Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trwały, pojemny, wygodny i skromny kolorystycznie termob

Za ile udało się "wyhaczyć", jeżeli można wiedzieć? (:]
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Trwały, pojemny, wygodny i skromny kolorystycznie termob

bugaloo pisze:Za ile udało się "wyhaczyć", jeżeli można wiedzieć? (:]
159zł... ta promocja wisiała przynajmniej ze 2 tygodnie. Dziś już 189zł.

Przepakowałem się właśnie. Zadowolony i zaskoczony (mile) :D
W związku z zaskoczeniem, torba spełnia wszystkie założone kryteria w 100%. Skoro korzystałem z torby na 6 rakiet (seria intelligence Head) obawiałem się to co muszę zamówić aby mieć to co chcę w wyposażeniu, czyli Babolata na 12 rakiet, będzie on ogromny, a ja z nim będę wyglądał jak pajac, na dodatek wszystko będzie się w nim przewalało z nadmiaru luzu.
Torba miała mieć 80l więc zmierzyłem dotychczasowego Heada i wyszło mi ze ma 64l. Czyli teoretycznie nowa urosnąć powinna nieznacznie.
Tak też było.
Reszta wrażeń pojawi się po jakimś czasie w dziale recenzje.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Trwały, pojemny, wygodny i skromny kolorystycznie termob

PitS, czy Twoja torba Babolat ma osobną przegrodę na buty, czy tylko torbę na buty, którą wraz z butami wkładasz w jaką chcesz przegrodę?
W opisie na SC jest torba ale wolałbym uściślić.
Planuję zakup i mniejszą wersję (Team x9) też wygląda całkiem, całkiem. Z tym, że ja mam mniej rzeczy: dwie rakiety, 2 puszki piłek. ciuchy suche (które potem są mokre :] ) i zestaw pod prysznic i saunę czyli klapki duży ręcznik. Do butelka z piciem i drobiazgi.
Ale najbardziej mi zależy na osobnej komorze na buty.
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”