Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Katowice 2014

No to Piter dała ciała. rotfl
To znaczy przeciwniczka bardziej doświadczona i ograna, więc nie stawiałem na Polkę. Niemniej liczyłem na jakieś 2:6, 3:6, może nawet któryś set 4:6.
Jak patrzyłem dłuższą chwilę to ręce mi opadały, że tam rowerku nie było. O_O
Ale Camila ładniejsza więc jest. :::gd:::

Teraz JCz w stresie, Jego faworyta Linette też gra w imprezie. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Katowice 2014

Tennisowy pisze:Piter wczoraj schodziła z kortu roześmiana od ucha do ucha. Zastanawia się po co zawracała głowę przeciwniczce i publiczności. Oczywiście pytanie retoryczne.
Miałem identyczne odczucia. Reakcja nieadekwatna do sytuacji i z lekka żenująca. Gdyby dostała takie lanie od Sereny mogłaby się uśmiechać, tutaj można było zapłakać.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Katowice 2014

No proszę, Linette przegrała ale na papierze wynik bardzo przyzwoity. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: WTA Katowice 2014

Vivid pisze:Czyli co, na 4 Polki w 1 rundzie 3 zakończą na niej swój udział? :lol:
A może ja "optymista" jestem i wylecą wszystkie 4? ... :::jezor:::
Vivid, ty powinieneś dostawać bany na fora turniejów, gdzie numerem 1 jest Agi Radwańska. :D
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: WTA Katowice 2014

McGyver pisze:
Tennisowy pisze:Piter wczoraj schodziła z kortu roześmiana od ucha do ucha. Zastanawia się po co zawracała głowę przeciwniczce i publiczności. Oczywiście pytanie retoryczne.
Miałem identyczne odczucia. Reakcja nieadekwatna do sytuacji i z lekka żenująca. Gdyby dostała takie lanie od Sereny mogłaby się uśmiechać, tutaj można było zapłakać.
Panowie, nie przesadzajmy kto widział ten mecz ten wie, że Piter ustępowała i to pod każdym względem, a uśmiech - lepiej jak schodzi uśmiechnięta za to że miała okazję zagrać w takim turnieju aniżeli obrażona na cały świat. To jest taki sport i ładnie do tego się dostosowała - ładnie, że przegrała z uśmiechem.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: WTA Katowice 2014

Popieram przedmówcę. Pogodna, sympatyczna, nie strzelała fochów. Pomimo że nie był to jej dzień, nie rzucała rakietą, nie krzyczała, nie robiła dziwnych min. Wręcz przeciwnie, cieszyła się razem z publicznością z wygranego gema, podeszła z humorem i po prostu zaakceptowała że przeciwniczka była lepsza. Za to "piękna Kamila", której część postanowiła kibicować zamiast naszej rodaczce nie raczyła nawet podziękować publiczności po wygranym meczu.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Katowice 2014

Jaka ona tam piękna od razu? O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: WTA Katowice 2014

Stąd też "...".
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Byłem wczoraj na Piter, tzn. żeby nie było niedomówień, to na meczu Piter. Kolega ma karnet na cały tydzień i wczoraj nie mógł jechać. 60 minut meczu. Piter dwie klasy niżej niż Włoszka i wydaje mi się, że miała tego świadomość, stąd kiedy ugrała gema, to z radości wyrzuciła aż ręce do góry. W sumie to bardziej opłacało się obejrzeć mecz na sąsiednim korcie, gdzie grały Belgijka i Rumunka, a mecze skończyły się praktycznie równo.
Co do nawierzchni, to wydaje mi się, że to, iż została ona zmieniona na hard, to taki ukłon organizatorów w stronę Agnieszki.
tkpp pisze:Za to "piękna Kamila", której część postanowiła kibicować zamiast naszej rodaczce nie raczyła nawet podziękować publiczności po wygranym meczu.
Nie przesadzaj. Schodząc z kortu, zatrzymała się i cierpliwie rozdawała autografy, mimo że ludzie stali praktycznie piętro wyżej od niej. Rzucali jej fotki, czy piłki, które ona po podpisaniu odrzucała im do góry.


Wysłane przy użyciu Tapatalku...
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: WTA Katowice 2014

Taa, bo ojciec jej pokazał paluszkiem. Inaczej poszłaby w długą. Nie widziałem wcześniej takiego dziwnego zachowania. Ale już mniejsza z tym.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Katowice 2014

Wiecie, zachowanie Piter można różnie interpretować i odebrać ale wolę taką postawę niż foch i wyjście z ręcznikiem na głowie.
Mamy 1 (słownie JEDNĄ) taką imprezę w Polsce, szkoda by było żeby złe zachowanie którejś reprezentantki Polski kojarzyło się zarówno z samą imprezą jak i naszym krajem.

Kibice nie mogli się cieszyć z zaciętej gry to chociaż zostali mile potraktowani przez zawodniczkę, która przegrała więc mogła być niepocieszona.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re:

Aurelius pisze:Byłem wczoraj na Piter, tzn. żeby nie było niedomówień, to na meczu Piter.
No, uważaj, Szuma nie lubi konkurencji! :twisted:
To nasz nadworny buhaj od czasu "akcji" (domniemanej) z Wozi ... rotfl ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA Katowice 2014

Obejrzałem wczoraj sobie meczyk Giorgi - Vinci.

No i super. Młoda Włoszka odkuła się na swojej starszej koleżance. Jakiś czas temu oglądałem ich pojedynek i młoda się zgrzała waląc ile fabryka dała, a tamta odgrywała wszystko slajsem i to wystarczyło.

Teraz Camila widać zmądrzała i z taką grą spokojnie może dojść do finału.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WTA Katowice 2014

widget pisze:Teraz Camila widać zmądrzała i z taką grą spokojnie może dojść do finału.
Niech dojdzie choć do pół-, bo się wybieram na sobotę i sobie chętnie popatrzę. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: WTA Katowice 2014

hohvar pisze:
widget pisze: Teraz Camila widać zmądrzała i z taką grą spokojnie może dojść do finału.
Niech dojdzie choć do pół-, bo się wybieram na sobotę i sobie chętnie popatrzę :wink:
Ryzykowne. :wink:

W tamtym roku półfinały trwały łącznie chyba z godzinkę. rotfl

Ja dzięki Bogu byłem na "ćwiartkach".
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Katowice 2014

Pytanie dla tych którzy byli w Katowicach: Czy piłka na żywo jest równie słabo widoczna co w TV?

Generalnie jest lepiej niż było ale dalej "średnio".
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Na żywo wszystko elegancko widać. Faktycznie natomiast w TV jest dużo gorzej.

Mam jedynie zastrzeżenia związane z umiejscowieniem samochodów KIA. Miałem akurat miejsca w czerwonym sektorze oznaczonym literą E (pierwszy rząd) i z tego poziomu biała KIA zasłaniała mi część kortu, tzn. nie widziałem części bocznej linii od singla, nie mówiąc już o korytarzu deblowym, ale to ostatnie akurat mi nie przeszkadzało, bo oglądałem singla. Jednak uważam to za błąd organizatora. Dobrze, że sektor nie był zajęty nawet w 1/2, to przeniosłem się na wyższe rzędy.

Wysłane przy użyciu Tapatalku...
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2014, 19:52 przez Aurelius, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Katowice 2014

Zastanawiam się dlaczego spotkania Radwańskiej są o takich dziwnych godzinach. Powodu mogę się jedynie domyślać. TVP pewnie dyktuje organizatorom, że wszystkie mecze Agnieszki mają rozpoczynać się o 14, bo pokazuje je Jedynka. A wieczorem są ważniejsze pozycje w ramówce.
W normalnych krajach organizatorzy ustalają mecze swoich największych "gwiazd" w godzinach największej oglądalności. A tak dzisiaj, na papierze najciekawsze 1/4 finały rozpoczynają się o 12 i 14.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Katowice 2014

Oglądalności i możliwości przybycia, ludzie przecież pracują... :rolleyes:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

No to mamy już jeden kort. Nie wiem, czy to zrobiło różnicę, ale lepiej też widać piłkę w TV.

Wysłane przy użyciu Tapatalku...
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”