Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Danie główne jutro już o 14, a więc szybko zacznie się poważne granie, a na deser Szkot z Tsongą.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Wcześnie to danie główne, szkoda, że nie od 15ej...
No nic, set mi umknie.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Coż moje piękne oczy widzą. Imperium babć Williams kontratakuje. Komedia.

A Cibulkova już tradycyjnie, po dobrym meczu fleki. I to z kim? Z Wiesniną. Niczego nie ujmując Rosjance - świetna deblistka - była w finałach wszystkich szlemów, wygrała dwa, ale w singlu to jest jej pierwszy półfinał w szlemie.

Gra singla, debla i miksta na tym Wimbledonie. Po meczu Cibulkovej grała mecz z Makarovą, trzysetówkę, tylko pół godziny krócej od meczu Słowaczki. Tylko, że ona wygląda jak tenisistka a Cibulkova?. Słowaczka brzuszek ma taki ładny, krągły. Tego się skomentować nie da.

Cisza, niech zapadnie cisza.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Wiem, że narzekanie jest częścią kibicowania - ale wszystkie ćwierćfinały mogą być ciekawe. Może niekoniecznie do oglądania - Raonica z Samem darowałabym sobie nawet gdyby pokazywali oba korty. Ale wynik - interesujący. Tak jak i mecz Berdycha z Pouille'm. Widziałam Francuza chyba ze dwa razy - i podobał mi się. No i najmłodszy z towarzystwa.

Centralny. Dla mnie przystawka - Fedzior z Cilicem, a danie główne Andy z Tsongą. :wink:
RatRace pisze:.. Słowaczka brzuszek ma taki ładny, krągły. Tego się skomentować nie da..
Serenie byłoby wygodniej na niej usiąść. :wink:
Ostatnio zmieniony 6 lip 2016, 14:14 przez Majorka, łącznie zmieniany 2 razy.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Interesujące czy nie, dziś tenis i pizza w moim menu. ;)
Szkoda tylko, że o tej samej porze po dwa mecze.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

RatRace pisze:Coż moje piękne oczy widzą. Imperium babć Williams kontratakuje. Komedia.

A Cibulkova już tradycyjnie, po dobrym meczu fleki. I to z kim? Z Wiesniną. Niczego nie ujmując Rosjance - świetna deblistka - była w finałach wszystkich szlemów, wygrała dwa, ale w singlu to jest jej pierwszy półfinał w szlemie.

Gra singla, debla i miksta na tym Wimbledonie. Po meczu Cibulkovej grała mecz z Makarovą, trzysetówkę, tylko pół godziny krócej od meczu Słowaczki. Tylko, że ona wygląda jak tenisistka a Cibulkova?. Słowaczka brzuszek ma taki ładny, krągły. Tego się skomentować nie da.

Cisza, niech zapadnie cisza.
Jak nie lubię Cibulkovej za te jej jęki i podskakiwania, tak tutaj muszę jej bronić. Intensywność tego meczu była kilkakrotnie wyższa niż meczu Makarova-Wesnina. Co z tego ile trwał mecz, skoro w tym pierwszym było mnóstwo wymian 20+, a w tym drugim mogłeś je policzyć na palcach jednej reki. Cibulkova gra 3 tydzień z rzędu, najpierw Eastbourne, gdzie padału i też grała 2 mecze w jednym dniu, potem finał w sobotę i Wimbledon. Nawarstwiło się zmęczenie dziewczynie, i tyle.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Ależ ja nie bronię Dominice padać od zmęczenia. Niech pada tak często, jak tylko chce. Mnie chodzi o jej sylwetkę - jest przytulnie kobieca i tyle. Chodzi o dbanie, a nie o padanie. To są dwie całkowicie różne rzeczy.

Ja akurat Cibulkovą lubię. Z buzi i za tenis. Może prosty, ale za to z fantazją i bez kalkulacji. Taka ułanka.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

RatRace pisze:Ja akurat Cibulkovą lubię. Z buzi i za tenis. Może prosty, ale za to z fantazją i bez kalkulacji. Taka ułanka.
Podpisuję się :::gd::: :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Ja byłem zdziwiony, że Cibulkova ugrała z Vesniną aż 4 gemy. To co wyczyniały z Agnieszką na korcie dzień prędzej było niesamowite nie tylko pod względem fizycznym ale i mentalnym. Według mnie finał kobiet powinien być również w niedzielę, bo przez zabieranie dnia przerwy zawodniczkom w drugim tygodniu wyniki są lekko wypaczone. Dominika zasługiwała na ten półfinał.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Miałem sen. Marin Cilic pokonał Szwajcara. Forma z US Open 2014 powróciła.

Mecz w otwartym PSN. To jest dobra wiadomość. :::gd:::
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

niespotykany pisze:Miałem sen. Marin Cilic pokonał Szwajcara. Forma z US Open 2014 powróciła.

Mecz w otwartym PSN. To jest dobra wiadomość. :::gd:::

No właśnie, to był tylko sen. :D

Ciekawi mnie będzie skuteczność wykorzystania BP przez Federera na koniec meczu... :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Dajesz Marin! Zbij Mistrza! Potem jeszcze Tsonga poprawi i dzień będzie można uznać za udany. :::gd::: :::yay:::
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Tak Jest!!!! Dawaj Marin!!!
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Mam wrażenie, że silnie bijący Cilic to najbardziej wymagający rywal dla Federera ze wszystkich, którzy pozostali. Będzie mu bardzo ciężko wygrać ten mecz.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Ja tam po US Open rok temu przestałem wierzyć w Szlema dla Rogera i nawet ta porażka Djoka tego nie zmieniła. Fajnie, jakby mnie zaskoczył, no ale widzę, że Cilic na razie dominuje...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Chorwat bije rewelacyjnie jak w transie! Z 0-2 Szwajcar raczej się już nie podniesie.
Awatar użytkownika
kis12
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 472
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

No nie. Ciężko mi oglądać. ;(
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Niestety siła rażenia Chorwata robi olbrzymie wrażenie na Federerze, to już nie te nogi by się temu przeciwstawić gdy Cilic jest w formie, taka prawda.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Nie oglądam, ale wynik cieszy. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że jak wrócę z roboty, to się załapię na końcówkę trzeciego, ostatniego seta. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Przy serwisie Cilica nic nie ma Fed do powiedzenia, wystarczy, że trafi 1szym i jest pozamiatane. Mam zresztą wrażenie, że return teraz a kiedyś to jedna z większych różnic in minus u Szwajcara, nie ta reakcja startowała. Co innego Chorwat, pierwszy jak pierwszy, ale drugie podanie Feda returnuje z łatwością, trochę jak Serena Williams Agnieszke Radwańską.

Ed. Bez returnu, bez bekhendu...
Ostatnio zmieniony 6 lip 2016, 15:24 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”