Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re:

Kerm pisze:Z kibicami Djoka jest trochę jak z kibicami Realu. ZAWSZE starają się pomniejszyć wagę osiągnięć przeciwników i bardzo często są zbijani z pantałyku jak w tym przypadku z tymi punktami. :D To jest ciekawa rzecz do badań. Może fani Djoka i Realu to w 80% ta sama grupa ludzi. :P
Ja bym powiedziała, że to jest cecha wszystkich kibiców, tylko w mniejszym lub większym stopniu.
Zawsze "nasze" zwycięstwa są cenniejsze, ważniejsze. Ot, specyfika identyfikowania się ze sportowcem.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Novak Djokovic

Hahahaha.
Ja jestem takim fanem Realu, że wiem jak coś wygrają albo grają ciekawy mecz w Lidze Mistrzów. No i czasem dojdą mnie słuchy o sytuacji w lidze. Ale to ze względu, że Piłkę Nożną lubię jak są ciekawe wydarzenia (Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata itd.) ale nie śledzę na bieżąco lig i rozgrywek. Lecz ukrywać nie będę, że Real jest moim klubem nr. 1. :)
Czytałem w książce Rafy, że on nawet jak jest na turnieju i jest ważny mecz Królewskich to potrafi wstać bardzo wcześnie żeby obejrzeć. :P Pewnie jak sam nie gra zaraz jakiegoś finału Szlema. :P

Najbardziej i tak lubiłem sytuację jak kumpel był za Fedem ja za Rafą i on coś mówił to zawsze znalazłem na to argument, że Hiszpan lepszy. Ale oczywiście było to pół żartem wszystko. Ale osoby, które nie brały udziału a słyszały te rozmowy i były wprowadzone w temat musiały mieć niezły ubaw. :P
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Re:

Elf pisze:
Kerm pisze:Z kibicami Djoka jest trochę jak z kibicami Realu. ZAWSZE starają się pomniejszyć wagę osiągnięć przeciwników i bardzo często są zbijani z pantałyku jak w tym przypadku z tymi punktami. :D To jest ciekawa rzecz do badań. Może fani Djoka i Realu to w 80% ta sama grupa ludzi. :P
Ja bym powiedziała, że to jest cecha wszystkich kibiców, tylko w mniejszym lub większym stopniu.
Zawsze "nasze" zwycięstwa są cenniejsze, ważniejsze. Ot, specyfika identyfikowania się ze sportowcem.
Ee, bzdura. Jak Real coś wygra to zaraz na tablicy mam same Vamos, Hala i inne takie a jak ktoś inny wygra to zaczyna się plucie jadem i szukanie spisków. Zawsze wydaje mi się to takie urocze. rotfl

P.S. nie, nie mam samych znajomych Realowców. Jest Barca, Arsenal, Bayern, ManU i inne.. ale to zauważam tylko przy RM. Koniec ot. ;)
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Kerm pisze:Z kibicami Djoka jest trochę jak z kibicami Realu. ZAWSZE starają się pomniejszyć wagę osiągnięć przeciwników i bardzo często są zbijani z pantałyku jak w tym przypadku z tymi punktami. :D To jest ciekawa rzecz do badań. Może fani Djoka i Realu to w 80% ta sama grupa ludzi. :P
To ja jestem dziwny bo kibicuję Djoko i Barcie więc do Realu trochę daleko rotfl .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: Novak Djokovic

Elf pisze:Ja bym powiedziała, że to jest cecha wszystkich kibiców, tylko w mniejszym lub większym stopniu.
Zawsze "nasze" zwycięstwa są cenniejsze, ważniejsze. Ot, specyfika identyfikowania się ze sportowcem.
Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%. Może nie jest to cecha kibica, a cecha ludzka... Akurat tutaj "swoje" pozytywne wyniki chwalimy, wywyższamy a cudze...no cóż - działają na naszą niekorzyść, bo są niekorzystne dla naszego idola. Ale tak jest też w życiu codziennym...
Kerm pisze:Ee, bzdura. Jak Real coś wygra to zaraz na tablicy mam same Vamos, Hala i inne takie a jak ktoś inny wygra to zaczyna się plucie jadem i szukanie spisków. Zawsze wydaje mi się to takie urocze. rotfl
To trochę jak z drzazgą w oku, którą widzi się u kogoś, nie widząc jednocześnie u siebie belki w oku ;-).
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Re:

Basic pisze:o ja jestem dziwny bo kibicuję Djoko i Barcie....
I wreszcie jakiś fan "Dumy Katalonii" miał odwagę powiedzieć to, co wszyscy od zawsze podejrzewali....

...kibicujesz Barcelonie = jesteś dziwny...rotfl.

Nie, Novaka w to nie mieszajmy.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Re:

Artlight pisze:...kibicujesz Barcelonie = jesteś dziwny...rotfl.
Gary to koronny dowód. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re:

Artlight pisze:
Basic pisze:o ja jestem dziwny bo kibicuję Djoko i Barcie....
I wreszcie jakiś fan "Dumy Katalonii" miał odwagę powiedzieć to, co wszyscy od zawsze podejrzewali....
...kibicujesz Barcelonie = jesteś dziwny...rotfl.
Nie, Novaka w to nie mieszajmy.
A przypadkiem nie powinieneś pakować walizek? ;-P .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Novak Djokovic

To chyba tylko ja pasuję do tego porządku Novak - Real Madryt. :D
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Novak Djokovic

Rafa jest w połowie zadowolony. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: Novak Djokovic

Pod koniec roku 2009, za sprawą El Diablo powstał ten wątek o Djokovicu. Wówczas El Diablo pisał
El Diablo pisze:...
...Obecnie jego osoba jest albo znienawidzona albo uwielbiana...
...W mojej ocenie tenisowo jak i marketingowo Djokovic okazał się do pewnego stopnia rozczarowaniem...
Zobaczymy czy w przyszłości ulegnie to zmianie.
Jest sześć lat później, Djokovica osoba jest jeszcze bardziej znienawidzona przez tych którzy go nienawidzili i nadal tak samo uwielbiana. ;-) Natomiast pod względem tenisowym wiele się zmieniło, bo jak się okazuje przez te sześć lat stał się jednym z bardziej utytułowanych tenisistów. Djokovic nie jest tak doskonały technicznie jak Federer... Nie jest tak waleczny jak Nadal... Jest gdzieś tak pośrodku pomiędzy nimi i dzięki takiemu złotemu środkowi potrafi nawiązać równą walkę z tymi dwoma wielkimi tenisistami, a nawet trochę mieć przewagę nad nimi w obecnej chwili. Myślę, że Novak w najbliższym czasie pobije rekord Nadala pod względem wygranych Mastersów i zbliży się do podobnej ilości WS-ów co Nadal. W obecnej chwili Novak ma najwyższą średnią za wszystkie tytuły. Oczywiście są to niewielkie różnice do Federera i Nadala, no ale jednak... Myślę, że w tym roku WS na RG jest w zasięgu Novaka...a w przyszłym roku złoty medal olimpijski...
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: Novak Djokovic

Fed dopiero w wieku 28 lat wygrał FO, wygrana była już od dawna wyczekiwana przez kibiców jak i przez samego Szwajcara.
Czy w przypadku Djoko tak będzie? Moim zdaniem tak, historia może zatoczyć koło tak jak to było w 2009 roku. Mniej znany tenisista na świecie pokona Nadala w jednej z pierwszych rund, a Serb w końcu zdobędzie Karierowego Szlema.

Może nawet w finale znowu zobaczymy wbiegającego kibica na kort? :D
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: Novak Djokovic

masteix pisze:Fed dopiero w wieku 28 lat wygrał FO, wygrana była już od dawna wyczekiwana przez kibiców jak i przez samego Szwajcara.
Czy w przypadku Djoko tak będzie? Moim zdaniem tak, historia może zatoczyć koło tak jak to było w 2009 roku. Mniej znany tenisista na świecie pokona Nadala w jednej z pierwszych rund, a Serb w końcu zdobędzie Karierowego Szlema.

Może nawet w finale znowu zobaczymy wbiegającego kibica na kort? :D
Oczywiście nie życzę Nadalowi aby odpadł tak szybko. Niech dojdzie nawet do finału, biorąc pod uwagę, że wcześniej nie spotka się z Djokovicem. Ale na pewno Djokovicowi życzę wygranej na FO w wieku 28 lat, tak jak to uczynił Federer w 2009 r. Wówczas Robina Söderlinga w czwartej rundzie pokonał Nadal, co dało Federerowi wielką szansę na zwycięstwo i nieosiągalny do tej pory tytuł.
Jaki będzie finał FO w tym roku? Zobaczymy... Na pewno Djokovic jest głównym faworytem do zdobycia tego WS-a. Już za miesiąc będziemy oglądać zmagania tenisistów na FO, a za półtora miesiąca będziemy znać zwycięzcę...
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Novak Djokovic

grzeszajac pisze:[...]Wówczas Robina Söderlinga w czwartej rundzie pokonał Nadal[...]
Oczywiście było odwrotnie, ale wszyscy wiedzą o co chodzi. :wink:
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: Novak Djokovic

daroos pisze:
grzeszajac pisze:[...]Wówczas Robina Söderlinga w czwartej rundzie pokonał Nadal[...]
Oczywiście było odwrotnie, ale wszyscy wiedzą o co chodzi. :wink:
Oczywiście masz rację, było odwrotnie. To Robin Söderling pokonał Nadala w czwartej rundzie FO w 2009 r. i do tej pory jest jedynym tenisistą, który pokonał Nadala na kortach RG
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

grzeszajac pisze:Wówczas Robina Söderlinga w czwartej rundzie pokonał Nadal, co dało Federerowi wielką szansę na zwycięstwo i nieosiągalny do tej pory tytuł.
Swoją drogą Federerowi ta świadomość w ogóle zdaje się nie pomogła, chyba było wręcz przeciwnie, bo wiedział przed jaką stanął szansą. Męczarnie z Haasem i Del Potro były ogromne, dopiero w finale z Soderlingiem w miarę sprawnie i szybko mu poszło, choć przed Jimmym Jumpem się nie uchronił.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Novak Djokovic

Novak i jego team jeszcze nie podjął decyzji, czy Serb wystąpi w Madrycie czy nie. Informacja pojawi się pod koniec tygodnia.
Awatar użytkownika
Djoker_fan
TROLL
Posty: 156
Rejestracja: 10 kwie 2015, 22:23
Lokalizacja: Legionowo

Re: Novak Djokovic

Oby grał i wygrał tą piękną nagrodę. :)
Awatar użytkownika
Djoker_fan
TROLL
Posty: 156
Rejestracja: 10 kwie 2015, 22:23
Lokalizacja: Legionowo

Re: Novak Djokovic

Novak już trenuje na Foro Italico.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Novak Djokovic

Djoker_fan pisze:Novak już trenuje na Foro Italico.
Już nawet od kilku dni. Serb jest w Rzymie od 7 maja.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”