Owijka bazowa + wierzchnia

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Owijka bazowa + wierzchnia

Post autor: kolt » 27 maja 2012, 22:55

Gram obecnie rakietą Dunlop AEROGEL 4D 5HUNDRED i na razie nie zamierzam jej zmieniać.
Owijką bazową jest w tym przypadku Dunlop Hydramax Tour o grubości 2mm.
Niestety na początku nie miałem pojęcia, że jest coś takiego jak owijka wierzchnia i grałem na tej bazówce przez co jest trochę zmęczona i brudna.
Chciałbym zmienić obecną bazową na nową bazową (czytałem na forum ze skóra jest polecana więc taką bym założył) + wierzchnią, którą będę co jakiś czas zmieniał jak uznam to za konieczne.
Problem w tym, że nie chcę zwiększać wielkości rączki (mam L4), a najlepiej jakbym znalazł taki setup bazowej+wierzchniej, który lekko zmniejszy mi owijki rączki do powiedzmy 1,8mm w sumie.
Czy jest szansa na znalezienie takiego zestawu? Te 0.2 mm różnicy na 8 ścianach będzie dla mnie wartością optymalną.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)

Zablokowany

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”