie mówiąc jak Dunlopy Pro do Roland Garros French Open... :?

Wystarczy nawet porównać cenę... Head Pro 24PLN/puchę x4, a ATP Gold za identyczną puchę 32PLN.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłki Head ATP

mtarnas pisze:W Decathlonie jest promocja na te piłki, 3 puszki w cenie 50 zł co skusiło mnie do ich przetestowania :)
Jak widać nie zapoznałeś się z tytułem tego wątku. Na przyszłość proponuję od tego zaczynać a nie wprowadzać ludzi w błąd. Jest różnica między promocją na piłki o niezbyt pochlebnej opinii a na te, które są bardzo cenione.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
blinket
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 9 lis 2010, 14:08

Re: Piłki Head ATP

El Diablo pisze:
blinket pisze:Skorzystałem z promocji w Decathlonie i zakupiłem wspomniane Heady Pro.
Eeee czyli w promocji były nie Head ATP Gold, a Head Pro?! ...
Oczywiście Heady Pro, faktycznie kolega mtarnas wprowadził trochę zamieszania. Bądźmy jednak poważni, nie ma takich promocji żeby za 49 PLN kupić 12 piłek z górnej półki :wink:
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Piłki Head ATP Gold

Wczoraj po raz pierwszy grałem tymi piłkami, bardzo żywe piłki o odpowiednim ciężarze. Odskok dynamiczny dobrze schodzi z rakiety, zobaczymy jak z trwałością, na bank jest lepiej niż w przypadku Babolatów Roland Garros All Court. Piłki sprawiają mocne wrażenie piłek wyczynowych.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłki Head ATP Gold

Obecnie to moje faworyty :)
Także nie krytykuj bo siekierę wezmę :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Piłki Head ATP Gold

Niedawno zacząłem nimi grać. Nie ma na co narzekać. :)
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Piłki Head ATP Gold

Ja miałem kontakt z nimi kilka razy i najprawdopodobniej zmienię Us Open na Goldy, ale chciałem się podzielić ciekawostką - pierwszy raz grałem nimi z El Diablo (nowe) i przez pierwsze minuty "skakały" jak głupie (często trzeba było odbijać z wysokości ucha), potem się ułożyły i było ok.
Teraz gram swoimi i owszem jak każda piłka wyjęta z puchy (oczywiście dzień wcześniej ;) ) odbija się wyżej, ale w moim przypadku nie było (nie ma) tak drastycznej różnicy pomiędzy pierwszymi minutami a późniejszymi - są bardziej "równe"? (Wszystkie gry na mączce, hm... dosyć podobnej, sposób odbijania przeciwników również).
Ciekawe skąd różnica pomiędzy moimi (kupione około lutego w SC, pucha 4-sztukowa) a Diablo (pucha 3-sztukowa)?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłki Head ATP Gold

OscaroGee pisze:Ciekawe skąd różnica pomiędzy moimi (kupione około lutego w SC, pucha 4-sztukowa) a Diablo (pucha 3-sztukowa)?
Wiesz, 'naszprycowałem' je przed grą ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Piłki Head ATP Gold

Mam pytanie - bo może ja ślepy jestem ze starości :wink: W którym miejscu na stronie Head'a należy wpisywać te kody z puszek?
Demon of the Fall
duergar
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 kwie 2011, 17:58

Re: Piłki Head ATP Gold

Lemmy pisze:Mam pytanie - bo może ja ślepy jestem ze starości :wink: W którym miejscu na stronie Head'a należy wpisywać te kody z puszek?
W środkowej części strony http://www.head.com/tennis/?region=pl masz grę, klikasz tam 'Start Game', po skończonej grze dajesz 'Win Now' bodajże i Cię przekieruje na jakąś tam stronę gdzie możesz wpisać.

Natomiast ja mam inne pytanie, tzn. zagrałem, dostałem info że wygrałem, podałem dane itd., i przyszło mi na e-mail potwierdzenie iż wygrałem "Pro grip" i mam pytanie, czy ktoś się orientuje kto i w jakim czasie realizuje te nagrody?
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłki Head ATP Gold

Powinieneś dostać przesyłkę od lokalnego przedstawiciela. Ja w pierwszej edycji wygrałem puszkę piłek i przyszły do mnie z Krakowa kurierem w ciągu chyba 2-3 tygodni.
Obrazek
_____
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Piłki Head ATP Gold

Mi się trafiły buty Insane Pro, mam nadzieję, że je dostanę :]
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Piłki Head ATP Gold

El Diablo pisze:
OscaroGee pisze:Ciekawe skąd różnica pomiędzy moimi (kupione około lutego w SC, pucha 4-sztukowa) a Diablo (pucha 3-sztukowa)?
Wiesz, 'naszprycowałem' je przed grą ;)
Ja aktualnie gram piłkami z 3 puszki i ani jedna nie "skakała" tak jak Twoje Diablo.
Teraz mam piłki z dwupaku (promocji) i są wręcz jakby gorsze, przede wszystkim bardziej miękkie!
Macie podobne odczucia?
Awatar użytkownika
chip'n'charge
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 31 paź 2010, 22:43

Re: Piłki Head ATP Gold

OscaroGee pisze:
El Diablo pisze:
OscaroGee pisze:Ciekawe skąd różnica pomiędzy moimi (kupione około lutego w SC, pucha 4-sztukowa) a Diablo (pucha 3-sztukowa)?
Wiesz, 'naszprycowałem' je przed grą ;)
Ja aktualnie gram piłkami z 3 puszki i ani jedna nie "skakała" tak jak Twoje Diablo.
Teraz mam piłki z dwupaku (promocji) i są wręcz jakby gorsze, przede wszystkim bardziej miękkie!
Macie podobne odczucia?
Potwierdzam. Do tej pory zużyłem kilkanaście puszek kupionych w SC (karton) i było OK. Ostatnio z kumplem otworzyliśmy te z promocyjnego dwupaka z Decathlonu (2 puszki po 4 szt.) i niestety odczucia całkiem inne (negatywne). Piłki dużo bardziej miękkie, takie jakieś gumowe :::bd::
"Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row" -- Vitas Gerulaitis, after beating Jimmy Connors on his 17th try...

____________________
powered by PT 630
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Piłki Head ATP Gold

Moje są ze SC.

Wróć do „Piłki”