Rivaldo
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 24 sty 2014, 11:57

Re: WIMBLEDON 2017

A jednak, płaskostopie...
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2017

Ma zawijaną stopę Cilic, ale czy to jest taki znowu uraz? No i skąd on się wziął? Grał sześć spotkań bez żadnych problemów, tutaj na początku wszystko okej i nagle stopa? Dziwne to wszystko, szkoda mi go, ale szkoda też Federera, czekałem na wybuch radości po meczu, a takowego nie będzie.
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIMBLEDON 2017

Nie wiem jak Wy ale ja już otwieram szampana! :D Szkoda tylko, że nie było widowiska.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIMBLEDON 2017

Nie spieszcie się tak. Roger jeszcze nie wygrał. ;)
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2017

Jurek Kiler pisze:Ma zawijaną stopę Cilic, ale czy to jest taki znowu uraz?
Wygląda Tobie Cilic z twarzy na kogoś miękkiego psychicznie? Ja od początku nie kupowałem tego, że to coś z psychiką. To nie jest ten typ tenisisty, który rozpłacze się z bezradności na korcie bez żadnego powodu.
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIMBLEDON 2017

Jurek Kiler pisze:...ale szkoda też Federera, czekałem na wybuch radości po meczu, a takowego nie będzie.
Mi nawet bardziej szkoda Federera bo od 5 lat czekałem na ten moment, a Roger to na pewno jeszcze bardziej na to czekał, a tu trochę Cilic "psuje" radość.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2017

La_Patik- pisze:
Jurek Kiler pisze:Ma zawijaną stopę Cilic, ale czy to jest taki znowu uraz?
Wygląda Tobie Cilic z twarzy na kogoś miękkiego psychicznie? Ja od początku nie kupowałem tego, że to coś z psychiką. To nie jest ten typ tenisisty, który rozpłacze się z bezradności na korcie bez żadnego powodu.
Dla mnie od początku meczu wyglądał na mocno zestresowanego, Federer też, ale tylko przez chwilę. Zresztą tak jak napisałem, nic nie wsazywało na jakikolwiek problem, biegał normalnie, uderzał normalnie - ale nie trafiał - może jest jakiś uraz, ale moim zdaniem przede wszystkim zawiodła głowa.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIMBLEDON 2017

La_Patik- pisze:
Jurek Kiler pisze:Ma zawijaną stopę Cilic, ale czy to jest taki znowu uraz?
Wygląda Tobie Cilic z twarzy na kogoś miękkiego psychicznie? Ja od początku nie kupowałem tego, że to coś z psychiką. To nie jest ten typ tenisisty, który rozpłacze się z bezradności na korcie bez żadnego powodu.
Jak dla mnie to te dwie rzeczy się nałożyły. Poczuł uraz ale reakcja była mentalna - pękł w środku.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIMBLEDON 2017

Tenisówka pisze: Cały turniej do zapomnienia jednak. Równie beznadziejny jak RG. Ciekawe mecze można na 3 palcach policzyć.
Nie do końca się zgodzę bo jednak więcej ciekawych spotkań niż na RG. Wystarczy wspomnieć mecz Muellera z Nadalem, Muellera z Cilicem, finał debla panów czy Berdych vs Thiem.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIMBLEDON 2017

Uraz stopy, ale biega normalnie, gra całkiem dobrze. Szkoda chłopa, bo pewnie coś go boli. Szkoda Federera, szkoda kibiców. No w ogóle szkoda :( .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2017

Mimo wszystko zaznaczę, że mecz się jeszcze nie zakończył.
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIMBLEDON 2017

Chociaż jak dla mnie to pod koniec pierwszego seta Cilic wyglądał bardziej, że jest zagubiony jak skarpetka nie do pary niż na uraz, ale no ciężko coś stwierdzić jednoznacznie...
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIMBLEDON 2017

W ogóle fajnie się słucha komentatorów z ESPN polecam. Bracia McEnroe są świetni. Choć widać za kim są w 100%. ;)
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIMBLEDON 2017

fortomorrow pisze:W ogóle fajnie się słucha komentatorów z ESPN polecam. Bracia McEnroe są świetni. Choć widać za kim są w 100%. ;)
A kto jest ogólnie ich ulubieńcem? ;)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2017

fortomorrow pisze:W ogóle fajnie się słucha komentatorów z ESPN polecam. Bracia McEnroe są świetni. Choć widać za kim są w 100%. ;)
Na całe szczęście na Polsacie Sport też jest dobrze, żadnych Tomaszewskich, Kaś i Fibaków...

Cilic natomiast w trzecim secie się trzyma, dopóki Szwajcar go nie przełamie to nie ma co go skreślać.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIMBLEDON 2017

Trzyma się jakoś Chorwat, w ugraniu seta pomóc mu może jakaś chwila dekoncentracji Feda przy podaniu, ewentualnie TB, zobaczymy.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIMBLEDON 2017

Maestro pisze:
fortomorrow pisze:W ogóle fajnie się słucha komentatorów z ESPN polecam. Bracia McEnroe są świetni. Choć widać za kim są w 100%. ;)
A kto jest ogólnie ich ulubieńcem? ;)
A kto jest ulubieńcem wszystkich?

Przełamanie w lacostowskim gemie. Po meczu chyba.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIMBLEDON 2017

6:3 6:1 4:3 i serwis Federera.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2017

Nic raczej już się nie zmieni, Federer z przełamaniem w czwartym secie.
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIMBLEDON 2017

fortomorrow pisze:
Maestro pisze:
fortomorrow pisze:W ogóle fajnie się słucha komentatorów z ESPN polecam. Bracia McEnroe są świetni. Choć widać za kim są w 100%. ;)
A kto jest ogólnie ich ulubieńcem? ;)
A kto jest ulubieńcem wszystkich?

Przełamanie w lacostowskim gemie. Po meczu chyba.
Gdyby nie żeńska część forum to w ciemno Roger, a tak to ten mini znak zapytania pozostaje.
Jurek Kiler pisze:Nic raczej już się nie zmieni, Federer z przełamaniem w czwartym secie.
W 3 secie. ;-P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”