Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

stofler pisze:
advantage pisze:...gość atakuje Federera za to, że publiczność wspiera go zbyt mocno.
Te bydlęce ryki nazywasz wspieraniem. No to twój obiektywizm jest na prawdę spory. :::bd::
Problem w tym, że trudno winić garbatego, że ma proste dzieci ... To nie wina zawodnika, że wywołuje emocje i reakcje. Nie odpowiada za to, za trybuny.
Ale jak już chcesz tak święte oburzenie pokazywać to może wyjaśnij te wszystkie "niedyspozycje" serbskiego pajaca. Ile razy w meczach jak dostawał łomot to zaczynał ordynarnie symulować urazy, a jak tylko przeciwnika tym wybił z rytmu to odżywał jak młody bóg na przestrzeni czasem nawet i gema. Przecież tam prawie zgony były. Ups, na to akurat ten "zawodnik" miał wpływ. Zwykły tani cwaniaczek, i takie jego miejsce.
Jeszcze raz ci przypomnę - Federer, Nadal, Sampras, Emerson. I to się nie zmieni. :)
Fani Federera czy Nadala się cieszą, a fani Serba szukają pewnie Procto-Hemolanu. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Barti pisze:Dramat, mizeria i posucha w ATP trwa. Gdybym teraz obejrzał AO po raz pierwszy, nie miałbym chęci za rok tego powtarzać. To tak tylko, trochę pofinałowego malkontenctwa, bo po wczorajszym wieczorze nie mam siły na czytanie tych przepychanek. Dziś niby 5 setów, ale gdzie to porównywać choćby do ubiegłorocznego finału?
Zgadzam się z tym komentarzem w jakichś 80 % ;) Rzeczywiście jakby to był mój pierwszy obejrzany turniej wielkiego szlema to tenisem męskim bym się na pewno nie zachwycił, ale tenisem ogółem rzecz biorąc już jak najbardziej - mecz Halep z Davis, Kerber, Wozniacką... A jakoś tak mam, że tenisa nie rozdzielam na dwie dyscypliny - męski i żeński. Traktuję je jako całość i co jest ciekawsze w danym momencie, to oglądam.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Trudno porównać tegoroczny finał do zeszłorocznego. Ale i dziadek o rok starszy, i przeciwnik, z całym szacunkiem, innego kalibru.
Moim zdaniem jednak Marin stanął na wysokości zadania, a może nawet ciut więcej. ;) W końcu on też nie jest młody ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Przy ostatnich dwóch WSach Rogera brakowało mi końcowych emocji, tutaj to wzruszenie nabrało znowu kolorytu jak przed laty. Stary facet i jeszcze potrafi się wzruszyć.
21 WS..
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Lukasz_b20 pisze:Stary facet i jeszcze potrafi się wzruszyć.
Bałem się, że wyskoczy Mirka zmienić mu pampersa. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:
stofler pisze:
advantage pisze:...gość atakuje Federera za to, że publiczność wspiera go zbyt mocno.
Te bydlęce ryki nazywasz wspieraniem. No to twój obiektywizm jest na prawdę spory. :::bd::
Problem w tym, że trudno winić garbatego, że ma proste dzieci ... To nie wina zawodnika, że wywołuje emocje i reakcje. Nie odpowiada za to, za trybuny.
Ale jak już chcesz tak święte oburzenie pokazywać to może wyjaśnij te wszystkie "niedyspozycje" serbskiego pajaca. Ile razy w meczach jak dostawał łomot to zaczynał ordynarnie symulować urazy, a jak tylko przeciwnika tym wybił z rytmu to odżywał jak młody bóg na przestrzeni czasem nawet i gema. Przecież tam prawie zgony były. Ups, na to akurat ten "zawodnik" miał wpływ. Zwykły tani cwaniaczek, i takie jego miejsce.
Jeszcze raz ci przypomnę - Federer, Nadal, Sampras, Emerson. I to się nie zmieni. :)
Fani Federera czy Nadala się cieszą, a fani Serba szukają pewnie Procto-Hemolanu. rotfl
Dobrze powiedziane.
Ale kolega z Majorki (nie mylić z naszą koleżanką) też ma podobne tendencje. Jak nie idzie w meczu to zaraz się przypałęta kontuzja no bo lepiej powiedzieć że przegrał bo grał z urazem. Wieczny zwycięzca ! Co było po meczu z Rosolem, Wawrinką czy teraz Ciliciem?
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Oho, zaczyna się wyciąganie wszystkich możliwych argumentów przeciwko innym, by wybielić Rogera.
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Izzi pisze:Oho, zaczyna się wyciąganie wszystkich możliwych argumentów przeciwko innym, by wybielić Rogera.
Jedni szukają wszystkich możliwych argumentów by dawalić Rogerowi, a inni by go wybielić.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Czy Nadal coś kiedyś ordynarnie czy przesadnie symulował to jakoś nie pamiętam. Może tak i było, nie będę się spierał.
W przypadku Novaka były to już takie przegięcia, że zwrócono mu uwagę i chyba nawet zagrożono ukaraniem. Wtedy się trochę ogarnął.
Nikt nie lubi przegrywać, a tym bardziej z kimś niżej ocenianym/notowanym. Ludzie szukają wtedy jakiejś wymówki.
Tylko amatorom to jeszcze względnie "wypada", u zawodowców z wysokim rankingiem to wstyd.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:
Lukasz_b20 pisze:Stary facet i jeszcze potrafi się wzruszyć.
Bałem się, że wyskoczy Mirka zmienić mu pampersa. rotfl
Sam wyszedł to zrobić po 4 secie, ale z innego powodu(jak go Chorwat docisnął). I od razu zaczął grać, musiało mu to ciążyć. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Tak czy siak przy dzisiejszym mocno ukierunkowanym na fizyczny aspekt gry tenisie wygranie WS-a przez gościa w tym wieku to wyczyn.
Ale też i w sumie z drugiej strony niezbyt pochlebna laurka dla reszty stawki. Szwajcar oczywiście jest wielki, nie odbieram mu tego, ale nie jest w końcu jakimś bogiem (może dla jego fanów). Już zdecydowanie czas by młoda generacja nie dopuszczała go do końcowych faz takich turniejów.
Oczywiście jak "dziadki" i "pradziadek" odejdą to młodzi zajmą czołowe miejsca. Ale czy to jeszcze będą młodzi i jaka będzie jakość ich gry? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:
stofler pisze:
advantage pisze:...gość atakuje Federera za to, że publiczność wspiera go zbyt mocno.
Te bydlęce ryki nazywasz wspieraniem. No to twój obiektywizm jest na prawdę spory. :::bd::
Ale jak już chcesz tak święte oburzenie pokazywać to może wyjaśnij te wszystkie "niedyspozycje" serbskiego pajaca. Ile razy w meczach jak dostawał łomot to zaczynał ordynarnie symulować urazy, a jak tylko przeciwnika tym wybił z rytmu to odżywał jak młody bóg na przestrzeni czasem nawet i gema. Przecież tam prawie zgony były. Ups, na to akurat ten "zawodnik" miał wpływ. Zwykły tani cwaniaczek, i takie jego miejsce.
Piąty raz ci mówię, żebyś nie mieszał do tego Novaka bo on dzisiaj nie grał. Ty tego na prawdę nie rozumiesz czy się zgrywasz tylko, prowokujesz?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

stofler pisze:Piąty raz ci mówię, żebyś nie mieszał do tego Novaka bo on dzisiaj nie grał. Ty tego na prawdę nie rozumiesz czy się zgrywasz tylko, prowokujesz?
Szósty raz ci mówię - Federer, Nadal, Sampras, Emerson - wszystko jasne, a ty nadal nie rozumiesz rotfl
Novaka nie było bo kombinuje jak tu jeszcze coś posymulować w czasie gry.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:
stofler pisze:Piąty raz ci mówię, żebyś nie mieszał do tego Novaka bo on dzisiaj nie grał. Ty tego na prawdę nie rozumiesz czy się zgrywasz tylko, prowokujesz?
Szósty raz ci mówię - Federer, Nadal, Sampras, Emerson - wszystko jasne, a ty nadal nie rozumiesz rotfl
Ty się na prawdę dobrze czujesz? :::scratchy:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

2_D pisze:
bialas55 pisze:Halep trafiła do szpitala odwodnienie bla bla bla , chyba suplementy okazały się za mocne.
A napisałeś to bo... A propos czego ? No chyba, że z wehikułu czasu...
Bo to było widać w finale AO 2018 - Halep gasła w oczach...
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Ja bym jeszcze przypomniał jak rodzina Novaka w Paryżu się zachowywała gdy grał przeciwko Rogerowi :] to a propos bydła na trybunach. I również w Paryżu przeciwko Nadalowi pewien rudy Dojcz podał Nowakowi jakiś bidon, po którym Serb odżył. Koniec rotfl . Jest 20 jest impreza.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Taka ciekawostka.
Roger robiąc rundkę honorową i idąc korytarzem gdzie po kolei są wypisane nazwiska "wielkich", przechodząc koło Steffi Graff na chwilę robi pauzę i klepie ręką cokół z Graff. Graff ma 22 szlemy. To jakaś sugestia...?
24 sekunda tego filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=j8s_c24ZJW4
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Zgonów Serba było wiele, tylko jakość zejść nie mógł, pewnie za skórkę za mało dawali :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

meszka pisze:Taka ciekawostka.
Roger robiąc rundkę honorową i idąc korytarzem gdzie po kolei są wypisane nazwiska "wielkich", przechodząc koło Steffi Graff na chwilę robi pauzę i klepie ręką cokół z Graff. Graff ma 22 szlemy. To jakaś sugestia...?
24 sekunda tego filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=j8s_c24ZJW4
Federer planuje klasycznego szlema. :D :D
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Madox pisze:Ja bym jeszcze przypomniał jak rodzina Novaka w Paryżu się zachowywała gdy grał przeciwko Rogerowi :] to a propos bydła na trybunach.
Serio? :rolleyes: Mam przypomnieć, jak Mirka się darła w trakcie meczu Rogera (akurat nie przeciwko Novakovi :] )? Możemy się tak licytować na argumenty i raczej do niczego nie dojdziemy.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”