Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Yonex Tour

Dziś miałem przyjemność grać tymi piłkami. I w sumie mogę powiedzieć, że... miałem przyjemność. :)
Bardzo fajne piłki. Porównywalne w grze z Dunlopami Fort a może bardziej Tecnifibre Club.
Jedynym mankamentem pewnie będzie trwałość. :(
Po 1,5 godziny niezbyt jakoś intensywnej gry wyglądały dość średnio...
Jeszcze jedna taka gra i pewnie kubeł. Piłki kumpla więc jak zgra to mi powie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Yonex Tour

Też mi się trafiły na lidze w niedzielę. Potwierdzam, że są dosyć ... fajne i przewidywalne. Z trwałością może być krucho, bo po 2 godz. na hardzie (fakt, że o właściwościach papieru ściernego) wyglądem przypominały Kubusia Puchatka po trafieniu piorunem - takie cudne włochacze :) . Ale ich nie dyskwalifikuję, bo każda piłka grana na Rebound Ace Grand Slam prędzej czy później przypomina maskotkę.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Yonex Tour

Graliśmy tymi piłkami w sobotnim turnieju. Mecz jednosetowe, mączka. Gdy grałem nimi od razu po wypakowaniu to wrażenia miałem pozytywne. W drugim meczu, gdy miały one za sobą 2 mecze już, to niestety piłki nie były już takie dobre. To znaczy - grać się w zasadzie dało, ale i tak daleko im było do Wilson US Openów granych tyle samo czasu. Sądzę, że jak komuś nie przeszkadza kupowanie piłek ciągle i ciągle to może warto przetestować. Trwałość raczej średnia. Są piłki bardziej wytrzymałe.

Wróć do „Piłki”