TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Obecnie prace nad tekstem skończyłem na tym. Jeśli macie jakieś propozycje to bardzo proszę. Jeśli tekst zostanie zaaprobowany, to postaram się podziałać na Fejsie - szczególnie poprzez grupę, a także ogólnie w necie. Potem do tekstu będzie można z czystym sumieniem dodać linijkę o poparciu w środowisku tenisowo-internetowym? Pierwszy raz takie coś robię, więc w razie czego proszę o pomoc, jeśli coś jest nie tak :).
SPOILER:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

TadX pisze:Poniżej postaramy się przedstawić nasz punkt widzenia z uwzględnieniem występujących problemów w ostatnim czasie, by ustrzec się ich w przyszłości:
1. Nie rozumiemy, dlaczego nie było ma transmisji meczów zaczynających się po północy, czy 1. w nocy. Jeśli nie ma możliwości, by komentatorzy zajęli się relacjonowaniem przebiegu meczów w tak późnych porach, można transmitować sam mecz bez udziału osób komentujących. Pomijamy fakt, że w innych stacjach europejskich takiego problemu nie ma.
2. Opóźnienia w rozpoczęciu transmisji meczu. Rozumiemy fakt konieczności emisji reklam, ale jeśli opóźnienie jest spowodowane urywkami powtórek z innych dyscyplin lub tzw. „zajawkami” to jest to dla nas niezrozumiałe.
3. Emitowanie powtórek z innych dyscyplin, podczas gdy na żywo odbywa się mecz tenisa i jest możliwość jego transmitowania – kolejny przypadek, który często się powtarza.
Ponieważ jest to normalka dla tych stacji sugeruję liczbę mnogą.
Reszta wyważona i podnosząca istotę naszych frustracji.

P.S.: Szkoda, że tekst, żeby w ogóle nie komentowali jest nieelegancki bo aż się prosi o taki dodatek z paroma szczegółami. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Tekst po naniesionych poprawkach:
SPOILER:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ja się pod tym podpisuję. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Polityka tenisowa Polsatu

W grupie: https://www.facebook.com/groups/632000446878766/

zamieściłem już tekst. Chętnych zapraszam do dołączenia i rozpowszechniania grupy wraz z przekazem. Sądzę, że po zebraniu większej ilości członków będzie można takie pismo wraz z linkiem do grupy przesłać do Polsatu.

Tak teraz mi się nasunęło - czy umieszczać link do tematu na forum?

-----------

Jak na razie zero odzewu w sprawie :(. Trochę też jestem zaskoczony - z samych początków pewna osoba zaoferowała pomoc, od tamtej pory nawet nie odpisała na moją PW ignorując mnie później przez cały czas. Nie rozumiem o co chodzi.

Inna sprawa... Opublikowałem w przestrzeni tenisowego Fejsa info o grupie wraz z celem, ale nie spotkało się to z zainteresowaniem. W jednej grupie nawet usunęli mój post. Nie wnikałem, bo to ich grupa i zasady.

Widocznie aż tak wielu osobom działania Polsatu nie przeszkadzają. Jest małe zainteresowanie ogólnie mówiąc, może to jednak nie jest problem większej grupy osób? A może jakieś inne formy rozpowszechniania?

Niestety nie mogę usunąć wcześniejszego posta, zrobić edycji, usunąć i wkleić uaktualniony tekst, więc jestem zmuszony zdublować.

Elf doradziła, żeby stworzyć wydarzenie na fejsie. Idziemy tym tropem, pod spodem link:

https://www.facebook.com/events/1270759 ... d&source=1

----------------

Skróciłem czas trwania wydarzenia. Jest nas za mało, żeby coś zdziałać :(. Nie widać też widoków na to, by coś się ruszyło. Dziękuję z tego miejsca tym, którzy się zapisali :).
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Transmisje ATP/WTA/ITF

Jutro żaden z półfinałów ATP w Rzymie nie będzie transmitowany na żywo. Wszystkie Polsaty mają zapchaną ramówkę innymi transmisjami live. Oczywiście tenis przegrywa z każdą dyscypliną.
Awatar użytkownika
dario_65
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: 20 cze 2011, 17:31
Lokalizacja: Białystok

Re: ATP 1000: Internazionali BNL d'Italia 2014

No z tym Polsatem, to dramat jakiś jest. Kupują prawa do transmisji ATP 1000, mają trzy kanały sportowe, a jak trwa półfinał, to puszczają n-tą retransmisję siatkówki. :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Polecam w ramach wspominek przeczytać ten temat od początku. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Chyba Polsat zamierza pobić jakiś rekord w głupocie ustawiania transmisji, jeżeli zamiast pokazać na żywo w PSN spotkanie Nadala z Dimitrovem będą dalej retransmitować pojedynek Djokovic-Raonic. A biorąc pod uwagę, że Serb grał 3h to jeszcze trochę relacji jest. ;-P
Ostatnio zmieniony 17 maja 2014, 19:49 przez McGyver, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Raczej utrzymać rekord gdyż już tak robili, nie raz, nie dwa. :::bd::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Przecież to jest jakaś kpina, zamiast dać mecz na żywo, dali Djokovica...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Patrzę, a tu na 3 stacjach sportowych Polsatu 3 różne mecze równolegle - Wimbledon.
Czy to znaczy, że Polsat, stosując retorykę rządową ;), robi nam tak laskę w ramach zadośćuczynienia za swoje wcześniejsze "wyczyny"? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Jak nie wrzucą powtórki z LŚ siatkarzy zamiast ćwierćfinału, to uwierzę w rewolucję. (:]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

hokej pisze:Jak nie wrzucą powtórki z LŚ siatkarzy zamiast ćwierćfinału, to uwierzę w rewolucję. (:]
I właśnie popsułeś tak błogą i radosną chwilę. :D
Przecież wiadomo, że wrzucą powtórkę siatkówki, żużla, ręcznej itd.
Jedyna szansa, że do ćwiartek nadal będą się kłócić jaką powtórkę wrzucić. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vivid zmieniłeś poglądy co do gry na trawie i oglądasz Wimbledon? :wink:
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Polsat stanąłby na wysokości zadania, gdyby dziś o 12:30 na wszystkich 3 sportowych kanałach (Sport, Sport Extra, Sport News) pokazał 3 mecze Polaków. Janowicz, Przysiężny i Piter. Tam gdzie gra Kubot może nie być kamer.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Jak są trzy to szkoda jej dla Przysiężnego z tej czwórki.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Robinson pisze:Jerzy Janowicz vs Somdev Devvarman
komentuje: Krzysztof Wanio
...
Agnieszka Radwańska vs Andreea Mitu
Komentuje: Paweł Motylewski
...
Lleyton Hewitt vs Michal Przysiezny
komentuje: Tomasz Lorek
...
Andrea Petkovic vs Katarzyna Piter
komentuje: Filip Gawęcki
Gawęcki? Któż to? Nie ma p. Bohdana... Ciekawe czy wróci na późniejsze mecze.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Wczoraj B. Tomaszewski nie dokończył komentowania meczu. Nie wiem, czy ktoś zauważył...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Tomaszewski swoje lata ma, za dobrze nie wyglądał jakiś czas temu, wątpię by się poprawiło. Siedzenie i komentowanie studyjne nie jest czymś łatwym, jest to wysiłek. Tak że może faktycznie zdrowie i wiek już nie pozwala.

Odpowiadając na wcześniejsze pytanie - nie, nie zmieniłem zdania, trawa jest dla krów i nie powinna mieć niczego wspólnego z tenisem. Nie oglądam Wimbla i innych "krowich" turniejów. Wczoraj pstrykałem po stacjach i zauważyłem to o czym pisałem.
I to cała tajemnica. ;) :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”