Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Martinek pisze:Tapacze są za podzieleniem (przynajmniej ja). Na wolniejszych smartfonach jednak długo trwa przeskoczenie na następną stronę, jeżdżenie aby pominąć wywody o Radwańskiej jest irytujące. Baby to baby, a chłopy to chłopy. Proponuje przetestowanie pomysłu do końca sezonu, zobaczymy która forma jest lepsza.
A dwie zakładki odpalone jednocześnie dla kogoś kto chciałby oglądać i jedno i drugie nie spowalnia go i nie byłoby uciążliwe? Pytam bo nie mam a chciałbym aby pod kątem tego urządzenia odezwała się też osoba która chce oglądać i babki i facetów.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

PitS, przy smartphonie generalnie na logikę biorąc - lepiej jest, jak "wszystko" jest w jednym miejscu, niż jak mam skakać pomiędzy dwoma kartami - tu przeczytam to, a tutaj przeczytam to. Dodatkowo, otwarcie tej drugiej karty to znowu kolejny czas oczekiwania (zależne od modelu telefonu i prędkości Internetu).
Z tym, że to jest jak najbardziej do przeskoczenia, jeśli mam mieć spokój z narzekaniem na Radwańską i mogę swobodnie sobie czytać o facetach... Chociaż miała się odezwać osoba, która chce czytać wszystko, to poczekamy.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Generalnie rzecz ujmując, każdy ma, cytując klasyka, jakiegoś pomysła, aby forum było bardziej (lub mnie funkcjonalne) i działa w mniejszej bądź większej dobrej wierze.
Wezmę za przykład naciągi. Biorąc informacje forumowe o nich do kupy, znajdują się w dwóch poddziałach i jednym dodatkowo dziale "co wybrać". Czemu tak? Ano pomysłodawcy myśleli że będzie przejrzyście, a i jak znajdują się użytkownicy, którzy zakładają temat (wybór naciągu) w poddziale naciągi (nie w "co wybrać") w przeciągu czterech minut od rejestracji z pytaniem żebyśmy doradzili im jaki zamontować sznurek/stringi w ich Babolacie model "4 3/8", grają 4 miesiące, mają NTRP 5.5 i ich ostatnia rakieta nie wytrzymała ich uderzenia bo chodzą od pół roku na siłownię. No to przy okazji żebyśmy wrzucili jakąś paletkę do wyboru. I czemu tak jest, skoro jest przejrzyście? Nikt tego nie wie. Może gdyby WSZYSTKIE informacje (dyskusja, recenzje, co wybrać) o naciągach były w jednym dziale, nie zdarzałyby się takie kwiatki? Osobiście wątpię, bo życie nauczyło że prośby o dobór naciągu znajdowały się w "transmisjach". :wink:

Moim problemem nie jest czytanie o Radwańskiej czy innej technicznej ( rotfl ) Stosour, bo parę lat już tu jestem i nieświadomie omijam te fragmenty. Ciekawie to ujął Traw3k rotfl :
Traw3k pisze:Tylko z drugiej strony czasem można rzygnąć, jak trzeba przelecieć oczami trzy strony (bo tam bzdety o Radwańskiej, czy narzekanie na jednowymiarową grę Sharapowej), żeby dojść do czegoś interesującego, czyt. rozgrywek panów.
Ja na szczęście jestem już pod takich odruchach.

Nie wiem jak odebraliby to nowi (starzy myślę dadzą radę, wierze w nich) użytkownicy, ale w mojej opinii rozdzielnie tenisa na "damski i męski" może okazać się trafnym pomysłem. Jeśli nie, wracamy do starej formuły i tematu nie było.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Jak najbardziej jestem za rozdzieleniem wątków dot. turniejów wspólnych. Z prostej przyczyny. Nie każdy lubi tenis w wykonaniu kobiet. Podobnie jak nie każdy lubi marne poziomem mecze kobiet w piłkę nożną. Dlaczego jakiś forumowicz musi sobie psuć wzrok czytając niebotyczną ilość postów o kolejnym "mistrzowskim" występie Radwańskiej czy innej "gwiazdy" WTA, modląc się jednocześnie o moment, w którym nareszcie przejdzie do rozmowy o prawdziwym tenisie. :]
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Traw3k pisze:Mnie to generalnie rybka, jednak byłbym za zakazem narzekania na kogokolwiek w wątkach rozgrywkowych. Personalnie, oczywiście, bo grę można zawsze oceniać od góry do dołu - jednak tylko podczas meczu; tuż po jego zakończeniu. A nie, że kolejne trzy strony to znowu narzekanie na Radwańską, że nie potrafi grać - pomijając, że zawodniczka ma swój wątek i tam można biadolić na nią dowolnie.
Jako zdecydowany obrońca wolności i wróg wszelkich zakazów oraz dyktatur - uważam, że to bzdura. To byłby strzał w stopę i zaprzeczenie idei forum. Moim zdaniem dyskusję powinno być można prowadzić dopóty, dopóki ktoś chce coś dodać, napisać. Stawianie ograniczeń czasowych uważam za bezsensowne.

Co do wątków, to ja bym podzielił. Generalnie wolę zagrać w tenisa niż oglądać (jeśli mam do wyboru obie możliwości), więc damski tenis olewam jako ten nudniejszy i stojący na niższym poziomie. Udzielam się rzadko w tematach turniejowych m. in. z tego względu, że nie chce mi się omijać nieciekawych dla mnie treści. Mam taki zwyczaj, że jak się włączam w jakiś wątek, to czytam, co napisano tam wcześniej, żeby się nie powtarzać, ewentualnie rozwinąć jakieś ciekawe myśli albo z kimś się nie zgodzić. W wątkach turniejowych udzielać mi się odechciewa, bo nawet skanowanie wzrokiem postów o WTA mnie męczy i zabiera czas. A tak, to wątki babskie oznaczałbym jako przeczytane, męskie czytał i nie byłoby problemu.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzie

PitS pisze:Czy użytkownicy TapaTalka mogliby wtrącić trzy grosze do dyskusji z ich punktu widzenia?
Używam TapaTalk'a na średnim (tablet) i małym (smartfon) ekraniku. Według mnie nie ma większej różnicy między czytaniem nie/rozdzielonych wątków. Na TT nie da się otworzyć dwóch zakładek równocześnie. Większym problem niż czytanie jest pisanie postów na software'owej klawiaturze.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Zostawić jak jest.
Turnieje są damsko-męskie i forum to odzwierciedla. Nie ma ich znów tak wiele, bo chyba nie chcecie podzielić też Szlemów.. :rolleyes:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Też uważam, że obecnie jest dobrze. Nie ma co rozdzielać wątków, bo człekowi od tego klikania to może czasu zabraknąć :P Tym bardziej, że ja i tak mało co zwracam uwagę na wątki damskie bo to już nie to co kiedyś.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić

Jurek Kiler pisze:
hokej pisze:To jeszcze jeden argument za rozdzieleniem - część z nas (ja na pewno) przegląda forum na różnego rodzaju smartfonach, czy innych mało operatywnych urządzeniach. Mnóstwo razy zdarzało mi się wchodzić na tematy wspólne (wiecie jaki to wysiłek dla emeryta-ślepowrona trafić paluchem w ikonkę wielkości ziarnka piasku?) tylko po to, żeby potem znowu bawić się w snajpera i wrócić do głównej, go w temacie były treści mało mnie interesujące.

Niestety, ale argumenty typu "nie będzie mi się chciało klikać" jakoś do mnie nie trafiają. Propozycja RR - jak najbardziej.


Za bardzo nie rozumiem co chcesz przekazać, mi się wydaje że argument ze smartfonami powinien być raczej za tym by tematy były wspólne, nie rozdzielone. Ja zupełnie sobie nie wyobrażam sytuacji w której na telefonie przeskakuje z tematu na temat tylko dlatego bo jeden dotyczy imprezy męskiej, a drugi kobiecej, to będzie na prawdę męczące bo będę chciał napisać RAZ, a dobrze odnośnie obydwu spotkań obydwu płci, a nie rozdzielać. Perspektywa robienia tego na kompie już mnie nieco wkurza a smartfona z kolei nie brałem w ogóle pod uwagę, nie pomyślałem o tym choć często z niego korzystam by wejść na tenis.net.pl/forum i coś skrobnąć albo po prostu poczytać.
Podejdź więc do tego w sposób praktyczny, czyli jak przeglądasz forum. Ja to na smartfonie robię przez przeglądarkę. I tak - forum, logowanie - ok, nie da się inaczej, dalej - Rozgrywki ATP i WTA - o jest coś nowego, wchodzę, Nowe wpisy w US Open. I teraz zagadka - jeśli w turnieju kobiet nic się dla mnie ciekawego nie działo to co będzie łatwiejsze (oczywiście z punktu widzenia szybkości dostępu, ładowania strony etc) - wejście od razu w wątek ATP czy przebijanie się przez połączony w nadziei przeczytania czegoś o Panach? Ta sama zależność w drugą stronę, żeby nie było wątpliwości. Pytanie oczywiście retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi ;-) Mam na myśli czystą ergonomię przeglądania, nie dyskutuję z założenia o gustach.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Sam więc widzisz że nie do końca jest to argument ZA rozdzieleniem bo ma to identyczne plusy jak i minusy z obydwu stron.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Nie nadążam za logiką tego rozumowania, "plusy dodatnie" mają pokryć "plusy ujemne"? O_O Chyba, że chodzi o fragment "... w drugą stronę...", więc śpieszę wyjaśnić, że chodziło mi o miłośników WTA niekoniecznie chcących przeglądać ATP.
Podsumuję łopatologicznie - ergonomia przeglądania wątków (selektywnie, zgodnie z upodobaniami) przemawia jednoznacznie za rozdzieleniem.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Dobrze wiesz że nie znajdziemy osób które interesują się WTA a nie chcą słyszeć o ATP... generalnie tenis to tenis i zwykle mamy do czynienia tym sportem w stopniu ogólnym ze wskazaniem na ATP.

Przeczytaj co napisałem wcześniej na poprzedniej stronie raz jeszcze...
Ale ok, nie będę Cię trudził - nie wyobrażam sobie wchodzenia na ATP by coś napisać o konkretnym meczu i w momencie gdy chce coś dodać jeszcze o babskim spotkaniu bym musiał wychodzić, włazić w WTA i się ponownie produkować i wysyłać zamiast po prostu zrobić "dwa w jednym", no po prostu bez sens, a interesuje mnie jedno i drugie. Gdybym miał tak działać na smartfonie to szlak by mnie po prostu trafił. Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... jak to zwykle bywa. Tobie nie pasi bo smartfon, mnie nie pasi... bo smartfon. No i weź się w tej sytuacji dogadaj he,he,he...

Oczywiście szanuje Twoje zdanie, masz prawo uważać jak uważasz. My mamy ględzić a na podstawie owego ględzenia góra zadecyduje, a nam pozostanie się dostosować. Zobaczymy jak będzie. Ja za rozdzieleniem jednak nie jestem.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzie

Jurek Kiler pisze:/... / nie znajdziemy osób które interesują się WTA a nie chcą słyszeć o ATP... generalnie tenis to tenis i zwykle mamy do czynienia tym sportem w stopniu ogólnym ze wskazaniem na ATP.
Co prawda nie jestem pasjonatem tenisa, który o ATP nie chce słyszeć, ale nie zgodzę się z założeniem, że zwykle mamy do czynienia tym sportem w stopniu ogólnym ze wskazaniem na ATP. Jeśli rzucić okiem na ilość postów w wątkach turniejowych, widać wyraźnie, że więcej dzieje się w wątkach WTA. Nie wiem czy dzieje się tak, bo faceci bardziej lubią patrzeć na damskie łydki, czy dlatego że w TV mamy więcej transmisji WTA. Z ilości postów wyciągnąłbym raczej wniosek, że zwykle mamy do czynienia tym sportem w stopniu ogólnym ze wskazaniem na WTA.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Smyk pisze:Z ilości postów wyciągnąłbym raczej wniosek, że zwykle mamy do czynienia tym sportem w stopniu ogólnym ze wskazaniem na WTA.
Jeśli o to chodzi, to chyba kwestia sporu pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami Radwańskiej. :wink: Argumentów i za i przeciw zawsze tysiące, a wątek rośnie.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Wątek za chwilę zostanie zamrożony (więc jak ktoś chce coś dodać to proszę się nie ociągać), a ja przedstawię zarządowi wnioski z tej dyskusji. Nie wiem co postanowimy, być może przychylimy się do wersji RatRace'a i Smyka dla testów, ale tego nie chcę przesądzać. Potem do tego wrócimy.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

O rany, dano nam głos i proszę jak głośno szczekamy :D . Myślę, że każdy będzie bronił swojej wygody, ja nawet nie wiedziałam, że tylu osobom przeszkadza fakt, że WTA/ATP są w jednym temacie, ale spójrzcie na temat Pekinu... czy było tam cokolwiek o ATP? Prawda jest taka, że wątki chcą rozdzielić tylko osoby, które nie mogą znieść wpisów o WTA (aż tylu was jest? :rolleyes: ), ale tym sposobem będą poszkodowani ci, którzy lubią tenis jako całokształt.
Próba jest dobrym pomysłem, do i włącznie z AO2013, żeby zobaczyć czy nie będzie z tym więcej zamieszania przy Wielkim Szlemie. Mi się wydaje, że akurat do tej zmiany można przywyknąć, choć moim zdaniem nie będzie ona zbyt korzystna przynajmniej na początku zanim ludzie się przyzwyczają.
I jeszcze pytanie: Czy przy zamykaniu wątku nie będzie można później scalić ATP i WTA w całość? Wtedy nie byłoby w dziale aż takiego chaosu. Albo może zupełnie utworzyć nowe działy osobno Rozgrywki ATP i osobno WTA?

Ufffffff, zdążyłam :D .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Ania pisze: I jeszcze pytanie: Czy przy zamykaniu wątku nie będzie można później scalić ATP i WTA w całość? Wtedy nie byłoby w dziale aż takiego chaosu. Albo może zupełnie utworzyć nowe działy osobno Rozgrywki ATP i osobno WTA?

Ufffffff, zdążyłam :D .
Jest z tym kłopot natury technicznej. Scalić można i to nie jest problem. Problemem będzie to że posty ustawią się po scaleniu chronologicznie tak jak powstawały. Jeśli każdy by stosował cytat do czego się odnosi, jeszcze by to jakoś wyglądało. Nie możemy jednak wymagać od użytkowników bzdury jaką byłaby konieczność cytowania przedmówcy, jeśli np. zawarł pojedynczą myśl i do niej jako takiej się odnosimy.
Wtedy np. pomiędzy te dwa posty przy scalaniu wpada 10 innych postów z drugiego wątku i mamy totalną sieczkę bo to nie zdarzy się raz czy dwa.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Jurek Kiler pisze:Dobrze wiesz że nie znajdziemy osób które interesują się WTA a nie chcą słyszeć o ATP... generalnie tenis to tenis i zwykle mamy do czynienia tym sportem w stopniu ogólnym ze wskazaniem na ATP.

Przeczytaj co napisałem wcześniej na poprzedniej stronie raz jeszcze...
Ale ok, nie będę Cię trudził - nie wyobrażam sobie wchodzenia na ATP by coś napisać o konkretnym meczu i w momencie gdy chce coś dodać jeszcze o babskim spotkaniu bym musiał wychodzić, włazić w WTA i się ponownie produkować i wysyłać zamiast po prostu zrobić "dwa w jednym", no po prostu bez sens, a interesuje mnie jedno i drugie. Gdybym miał tak działać na smartfonie to szlak by mnie po prostu trafił. Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... jak to zwykle bywa. Tobie nie pasi bo smartfon, mnie nie pasi... bo smartfon. No i weź się w tej sytuacji dogadaj he,he,he...

Oczywiście szanuje Twoje zdanie, masz prawo uważać jak uważasz. My mamy ględzić a na podstawie owego ględzenia góra zadecyduje, a nam pozostanie się dostosować. Zobaczymy jak będzie. Ja za rozdzieleniem jednak nie jestem.
A widzisz, problem w tym, że inaczej używamy smartfona - Ty do czytania i pisania, ja tylko do czytania. Dlatego nam się opinie rozmijają :D . I moim zdaniem obie są poprawne logicznie, przy założeniach jak wyżej.
Ania pisze:O rany, dano nam głos i proszę jak głośno szczekamy :D . Myślę, że każdy będzie bronił swojej wygody, ja nawet nie wiedziałam, że tylu osobom przeszkadza fakt, że WTA/ATP są w jednym temacie, ale spójrzcie na temat Pekinu... czy było tam cokolwiek o ATP? Prawda jest taka, że wątki chcą rozdzielić tylko osoby, które nie mogą znieść wpisów o WTA (aż tylu was jest? :rolleyes: ), ale tym sposobem będą poszkodowani ci, którzy lubią tenis jako całokształt.
(...)
Nie tak Aniu - zwykle to nie jest kwestia niechęci do WTA, tylko do marnowania czasu na czytanie/przebrnięcie przez wpisy, które takich użytkowników nie interesują. W wątku o Pekinie nie ma dużo wpisów na temat ATP... bo nie ma transmisji na kanałach, do których się przyzwyczailiśmy ;-).
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

PitS pisze:Jest z tym kłopot natury technicznej. Scalić można i to nie jest problem. Problemem będzie to że posty ustawią się po scaleniu chronologicznie tak jak powstawały. Jeśli każdy by stosował cytat do czego się odnosi, jeszcze by to jakoś wyglądało. Nie możemy jednak wymagać od użytkowników bzdury jaką byłaby konieczność cytowania przedmówcy, jeśli np. zawarł pojedynczą myśl i do niej jako takiej się odnosimy.
Wtedy np. pomiędzy te dwa posty przy scalaniu wpada 10 innych postów z drugiego wątku i mamy totalną sieczkę bo to nie zdarzy się raz czy dwa.
Nie, to rzeczywiście bez sensu w takim razie. Ale o osobnych działach możecie pomyśleć :wink: .
hokej pisze:Nie tak Aniu - zwykle to nie jest kwestia niechęci do WTA, tylko do marnowania czasu na czytanie/przebrnięcie przez wpisy, które takich użytkowników nie interesują. W wątku o Pekinie nie ma dużo wpisów na temat ATP... bo nie ma transmisji na kanałach, do których się przyzwyczailiśmy ;-).
Oj leniuszki :wink: .
Hokej, mnie chodziło właściwie o to, że w takich przypadkach kiedy brak będzie transmisji niektóre tematy ATP lub WTA będą świecić pustkami. No chyba, że temat zostanie założony dopiero przez kogoś kto miałby coś ciekawego w temacie do napisania.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Czy wątki WTA/ATP turniejów wspólnych wypada rozdzielić?

Pekin ATP nie ma takiego wzięcia jak Pekin WTA bo tam lali tenisowe nieporozumienie z Krakowa, a więc tam była impreza. rotfl
Teraz już może się wyrówna. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”