Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Oszczędzał siły na Zwieriewa, i tak musiałby z nim wygrać aby awansować.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

A przy ograniu Zvereva i porażce Sinnera z Medvedevem to co decyduje?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Bilans bezpośrednich meczy ale gdy 3 ma tyle samo punktów to... nie wiem, dodatkowa tabelka z setami między nimi?
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Zasady są trochę dziwne, bo nawet jeśli Sinner wygra 2:0 z premierem i Zworek nastuka Hubertowi to i tak z grupy wychodzi Zworek bo ma więcej rozegranych meczy od Sinnera
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Cipas też się wycofał? Bo widzę w rozpisce o 21 gra Norrie...
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

No właśnie, sypią się chłopaki...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Ewcik
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2021, 18:54

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

...nie wiem co są warte najnowsze doniesienia jakoby Hubi miał rozpatrywać opuszczenie turnieju również ze względów zdrowotnych...

Nadmienię, że to wp.pl rozpowszechnia takie rzeczy więc...

Niedobrze się dzieje..
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Kichają na ewentualne 173 tys. dolców? Widocznie inflacja tylko u nas....
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Może kichają covidowo?
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

I Ruscy w finale.
Jednak coś mi tu nie pasuje... Nie jestem pewny czy Novak nie zagrał psychologicznie. Wiedząc, że nie jest w pełni formy nie chciał przegrać finału z Niedźwiedziem. Wolał, żeby przed ewentualnym spotkaniem w Melbourne to Rosjanin miał w głowie swoją ostatnią porażkę z Serbem. :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Derler pisze: 21 lis 2021, 00:04 I Ruscy w finale.
Jednak coś mi tu nie pasuje... Nie jestem pewny czy Novak nie zagrał psychologicznie. Wiedząc, że nie jest w pełni formy nie chciał przegrać finału z Niedźwiedziem. Wolał, żeby przed ewentualnym spotkaniem w Melbourne to Rosjanin miał w głowie swoją ostatnią porażkę z Serbem. :::scratchy:::
Fajna teoria, taka trochę po 0.7. Tylko mi powiedz jeszcze w którym momencie tego półfinału Serb miał mecz na rakiecie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1330
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Derler pisze: 21 lis 2021, 00:04 I Ruscy w finale.
Jednak coś mi tu nie pasuje... Nie jestem pewny czy Novak nie zagrał psychologicznie. Wiedząc, że nie jest w pełni formy nie chciał przegrać finału z Niedźwiedziem. Wolał, żeby przed ewentualnym spotkaniem w Melbourne to Rosjanin miał w głowie swoją ostatnią porażkę z Serbem. :::scratchy:::
rotfl

Dobry logiczny fikoł O_O

A propos Melbourne, to i jeden i drugi chyba mogą się tam w ogóle nie pojawić.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

hokej pisze: 21 lis 2021, 07:29 Fajna teoria, taka trochę po 0.7.
Masz na myśli ilość spożytego alkoholu czy IQ? Bo na to pierwsze mi nie wygląda, za mało.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

wyczesany pisze: 21 lis 2021, 11:02
hokej pisze: 21 lis 2021, 07:29 Fajna teoria, taka trochę po 0.7.
Masz na myśli ilość spożytego alkoholu czy IQ? Bo na to pierwsze mi nie wygląda, za mało.
A na to drugie za dużo. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Derler pisze: 21 lis 2021, 00:04 I Ruscy w finale.
Jednak coś mi tu nie pasuje... Nie jestem pewny czy Novak nie zagrał psychologicznie. Wiedząc, że nie jest w pełni formy nie chciał przegrać finału z Niedźwiedziem. Wolał, żeby przed ewentualnym spotkaniem w Melbourne to Rosjanin miał w głowie swoją ostatnią porażkę z Serbem. :::scratchy:::
Prawda jest taka, że absolutnie już najwyższy czas aby te leśne dziadki Federer, Nadal i Djokovic zaczęły sie w końcu pakować. Do spólki z mistrzem przebijania Andy'm M. Modliby też przy okazji zabrać ze sobą tego mistrza uderzeń po przekątnej Huberta H. Nie jestem miłośnikiem any Medevedeva, Rubleva, Zvereva ani żadnego z tych psedo mistrzów.

Ale po prostu czas, żeby przewietrzyć ten syf, który się nagromadził przez te ostatnie lata. Mam niejaką nadzieję, że może ktoś w stylu Alcaraza albo Sinnera wymiecie to nijakie g...o i znowu będzie można oglądać tenis a nie przebijanie. Potrzebujemy swieżej krwi a nie stetryczałym dziadów albo metroseksualnych pajaców znudzonych życiem.

Przy Kyrgiosie Safin był bogiem. A przy Safinie, Novak jest po prostu wyrobnikiem który przez swoją ułomność emocjonalną chce być kozą tenisa.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Walter W.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:15

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Przykre co piszesz o ułomności emocjonalnej Novaka. Wczoraj byłem na turnieju deblowym, w którym miałem okazje zagrać półfinał i sporo sobie potem porozmawiać z właścicielem pięknego ośrodka tenisowego (w Puszczykowie). Przemiły facet, mocno osadzony w świecie tenisa, w bliskich kontaktach z zarządem PZT, jeżdżący kiedyś dużo po Tourze. Potwierdził to, co już wcześniej słyszałem od dwóch niezależnych zupełnie osób: Djoković zawsze da Ci autograf, a nawet pozwoli zrobić z sobą selfie. Wow...
Natomiast "uwielbiany" Roger to kawał "...", który dwukrotnie odmówił zwykłego autografu, o selfie nie wspominając. Gdyby tylko jedna osoba mi to powiedziała, uznałbym, że 50/50 mógł to być przypadek. Przy drugiej - uznałem że to raczej nie przypadek, ale wciąż jest szansa, że może jednak. Przy trzeciej - nie mam już żadnych wątpliwości, kto z Wielkiej Trójki jest ułomny emocjonalnie.
Życzę Novakowi jak najlepiej. Czasem wychodzi z niego na korcie potwór, ale to jest mecz i są emocje i po części go rozumiem. Ale poza kortem jest wzorem na tle pozostałych. Bo to, że np. Zvieracz bił swoją dziewczynę i podduszał poduszką, a Basilashvili znęca się nad żoną gdy jest w domu a po tourze podróżuje z kochanką, to pewnie wiecie.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1330
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Walter W. pisze: 21 lis 2021, 15:04 Przykre co piszesz o ułomności emocjonalnej Novaka. Wczoraj byłem na turnieju deblowym, w którym miałem okazje zagrać półfinał i sporo sobie potem porozmawiać z właścicielem pięknego ośrodka tenisowego (w Puszczykowie). Przemiły facet, mocno osadzony w świecie tenisa, w bliskich kontaktach z zarządem PZT, jeżdżący kiedyś dużo po Tourze. Potwierdził to, co już wcześniej słyszałem od dwóch niezależnych zupełnie osób: Djoković zawsze da Ci autograf, a nawet pozwoli zrobić z sobą selfie. Wow...
Natomiast "uwielbiany" Roger to kawał "...", który dwukrotnie odmówił zwykłego autografu, o selfie nie wspominając. Gdyby tylko jedna osoba mi to powiedziała, uznałbym, że 50/50 mógł to być przypadek. Przy drugiej - uznałem że to raczej nie przypadek, ale wciąż jest szansa, że może jednak. Przy trzeciej - nie mam już żadnych wątpliwości, kto z Wielkiej Trójki jest ułomny emocjonalnie.
Życzę Novakowi jak najlepiej. Czasem wychodzi z niego na korcie potwór, ale to jest mecz i są emocje i po części go rozumiem. Ale poza kortem jest wzorem na tle pozostałych. Bo to, że np. Zvieracz bił swoją dziewczynę i podduszał poduszką, a Basilashvili znęca się nad żoną gdy jest w domu a po tourze podróżuje z kochanką, to pewnie wiecie.
A jakiejś afery z Djoko i jego żoną oraz sprzątaczką nie było? Błagam, nie wyciągajmy historii z Pudelka żeby gloryfikować kogokolwiek.

A o Rogerze od dawna chodzą słuchy, że to buc, jednak nigdy stricte do mediów jakoś się to nie przeniosło i sama jego postać jest absolutnie nie kojarzona z dramami jak w przypadku Novaka - a to łamanie rakiet, a to próba zabicia sędziny, djokozgony, szczepionki, itd.

Reasumując, nie przekonuje mnie ta argumentacja.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Walter W.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:15

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Bo Roger to wyrachowany buc, który starannie dba o to, co się dostaje do mediów. Tacy są najgorsi :::poker::: . A informacje o stosunku Novaka do fanów nie są z Pudelka (skąd to w ogóle wziąłeś?), tylko od osób, które bezpośrednio miały z nim kontakt. Wszyscy trzej zostali potraktowani przez Novaka uprzejmie, w odróżnieniu od tego, co zrobił Roger.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

wyczesany pisze: 21 lis 2021, 11:02
hokej pisze: 21 lis 2021, 07:29
Derler pisze: 21 lis 2021, 00:04 I Ruscy w finale.
Jednak coś mi tu nie pasuje... Nie jestem pewny czy Novak nie zagrał psychologicznie. Wiedząc, że nie jest w pełni formy nie chciał przegrać finału z Niedźwiedziem. Wolał, żeby przed ewentualnym spotkaniem w Melbourne to Rosjanin miał w głowie swoją ostatnią porażkę z Serbem. :::scratchy:::
Fajna teoria, taka trochę po 0.7.
Masz na myśli ilość spożytego alkoholu czy IQ? Bo na to pierwsze mi nie wygląda, za mało.
Nawet 0,7 nie wypiłem. Kilka setek bimberku, wielkie coś... :!ojoj!:
Ale cieszę się, że moja teoria spotkała się z zainteresowaniem. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Jednak Sasza. Bez najmniejszego kłopotu. Myślałam, że Danił wyżej zawiesi poprzeczkę.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”