Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 4 sty 2022, 17:17 To dobra decyzja. :::gd::: Trudno sobie wyobrazić brak takiego tenisisty z powodu jakiejś wydumanej, "chorej" epidemii.
Nie o to chodzi. Można mieć dowolne zdanie o tej epidemii, i uważać że jest albo że jej nie ma.

Chodzi o to, że zasady mają być takie same dla wszystkich bez wyjatku, bo to jest sport. I jeśli Australijczycy decydują, że wszyscy mają być zaszczepieni to wszyscy. Bo ci, którzy się szczepili ponosili ryzyko z przyjęciem zastrzyku, który nie przeszedł całej fazy testów.

To jest hipokryzja w czystej postaci i "sranie" we własne gniazdo, bo ustanawia się zasady a potem ich nie szanuję. To źle świadczy o Australijczykach, który podjęli decyzję o dopuszczeniu Djokovicia.

A to, że chłopina jest takim tenisistą nie ma kompletnie żadnego znaczenia, bo w długim okresie czasu nie ma żadnego znaczenia, kto będzie GOAT'em i kto wygra najwięcej szlemów.

Po prostu kpina.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Novak Djokovic

Mam nadzieję, że go publika wygwiżdże i w pierwszym meczu dostanie wp...ol i do domu.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Novak Djokovic

RatRace pisze: 4 sty 2022, 17:36
Derler pisze: 4 sty 2022, 17:17 To dobra decyzja. :::gd::: Trudno sobie wyobrazić brak takiego tenisisty z powodu jakiejś wydumanej, "chorej" epidemii.
Nie o to chodzi. Można mieć dowolne zdanie o tej epidemii, i uważać że jest albo że jej nie ma.

Chodzi o to, że zasady mają być takie same dla wszystkich bez wyjatku, bo to jest sport. I jeśli Australijczycy decydują, że wszyscy mają być zaszczepieni to wszyscy. Bo ci, którzy się szczepili ponosili ryzyko z przyjęciem zastrzyku, który nie przeszedł całej fazy testów.

To jest hipokryzja w czystej postaci i "sranie" we własne gniazdo, bo ustanawia się zasady a potem ich nie szanuję. To źle świadczy o Australijczykach, który podjęli decyzję o dopuszczeniu Djokovicia.

A to, że chłopina jest takim tenisistą nie ma kompletnie żadnego znaczenia, bo w długim okresie czasu nie ma żadnego znaczenia, kto będzie GOAT'em i kto wygra najwięcej szlemów.

Po prostu kpina.
Dokładnie, a warto wspomnieć że niektórzy tenisiści zaszczepieni rosyjską szczepioną Sputnik nie dostali żadnego "exemption" na występ i po prostu nie zagrają. Mimo że zaszczepieni są rotfl

A najgorsze w tym jest to, że to niby Novak walczy o stop "segregacji". A tu bardziej wyszło na to, że on tę segregację powoduje i jeszcze każe się traktować lepiej od innych bo jest gwiazdą rotfl Hipokryzja nigdy nie była jego najlepszą przyjaciółką...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Novak Djokovic

Nowy rok, nowa drama z udziałem Novaka.

Pewne rzeczy jednak się nie zmieniają 😬.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

RatRace pisze: 4 sty 2022, 17:36
Derler pisze: 4 sty 2022, 17:17 To dobra decyzja. :::gd::: Trudno sobie wyobrazić brak takiego tenisisty z powodu jakiejś wydumanej, "chorej" epidemii.
Nie o to chodzi. Można mieć dowolne zdanie o tej epidemii, i uważać że jest albo że jej nie ma.
Chodzi o to, że zasady mają być takie same dla wszystkich bez wyjatku, ...
Z jakiegoś powodu tak jest urządzony świat. To tak jak z obroną w sądzie, masz lepszego adwokata - masz lepsze potraktowanie. Przykłady można mnożyć. Tutaj chodzi tylko o sport więc tym bardziej nie rozumiem tego płaczu i irytacji a nawet zaciętej agresji w wykonaniu kolesia, który życzy Novakowi dostania wpier***.
Jeśli chodzi o "stop segregacji" - a czym nazwać obowiązek szczepień? Czy nie mówimy tu o odbieraniu prawa do wolności, do decydowania o własnym losie? Czy nie zaczyna dochodzić do sytuacji, w której ludzie nie zaszczepieni są gorzej traktowani?
Wracając do roli Serba w całej tej australijskiej, covidowej szopce, załóżmy że Serb "załatwił" sobie ten udział, w jakiś genialny sposób oszukał tę ich hipokryzyjną machinę turniejową, czy w ten sposób odebrał komukolwiek prawo do analogicznego zachowania? Czy nawoływał do karania innych tenisistów?
Nie. Wszystko na temat.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Nie krytykujemy Novaka, tylko organizatorów, którzy robią wyjątek.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 4 sty 2022, 18:42 Wracając do roli Serba w całej tej australijskiej, covidowej szopce, załóżmy że Serb "załatwił" sobie ten udział, w jakiś genialny sposób oszukał tę ich hipokryzyjną machinę turniejową, czy w ten sposób odebrał komukolwiek prawo do analogicznego zachowania? Czy nawoływał do karania innych tenisistów?
Nie. Wszystko na temat.
Nie, nie wszystko na temat.

Gwałcisz logikę w taki sposób, że aż nie można spokojnie obok tego przejść.

Jasnym jest, że niżej notowani tenisiści nie mają takich środków perswazji jak Novak, bo nie są tak medialni, nie przyciągają sponsorów. Dlatego też "nie zaszczepię się, więc jak nie zrobicie dla mnie wyjątku, to nie zagram" Djokovica waży trochę inaczej niż jakiegoś przykładowego Mannarino, Iwaszki (nazwiska wzięte z d..y, nie wiem, czy są zaszczepieni). Nie popieram przymusu szczepienia na Covid ze względu na niepełny proces testów i badań, ale popieram sprawiedliwe i równe traktowanie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Gary pisze: 4 sty 2022, 19:11 ... popieram sprawiedliwe i równe traktowanie.
Świat, w którym żyjemy nigdy nie był sprawiedliwy. A Ci, którzy popierają równe traktowanie... cóż, to pozytywna postawa. Tylko tyle.
Jakuboto pisze: 4 sty 2022, 19:07 Nie krytykujemy Novaka, tylko organizatorów, którzy robią wyjątek.
Nie?
Artlight pisze: 4 sty 2022, 18:04 Nowy rok, nowa drama z udziałem Novaka.
Pewne rzeczy jednak się nie zmieniają 😬.
SevenUP pisze: 4 sty 2022, 17:53 A najgorsze w tym jest to, że to niby Novak walczy o stop "segregacji". A tu bardziej wyszło na to, że on tę segregację powoduje i jeszcze każe się traktować lepiej od innych bo jest gwiazdą rotfl Hipokryzja nigdy nie była jego najlepszą przyjaciółką...
:::hmm:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 4 sty 2022, 19:52
Gary pisze: 4 sty 2022, 19:11 ... popieram sprawiedliwe i równe traktowanie.
Świat, w którym żyjemy nigdy nie był sprawiedliwy.
Ok, to może w ramach udowadniania, że świat faktycznie jest niesprawiedliwy dostaniesz łatkę "Troll" pod avatarem?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Gary pisze: 4 sty 2022, 20:10
Derler pisze: 4 sty 2022, 19:52
Gary pisze: 4 sty 2022, 19:11 ... popieram sprawiedliwe i równe traktowanie.
Świat, w którym żyjemy nigdy nie był sprawiedliwy.
Ok, to może w ramach udowadniania, że świat faktycznie jest niesprawiedliwy dostaniesz łatkę "Troll" pod avatarem?
Świat jest tak urządzony przez złych i bezdusznych ludzi. Myślę, że nie należy ich naśladować.
Zacząłeś dobrze mówiąc, że popierasz sprawiedliwość... Poza tym wszystko mi jedno, rób co chcesz chłopie.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Novak Djokovic

🤣🤣🤣

Ekscepcja kuriozalna, ale zaczynam lubić Novaka, hłe, hłe.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 4 sty 2022, 18:42
Z jakiegoś powodu tak jest urządzony świat. To tak jak z obroną w sądzie, masz lepszego adwokata - masz lepsze potraktowanie. Przykłady można mnożyć. Tutaj chodzi tylko o sport więc tym bardziej nie rozumiem tego płaczu i irytacji a nawet zaciętej agresji w wykonaniu kolesia, który życzy Novakowi dostania wpier***.
Nie jestem dla ciebie "kolesiem" zapamiętaj to sobie derler
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Clapton pisze: 4 sty 2022, 17:42 Mam nadzieję, że go publika wygwiżdże i w pierwszym meczu dostanie wp...ol i do domu.
To byłoby idealne ale jednak mało realne.
Ja mam nadzieję, że po losowaniu ci którym wypadnie grać z Djoko… odmówią gry z niezaszczepionym! To byłby najlepszy cios we wszystkich stojących za tym kuriozum :]
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 5 sty 2022, 08:10
Clapton pisze: 4 sty 2022, 17:42 Mam nadzieję, że go publika wygwiżdże i w pierwszym meczu dostanie wp...ol i do domu.
To byłoby idealne ale jednak mało realne.
Ja mam nadzieję, że po losowaniu ci którym wypadnie grać z Djoko… odmówią gry z niezaszczepionym! To byłby najlepszy cios we wszystkich stojących za tym kuriozum :]
Świetny pomysł, 21 WS dla Novaka walkowerem :), a do tego oszczędność dla organizatorów na nagrodach. Pomnik zajoba.

Jak za nim nie przepadam, i jak uważam, że wszyscy są równi wobec prawa, tak tu szanuję go za upór, obronę swojej suwerennej decyzji i cieszę się z jego samotnej wygranej z totalniackim Lewiatanem (bez względu na sportowy wynik w samym turnieju).
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Jego "suwerenna decyzja" broniłaby się, gdy zapowiedział, że skoro organizatorzy AO dopuszczają tylko zaszczepionych to on rezygnuje...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 5 sty 2022, 11:44 Jego "suwerenna decyzja" broniłaby się, gdy zapowiedział, że skoro organizatorzy AO dopuszczają tylko zaszczepionych to on rezygnuje...
Próba sił. Nie odpuścił Novak, to odpuścił Lewiatan, hłe, hłe.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Nie jestem delikatnie mówiąc fanem tego kortowego klauna. Niemniej był konsekwentny w swoim stanowisku i przecież ma prawo. Zatem nie powinno się na nim w ogóle psów wieszać. Jest wolność wyboru.
Ale i powinny być konsekwencje i równe traktowanie. Zatem wszelkie baty powinni zebrać organizatorzy ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 5 sty 2022, 12:03 Nie jestem delikatnie mówiąc fanem tego kortowego klauna. Niemniej był konsekwentny w swoim stanowisku i przecież ma prawo. Zatem nie powinno się na nim w ogóle psów wieszać. Jest wolność wyboru.
Ale i powinny być konsekwencje i równe traktowanie. Zatem wszelkie baty powinni zebrać organizatorzy ...
Zgoda, to wina organizatorów. Ale nie da się ukryć że pan Novak najpierw kreując się na orędownika równości i sprawiedliwości zrobił sobie fikołka logicznego przecząc samemu sobie :] Bo skoro twierdzi, że to nie sprawiedliwe, że tylko zaszczepieni mogą grać i krytykuje z tego powodu organizatorów, to powinien się tego trzymać. A okazuje się, że jak zwykle chodzi wyłącznie o jego własne korzyści........ pod płaszczykiem "ja walczę tu o innych zawodników i stop segregacji". Ale wystarczyło, że dostał pozwolenie i już o nic nie walczy i wszystko jest fajnie rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Marcin_L pisze: 5 sty 2022, 11:46
TomPL pisze: 5 sty 2022, 11:44 Jego "suwerenna decyzja" broniłaby się, gdy zapowiedział, że skoro organizatorzy AO dopuszczają tylko zaszczepionych to on rezygnuje...
Próba sił. Nie odpuścił Novak, to odpuścił Lewiatan, hłe, hłe.
Źle mnie zrozumiałeś - gdyby zrezygnował i uzasadnił to przez reguły organizatorów to wtedy bym bronił jego "suwerennej decyzji".
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Dopowiem, nader podkreślając, iż Djokovic to dla mnie klaun...

Absolutnie nie można mieć w tym przypadku do Serba pretensji za to, że powiedział, że jak będzie wstęp tylko dla zaszczepionych to on się na AO nie pojawi. To jest jego wybór i kolejny raz podkreślam, że nie będę tu dywagował, czy jest słuszny czy nie.

Natomiast można i trzeba mieć pretensje do federacji i organizatorów, którzy z całą pewnością użyli wszystkich możliwych środków, aby zapewnić Djokovicowi zgodę organów państwowych na wjazd do Australii.

Mam taki pomysł... Derler - może Ty byś się teraz zgłosił jako wielki psychofan Serba, że koniecznie chcesz wjechać do Australii żeby go na żywo zobaczyć? Gdybyś kibicował wspomnianemu Mannarino czy innemu Fucsovicsowi to oczywiste, że powinieneś się bujać, ale przecież Ty jesteś fanem Djokovica - boga tenisa. Próbuj, może nawet jakąś zrzutkę na bilety zrobimy ;) <zaznaczam dobitnie sarkazm dla niepotrafiących się go dopatrzeć w moich wypowiedziach>
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”