Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Rakieta Davida Ferrera

Zabawni jesteście.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Rakieta Davida Ferrera

Śmiech to zdrowie.

Są lepsze i gorsze malowania, niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć, choć producenci mają nieskończoną fantazję w zakresie kamuflażu. Jedną z moich ulubionych było malowanie dziur z technologii FXP. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Rakieta Davida Ferrera

Wydałem 2200 na kilka rakiet dosłownie wczoraj. Trzeba będzie odesłać.

Właściwie to dlaczego nie sprzedają rakiet którymi grają zawodnicy, po co te malunki, przecież zawodnicy mają też stałą ramę.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Rakieta Davida Ferrera

Stefano pisze:Wydałem 2200 na kilka rakiet dosłownie wczoraj. Trzeba będzie odesłać.
Współczuję, zderzenie z rzeczywistością bywa bolesne.
Stefano pisze:Właściwie to dlaczego nie sprzedają rakiet którymi grają zawodnicy, po co te malunki, przecież zawodnicy mają też stałą ramę.
Bo widzisz, jakbyś wiedział czym gra zawodnik i mógł to kupić to nie kupiłbyś kolejnego "modelu", bo po co skoro zawodnik gra ciągle tym samym, lub zmienia go bardzo rzadko. W naszym świecie, gdzie część zawodników wymienia swoje stare dwuletnie Wilsony z przeterminowanym bazaltem, na te z jeszcze ciepłym biznes się kręci. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Rakieta Davida Ferrera

Stefano pisze:Zabawni jesteście.
Nie rozumiem Twojej reakcji. Koledzy chcieli Ci zasugerować, że nie jest tak, jak myślisz. Pewnie także dlatego, żebyś nie popełnił błędu. Okazało się, że za późno, niestety. Tu nie ma się co obrażać na innych, bo nikt nie chciał Ci zrobić na złość ;). Jeśli naprawdę Ci zależało na tym, żeby mieć akurat "te ramy" to zawsze możesz odesłać do sklepu.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Rakieta Davida Ferrera

A wraz z kolejnymi problemami prawnymi doszły niedawno treści dołączone do gwiazdek, mówiące iż zawodnik nie musi grać danym modelem czy też używanie odpowiednich sformułowań jak np. zamiast "X używa..." jest "X promuje*...". :]



* - Taki fajny angielski zwrocik "endorse".
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Rakieta Davida Ferrera

Stefano pisze:Wydałem 2200 na kilka rakiet dosłownie wczoraj. Trzeba będzie odesłać.
Jednego nie rozumiem, kupiłeś te rakiety tylko dlatego, że Ferrer nimi gra? Ja rozumiem, że można mieć idola czy co, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby siłować się z 6.1 Tourem, bo rzekomo Federer nią gra.
Prince Textreme Tour 100 310
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: Rakieta Davida Ferrera

SevenUP pisze:
Stefano pisze:Wydałem 2200 na kilka rakiet dosłownie wczoraj. Trzeba będzie odesłać.
Jednego nie rozumiem, kupiłeś te rakiety tylko dlatego, że Ferrer nimi gra? Ja rozumiem, że można mieć idola czy co, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby siłować się z 6.1 Tourem, bo rzekomo Federer nią gra.
Tobie nie przyszło do głowy, bo nie masz umiejętności do niej, ale ktoś o bajecznej technice będzie nią zachwycony. A jak jeszcze tego ktosia stać na naturalne struny...cud, miód i orzeszki.

P.S. Nie żebym się wymądrzał, że niby ja mam taką technikę, nie. Też kiedyś z tą rakietą się "kopałem", ale zszedłem na ziemię.
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Rakieta Davida Ferrera

SevenUP pisze:
Stefano pisze:Wydałem 2200 na kilka rakiet dosłownie wczoraj. Trzeba będzie odesłać.
Jednego nie rozumiem, kupiłeś te rakiety tylko dlatego, że Ferrer nimi gra? Ja rozumiem, że można mieć idola czy co, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby siłować się z 6.1 Tourem, bo rzekomo Federer nią gra.
Wzoruję się na nim i staram się grać podobnie więc postanowiłem mieć ten sam sprzęt.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Rakieta Davida Ferrera

Coś w tym jest, ale pamiętaj, że wzór, który sobie obierzesz może być zupełnie sprzeczny z Twoim wewnętrznym, indywidualnym "wzorem". Choć neurony lustrzane nie śpią, to jednak bywa, że zbytnie wzorowanie się na kimś totalnie blokuje, bo próbujesz grać nie swoją rolę. Najpierw zrób sobie nogi jak on, a potem obsłużysz i jego rakietę. :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Rakieta Davida Ferrera

hitman pisze:Najpierw zrób sobie nogi jak on, a potem obsłużysz i jego rakietę. :)
Biorę się za to. :D Trening ustawiłem jak jego na YT :D. Nawet zamówiłem rowerek i bieżnie, więc teraz nie będzie że się nie chce.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Rakieta Davida Ferrera

Koniecznie zajrzyj tutaj: http://www.tennis-warehouse.com/player.html?ccode=DFERR
Jeszcze tyle do skompletowania!
8:7 40:15
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Rakieta Davida Ferrera

wwojtek pisze:Koniecznie zajrzyj tutaj: http://www.tennis-warehouse.com/player.html?ccode=DFERR
Jeszcze tyle do skompletowania!
Dobrze, że fajek nie dopisali.
Prezes fanklubu Staśka :D
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rakieta Davida Ferrera

Stefano pisze:Wydałem 2200 na kilka rakiet dosłownie wczoraj. Trzeba będzie odesłać.

Właściwie to dlaczego nie sprzedają rakiet którymi grają zawodnicy, po co te malunki, przecież zawodnicy mają też stałą ramę.
Wydałeś 2200zł za kilka rakiet, a ze mną targowałeś się 20 zł za rakietę której cena była 150zł? ;)
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Rakieta Davida Ferrera

kolt pisze:Wydałeś 2200zł za kilka rakiet, a ze mną targowałeś się 20 zł za rakietę której cena była 150zł? ;)
Ale i tak rakiety lecą z powrotem więc dalej możemy negocjować. :D Ociosaj rączkę i biorę. :D Fajne te rakiety co przyszły ale bardzo błyszczące ramy, aż dziwnie to wygląda.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2014

Z reguły nie wrzucam przeczytanych czy zasłyszanych plotek, za dużo ich się przewija i czasem są tak nieprawdopodobne, że po prostu nie mogą być prawdziwe... pamiętam jak zaufany człowiek siedzący niejako "w środku" powiedział mi że Blade'y nie będą już produkowane. Stało się jak widać zupełnie inaczej. ;)

Jednakowoż ta ploteczka to takie rozgrzanie kociołków miłośników Wilsonowskiego czucia...
Ploteczka brzmi następująco, "rama Federera", która ma trafić na rynek to rzekomo packa o łbie 98 cali kwadratowych, ramie 17.5-18mm oraz kompozycji w której znajduje się kevlar (Artlight :wink: :wink: ).

Wiarygodność informacji na poziomie zero, wrzucam to raczej dla podgrzania atmosfery, a biorąc pod uwagę iż Federer jest na końcu kariery to Wilson nie będzie zwlekał z wypuszczeniem modelu, który ma promować. Poza tym z każdym kolejnym obiegiem Ziemi dookoła słoneczka Roger będzie coraz bliżej emerytury, a możliwość osiągnięcia wyniku z lat świetności coraz bardziej nieprawdopodobna.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2014

El Diablo pisze: Poza tym z każdym kolejnym obiegiem Ziemi dookoła słoneczka Roger będzie coraz bliżej emerytury, a możliwość osiągnięcia wyniku z lat świetności coraz bardziej nieprawdopodobna.
Liczyłem na to, że ten kevlar mu pomoże....
:angel:
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2014

pst pisze:Liczyłem na to, że ten kevlar mu pomoże....
:angel:
Zależy jeszcze, czym popije... :wink: . Ale o dopingu to chyba w innym wątku? :::hmm:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2014

pst pisze:
El Diablo pisze: Poza tym z każdym kolejnym obiegiem Ziemi dookoła słoneczka Roger będzie coraz bliżej emerytury, a możliwość osiągnięcia wyniku z lat świetności coraz bardziej nieprawdopodobna.
Liczyłem na to, że ten kevlar mu pomoże....
:angel:
Jak mu Mirka takim drutem z kevlaru tyłek oklepie to się może mentalnie ogarnie? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2014

Dawidienko z Babolatem.

Obrazek
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Wróć do „Sprzęt zawodników”